Přesné ocelové bezešvé trubky tažené za studena

Se vyrábějí v rozsahu průměrů 4 – 162 mm se sílou stěny 0,5 – 12 mm, délky trubek mohou být po dohodě až 15 m.

Přesné trubky se vyrábějí z uhlíkových a nízkolegovaných ocelí.

Novinkou v sortimentu přesných trubek jsou trubky z ložiskových ocelí s průměrem 20 – 100 mm a v délkách 3 – 9 m. Přesné zvárané ocelové trubky Dle DIN 2394, DIN 2393.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a získajte 3 + 1 mesiac zadarmo.

 • TEPLOMETY - teplo okamžite a presne kde treba!

  TEPLOMETY - teplo okamžite a presne kde treba!

  Krátkovlnné lineárne infražiariče čiže teplomety sú vysokovýkonné zariadenia s teplotným impulzom až 2200°C a s vlnovou dĺžkou 1,2um, ktorý neohrieva vzduch, ani kvapaliny, ale len tuhé predmety. Vynikajúci výrobok pre ohrev v nevykuriteľných objektoch nielen s celoplošným, ale i zónovým a bodovým ohrevom. V kombinácii s pohybovým spínačom, termostatom či časovým spínačom a regulátorom teploty je možné vytvoriť plne automatizované tepelné zariadenie. Nakoľko je žiadané teplo k dispozícií okamžite po zapnutí teplometu, nie je potrebné temperovanie objektu, čím sa táto technológia stáva najpohotovejšou a nákladovo najvýhodnejšou pre vyk...

 • Kalibre - presné miery na otvory

  Kalibre - presné miery na otvory

  KALIBRE - cca 460 ks - 27.3. - 08:32 1 Plechová skrina s kalibrami, cca 460 dielov Verbose Mügra, Blankenhorn, Henninger Technické detaily: Celkové rozmery : ca. 800 x 780 x 1.080 mm Vnutorné rozmery zásuvok : 4 x ca. 680 x 680 x 70 mm 4 x ca. 680 x 680 x 50 mm Kalibre 68 ks - rozsah cca. 30,15 - 31,50 mm 61 ks rozsah 29,50 - 33,90 mm 59 ks 28,01 - 47,70 mm 56 ks 28,00 - 48,80 mm 14 ks 20,99 - 22,05 mm 52 ks 11,00 - 11,30 mm 36 ks 35,70 - 47,60 mm 51 ks 38,165 - 68,00 mm 16 ks 81,70 - 81,800 mm Kruhové pily na kov 49 ks ve...

 • Ponuka presného rezania plazmou

  Ponuka presného rezania plazmou

  Ponúkame voľné kapacity rezania plechov do 50 mm CNC plazmou VANAD PROXIMA BR20/60 so zdrojom ULTRA CUT 130XT. Výpalky dodávame v začistenej forme. Môžete sa spoľahnúť na našu presnosť, kvalitu a rýchlosť dodania. Komárno a široké okolie.

 • Kvalitné strechy presne na mieru

  Kvalitné strechy presne na mieru

  Spoločnosť tesárska zabezpečuje realizácie podkroví a striech podľa požiadaviek objednávateľa. Spoluprácou s našimi partnermi dokážeme splniť aj tie najnáročnejšie predstavy. Výhodou spolupráce s našou spoločnosťou je aj to, že vám vieme vypracovať projekt krovu a strechy úplne zadarmo.

 • Expresné Kuriérske služby v KE-mesto

  Expresné Kuriérske služby v KE-mesto (4,90€). Mimo mesta dohodou.

 • Linka na presné pozdĺžne a priečne delenie plechov

  Na profesionálnej deliacej linke Vám pozdĺžne predelíme Vaše zvitky do šírky 1500 mm a hrúbky 1,5 mm (hliník do hrúky 2 mm) na pásy v šírkach od 100 mm, alebo Vám nastriháme a vyrovnáme plechy zo zvitku v širke do 1500 mm na dĺžky podľa Vašej požiadaviek.

 • Presné reazanie kovov

  Presné reazanie kovov

  Laser na rezanie kovov TRUMATIC L3020 pracovný formát 1500*3000 mm Možnosť rezať platne týchto hrúbok - konštrukčná oceľ0,8-20mm - nerez0,8-12mm - hliník0,8-8mm - pozink. plech 0,55-1,5 mm

 • CNC vysokopresné obrábacie centrá

  CNC vysokopresné obrábacie centrá

  Vertikálne a horizontálne 3.osé a 5.osé CNC obrábacie centrá YASDA určené pre výrobu foriem a hromadnú výrobu súčiastok. Presnosť najetia a opakovaného najetia na pozíciu 0,0001mm.

