Rohož Panama

Rohož Panama

- polkruh 70x40 cm farebná


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a získajte 3 + 1 mesiac zadarmo.

 • Rohož Nidagravel 130

  Rohož Nidagravel 130

  Voštinová rohož Nidagravel 130 stabilizuje štěrkovou plochu pojízdnou. Má rozměr 120 x 240 x v.3 cm. Po zasypání štěrkem - ideálně frakce 8/16 - vytvoří zpevněnou plochu. K rohoži je pevně přivařena netkaná textilie, která zabraňuje zašlapávání štěrku a prorůstání plevele a je 100% propustná. Upravená štěrková plocha snese zatížení až