 • Presné opracovanie dielov na nových CNC strojoch

  •CNC sústruh DOOSAN DAEWO LYNX20LM s podávačom tyčí SPACESAVER 2200 •CNC obrábací automat DOOSAN DN500 •CNC obrábací automat FANUC typ 0i-TC

 • Presné vŕtanie

  •max. priemer vŕtaného otvoru: 100mm •max. dĺžka vŕtaného kusa: 2000mm •tolerancie rozostupu otvorov a 0,01mm

 • Presné tvárnice pre obvodové a nosné steny

  Unikátne tepelnoizolačné vlastnosti Jednoduché a rýchle murovanie Žiadne tepelné mosty Vysoká požiarna odolnosť Jednoduché rezanie bez odpadu Vysoká pevnosť v tlaku Nízka objemová hmotnosť Ekologická nezávadnosť

 • Presné lineárne vedenia THK

  Presné lineárne vedenia THK

  Lineárne vedenia a lineárne klzné vedenia. Guľočkové skrutky. Drážkované hriadele. Guľ§čkové objímky.

 • Presné dýzy

  Presné dýzy

  Ponúkame dýzy pre oceliarstvo a chemický priemysel, ochranu životného prostredia a povrchové úpravy materiálov, pre papierenský a drevospracujúci priemysel, pre cementárne, potravinárstvo, farmaceutický priemysel a všeobecné strojárstvo ... Radi Vám poradíme – telefonicky, mailom alebo Vás navštívia naši regionálni zástupcovia priamo vo Vašej prevádzke.

 • Presné dýzy

  Poradíme Vám pri výbere správneho typu dýzy (trysky) pre Vašu aplikáciu. Ponúkame dýzy nemeckého výrobcu LECHLER pre priemyslené aplikácie (oceliarstvo, povrchové úpravy materiálov, papierenský a drevospracujúci priemysel, cementárne) a dýzy pre aplikácie v oblasti ochrany životného prostredia. Riešenia pre Vás môžeme prekonzultovať telefonicky, mailom, alebo si vyžiadajte návštevu nášho technického špecialistu.

 • PRESNÉ GNSS

  Nová generácia GNSS prijímača. Využíva tradičnú technológiu Z-BLADE pre efektívne sledovanie všetkých dostupných signálov zo satelitov. Poskytujem spoľahlivé meranie, v najvyššej možnej presnosti. Ponúka tiež široké možnosti komunikácie a pripojenia, vrátane SMS a e-mailového upozornenia proti krádeži. Ergonomický dizajn a neobmedzená prevádzková doba robí z SP80 univerzálne a kompletné riešenie.

 • Presné tvárnice pre nenosné steny

  - presné tvárnice pre obvodové a nosné steny

 • Presné tvárnice pre obvodové a nosné steny

  - Unikátne tepelnoizolačné vlastnosti - Jednoduché a rýchle murovanie - Žiadne tepelné mosty - Vysoká požiarna odolnosť - Jednoduché rezanie bez odpadu - Vysoká pevnosť v tlaku - Nízka objemová hmotnosť - Ekologická nezávadnosť

 • Presné dielce

  •PŘESNÉ STROJÍRENSKÉ DÍLCE

 • Vyrábíme přesné strojírenské dílce montážních linek

  Vyrábíme přesné strojírenské dílce montážních linek elektroerosivním obráběním ( jiskřením a drátovým řezáním) a na CNC obráběcím centru MIKRON VCE 600 PRO, prototypové formy. Dále se nástrojárna zabývá výrobou forem na vstřikování plastů. Zajistíme kompletní konstrukci nástroje a následně jeho výrobu, nebo výrobu nástroje dle specifikace a výkresové dokumentace od zákazníka.

 • Vyrábíme přesné strojírenské dílce montážních linek

  Vyrábíme přesné strojírenské dílce montážních linek elektroerosivním obráběním ( jiskřením a drátovým řezáním) a na CNC obráběcím centru MIKRON VCE 600 PRO, prototypové formy. Dále se nástrojárna zabývá výrobou forem na vstřikování plastů. Zajistíme kompletní konstrukci nástroje a následně jeho výrobu, nebo výrobu nástroje dle specifikace a výkresové dokumentace od zákazníka.

 • Presné oceľové bezšvíkové rúry

  Presné oceľové bezšvíkové rúry

  Presné oceľové bezšvíkové rúry štandardné - Presné rúry sa požívajú prakticky vo všetkých oblastiach strojárskej výroby. Presné oceľové bezšvíkové rúry pre mechanické obrábanie - typ HPZ Presné oceľové bezšvíkové rúry opracované na hotovo - typ HP Presné oceľové bezšvíkové rúry pre tlakové hydraulické a pneumatické obvody Chrómom pasivované a zinkom povlakované presné bezšvíkové oceľové rúry - Pozinkované presné oceľové rúry sú určené pre hydraulické a pneumatické tlakové rozvody (tzv. HPL rúry), výrobu automobilových komponentov, úžitkových vozidiel ako aj výrobu strojárskych výrobkov ako sú armatúry...

 • Svadobná obuv na mieru presne pre Vás

  Svadobná obuv na mieru presne pre Vás

  Ponúkame Vám svadobnú obuv pre dámy aj pre pánov, šitú presne na mieru pre Vás podľa Vašich požiadaviek a potrieb..Môžte si vybrať zo širokej ponuky rôznych modelov a dotvoriť si topánky podľa svojich predstáv (na výber máte z rôznych typov a výšokk podpätkov, farieb, materiálov, zapínaní, praciek, ramienkov atď...) Stačí prísť a vybrať si, ostatné nechajte na nás a budete mať tanečnú svadobnú obuv s mäkkou tvarovanou stielkou, celokožené v ktorých Vás nebudú bolieť nohy ani po pretancovanej noci!!!

 • Teplo okamžite a presne kde treba!

  Teplo okamžite a presne kde treba!

  V dnešných dňoch nás opäť trápia mrazy. množstvo prevádzok bojuje so zamŕzaním technológií či motorových vozidiel, so zimou na pracovisku. 12 ročné skúsenosti v oblasti vykurovania a ohrevov mi dávajú za pravdu, že nejestvuje ideálnejšia technológia na riešenie zmenených problémov ako sú krátkovlnné lineárne infražiariče - teplomety. Veľkosťou malé ľahko prenosné a polohovateľné zariadenia s obrovským tepelným výkonom ihneď po zapnutí pošle prúd teplených vĺn presne tam kam potrebuje ! Ohreje, rozmrazí a pritom neplytvá! Vyskúšajte! Radi Vám spracujeme návrh na optimálne riešenie!

 • Váhy přesné a laboratorní

  Váhy přesné a laboratorní

  - laboratorní - sušící - zlatnické - levné přesné

 • Expresné preklady

  Vďaka dlhoročným skúsenostiam a medzinárodnej databáze prekladateľov vynikáme v realizácii expresných prekladov v priebehu niekoľkých hodín alebo dní.

 • Auto - moto - Rohože - Classic-typové presné

  Auto - moto - Rohože - Classic-typové presné

  V našej predajni si môžete zakúpiť classic-typové presné rohože z týchto typov: * Classic * Spacial I * Special II

 • Expresné prepravy

  Expresné prepravy tovaru i osôb

 • Pečiatky na počkanie expresne

  Pečiatky na počkanie expresne

  Výroba Pečiatky na počkanie do 10 min. MODICO / WAGRAF / SHINY - návrh pečiatky bezplatne.

 • Výroba - Nástroje a přesné náhradní díly

  Výroba - Nástroje a přesné náhradní díly

  Naše firma se zabývá nástrojařskou činností. Nabízíme kompletní výrobu nástrojů a přesných náhradních dílů. Specializujeme se na elektroerozivní obrábění, CNC frézování, bodové a tvarové broušení s vysokou přesností. Výroba je realizována na moderních pracovištích, vybavených z velké části specializovanými stroji, které obsluhují naši odborníci.

 • Presné odliatky

  Široká škála materiálov z ocelí a bronzov. Antikorózne, žiaruvzdorné, austenitické, martenzitické a ďalšie ocele.

 • Expresné preklady

  Vďaka veľkej základni prekladateľov vám môžeme ponúknuť preklady v expresnom termíne. Preklady vieme vyhotoviť za niekoľko hodín alebo dní v závislosti od dĺžky prekladaného textu. Za expresný termín považujeme preklad v rozsahu viac než 10 NS na deň a preklady odovzdávané v ten istý deň.

 • Expresné preklady

  Vďaka veľkej základni prekladateľov vám môžeme ponúknuť preklady v expresnom termíne. Preklady vieme vyhotoviť za niekoľko hodín alebo dní v závislosti od dĺžky prekladaného textu. Za expresný termín považujeme preklad v rozsahu viac než 10 NS na deň a preklady odovzdávané v ten istý deň.

 • Bezešvé a svařované přesné trubky dle DIN / EN / a HPL Trubky

  Materiály: RSt34-2,St 35, RSt37-2, St37.4, RSt44-2,St52, RSt52-3, E195, E220, E235, E275, E355

 • Velmi přesné broušení rotačních dílů na brusce WALDRICH

  - Hmotnost obrobku 20 t - délka 6000 mm - průměr 1450 mm - možnost měření a vystavení protokolu na stroji - ultrazvukové zkoušení a vystavení protokolu na stroji.

 • Přesné soustružení na CNC soustruhu GEORG

  - Hmotnost obrobku 25 t - délka 6300 mm - průměr 1350 mm

 • TENKOVRSTVOVÁ OMIETKA NA PRESNÉ TVÁRNICE sivá K14

  TENKOVRSTVOVÁ OMIETKA NA PRESNÉ TVÁRNICE sivá K14

  Priemyselne vyrábaná suchá omietková zmes na ručné a strojové spracovanie Použitie: Malta je určená pre priame nanášanie na podklad z presných tvárnic, alebo z betónu do vonkajšieho a vnútorného prostredia. Je vhodná ako podklad pod keramické obklady. Povrch možno zapucovať po 30minútach od aplikovania omietky. Špecifické vlastnosti: Omietka je BEZVÁPENNÁ. Ako penetráciu stačí použiť VODU !!! Aplikujeme BEZ PENETRÁCIE, ARMOVACEJ STIERKY A SIEŤKY. Omietka nevpustí vodu do podkladu, čím dlhšie schne, a cement plynule vytvrdne, čo je ideálne pre nasiakavé podklady ako YTONG, YPOR atd. Štruktúra omietky je podobná štruktúre ľahkých muro...

 • TENKOVRSTVOVÁ OMIETKA NA PRESNÉ TVÁRNICE biela K14

  TENKOVRSTVOVÁ OMIETKA NA PRESNÉ TVÁRNICE biela K14

  Priemyselne vyrábaná suchá omietková zmes na ručné a strojové spracovanie Použitie: Malta je určená pre priame nanášanie na podklad z presných tvárnic, alebo z betónu do vonkajšieho a vnútorného prostredia. Je vhodná ako podklad pod keramické obklady. Povrch možno zapucovať po 30minútach od aplikovania omietky. Špecifické vlastnosti: Omietka je BEZVÁPENNÁ. Ako penetráciu stačí použiť VODU !!! Aplikujeme BEZ PENETRÁCIE, ARMOVACEJ STIERKY A SIEŤKY. Omietka nevpustí vodu do podkladu, čím dlhšie schne, a cement plynule vytvrdne, čo je ideálne pre nasiakavé podklady ako YTONG, YPOR atd. Štruktúra omietky je podobná štruktúre ľahkých muro...

 • LEPIACA MALTA NA PRESNÉ TVÁRNICE K24

  LEPIACA MALTA NA PRESNÉ TVÁRNICE K24

  Priemyselne vyrábaná suchá maltová zmes na ručné a strojové spracovanie Použitie: Malta je určená na murovanie (lepenie) presných murovacích prvkov do vonkajšieho a vnútorného prostredia. Technické údaje: Maximálna veľkosť zrna: do 0,6mm Spotreba suchej malty: 1,05 kg na 1 l malty Spotreba vody na 25 kg vrece: 5,5 – 6 l Balenie: 25 kg vrece, 1 paleta = 48 vriec = 1 200 kg EAN: 8588002501142

 • Expresné prepravy ADR

  Expresné prepravy ADR

  Ponúkame expresné prepravy ADR pre triedy nebezpečenstva: 2,3,4,5,6,8,9. Vnútroštátne a medzinárodné, EU + Balkán. Expresná vnútroštátna a medzinárodná autodoprava. Ložná plocha vozidla: 5ks EP, hmotnosť 1400kg, d: 3,6m, v: 1,83m, š: 1,73m.

 • Expresné transporty

  Expresné transporty

  Špecializujeme sa na rýchle expresné transporty hlavne pre automobilový priemysel s termínom dodávky do 24 h. - Klientovi dáme možnosť VŽDY - Naše ceny sú all inclusive (konečné, žiadne ďalšie doplatky) - Na dopyt klienta reagujeme do niekoľkých minút, pretože pri tomto type dopravy rozhodujú sekundy - Dispozičný čas na prípravu vozidla môže byť v rozmedzí od 2 až 8 hodín - Tieto vozidlá sú vybavené spravidla dvoma šoférmi (riadne vyškolenými podľa druhu tovaru) s mobilným telefónom. - V prípade mimoriadne kritickej prepravy sme pripravení použiť aj transport helikoptérou, prípadne pomocou kuriéra s tovarom na palube (Kurier on Board) ...

 • Presné vačkové spínače

  Presné vačkové spínače

  - Presnosť uhlového zopnutia na desatiny stupňa - Robustné, mechanicky veľmi odolné prevedenie puzdra - Špeciálne určené pre použitie v najťažších prevádzkach (hutnícky priemysel, ťažkotonážne lisy a žeriavy) Vačkové spínače s elektromechanickými spínacími jednotkami sú vhodné pre rýchlosti do 200 ot./min. Majú robustnú konštrukciu a sú bezúdržbové. Gumové tesnenie v spodnej časti puzdra zaručuje krytie IP 65 (taktiež je dostupné v triedach krytia IP 67, NEMA 4, 4X, 6, 6P, 11, 12). Dĺžka impulzu a pozícia spínacích bodov sa dá programovať natáčaním dvoch excentrických vačiek (180°). Vyrábajú sa v prevedeniach s 3, 6, 9, 12 a...

 • Expresné a kuriérske služby

  Expresné a kuriérske služby

  Sme dopravno - špedičná firma zaoberajúca sa expresnými a kuriérskymi službami. Našimi prioritami sú flexibilita a rýchlosť. Kvalita služieb a spokojnosť našich zákazníkov sú u nás na prvom mieste. Spolu s našimi vozidlami a zmluvnými partnermi tvoríme bohatý vozový park, čím umožňujme rýchle pristavnie na Slovensku, Rakúsku ale aj v Nemecku, nakoľko dennodenne máme dodávky roztrúsené takmer po všetkých kútoch. Informavanosť zákazníka o zásielke je u nás samozrejmosťou, preto je možné 24 hodín denne monitorovať vozidlo s danou zásielkou a vieme Vás kedykoľvek informovať, či už formou SMS, mailu, skypu alebo telefonicky. Vozidlá sú vyb...

 • Nábytok na mieru, vstavané skrine - Využitý priestor presne na mieru!

  Nábytok na mieru, vstavané skrine - Využitý priestor presne na mieru!

  Naša spoločnosť sa popri podlahovinách zaoberá aj riešením interiéru prostredníctvom nábytku na mieru a to cez vstavané skrine, konferenčné stolíky, nočné stolíky, postele, komody, obyvačkové zostavy, jednoducho všetko šité na mieru. Máte nemotorné skrine, ktoré nevyužívajú priestor vašej bytovej jednotky až po strop a vám by sa to zišlo vyriešiť? Nemáte dostatočný priestor na otvárenie skríň do priestoru alebo chcete vymeniť nábytok a chcete to riešiť prakticky. Tak potom sú najvhodnejšie vstavané skrine na mieru, ktoré efektívne využijú úložný priestor v byte i v kancelárií. Vaším podmienkam a požiadavkám prispôsobíme materi...

 • Presné balenia výrobkov

  Presné balenia výrobkov

  V závislosti od využitia od využitia môžu byť tieto nosiče výrobkov stohovateľné alebo otočne stohovateľné, aby sa pri transporte prázdnych ušetril priestor. Často je nevyhnutné nosiče výrobkov umiestňovať do štandardných prepraviek. Tak isto je možná štandardizácia, umiestnením do univerzálnych rámov, ktoré umožňujú nosiče stohovať. Tieto nosiče sú vyrábané podľa individuálnych požiadaviek na mieru. Na obrázkoch príklady individuálnych riešení.

 • Presné zvárané oceľové rúry

  Presné zvárané oceľové rúry

  Presné zvárané oceľové rúry pre automobilový priemysel - zvárané rúry tejto skupiny sú východzím polotovarom pre výrobu automobilových komponentov. Požiadavka na presnosť rúr určuje aj spôsob výroby. Rúry sú dodávané ako kalibrované alebo ťahané za studena. Presné zvárané kalibrované rúry pre tepelné výmeníky - tepelné výmeníky, súčasťou ktorých je tento typ rúr, sa používajú v energetickom a chemickom priemysle pri vykurovaní budov, ohreve vody a podobne. Rúry umožňujú prenos tepelnej energie z jedného média na druhé. Prenos tepla môže byť spojený s fázovou premenou médií alebo je bez fázovej premeny. Presné zvárané o...

 • Přesné vrtání

  Přesné vrtání

  Přesné vrtání a vyvrtávání děr na strojích s číslicovým odměřováním v osách x a y. Největší průměr otvoru je 160 mm a velikost pracovního stolu je 1 000 x 600 mm. Obrobek může být i větších rozměrů, než je pracovní stůl. Toto je závislé na individuální zakázce. Dosažitelná přesnost je IT7.

 • Šetrné a presné rozmetanie priemyselného hnojiva

  Šetrné a presné rozmetanie priemyselného hnojiva

  Šetrné a presné rozmetanie priemyselného hnojiva zabezpečujeme kvalitným rozmetadlom priemyselného hnojiva Kverneland VICON RSM 1050. Prednosťou rozmetadla je patentovaný systém rozhadzovania ROTAFLOW, ktorý zabezpečuje zachovanie štruktúry granulácie hnojiva a tým znižuje riziko jeho rozdrvenia a rozprášenia, čo potom spôsobuje veľkú nepresnosť rozmetania priemyselného hnojiva. - Objem zásobníka rozmetadla 1050 litrov - Pracovný záber rozhadzovania 10 – 24 metrov (voliteľne 27/28 metrov) - Zásobník hnojiva je krytý plachtou proti nepriaznivým poveternostným podmienkam

 • Vaša webstránka expresne rýchlo

  Vaša webstránka expresne rýchlo

  Potrebujete webstránku (viac ako 1000realizácii), elektronický obchod, prezentáciu, multimediálne CD, DVD, vytvoriť a vytlačiť katalóg, letáky, pozvánky, alebo aktuálne PF oznámenia? Definujte nám Vaše požiadavky a obratom Vám zašleme ponuku.

 • Velmi přesné a sofistikované CNC vertikální brusky

  Velmi přesné a sofistikované CNC vertikální brusky

  NVGII SERIE Vertikální víceúčelové brusky umožňují bezpečné a snadné nakládání a vykládání dílců a dramaticky snižují čas pro jejich centrování. Tyto stroje dosahují excelentní brousící přesnosti, protože různé povrchy mohou být broušeny na jednom upnutí jednou operací. Jsou vyráběny ve standardním provedení s jedním vřetenem pro vnitřní broušení, dále pak s tří-polohovou indexovatelnou vřetenovou hlavou (T-typ) a s plynule polohovatelnou vřetenovou hlavou (TC-typ).

 • Přesné váhy PRS-PRJ - Špičková váha s možností aktualizace přes internet

  Přesné váhy PRS-PRJ - Špičková váha s možností aktualizace přes internet

  - typová řada PRJ má interní automatickou kalibraci - typová řada PRS má externí kalibraci - pouze typy PRJ lze úředně ověřit ( kromě modelu PRJ 1200-3N ) - funkce počítání kusů - funkce vážení v procentech - recepturní vážení - možnost spodního vážení - toleranční vážení – programování hraničních hodnot při kontrolním vážení ve spojení se signální lampou KERN PR-A18 – ideální pro dávkování nebo třídění - dynamické vážení – vážení pohyblivých objektů - ukazatel kapacity - grafická stupnice na displeji indikuje dostupný rozsah vážení - obsluha pomocí jednotlivých kroků na displeji - voliteln...

Ponúkate medzinárodnú kamiónovú dopravu?

Ponúkate medzinárodnú kamiónovú dopravu?

Zaregistrujte sa teraz a získajte 3 + 1 mesiac zadarmo.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Přesné ocelové bezešvé trubky tažené za studena 2004 - 2022 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.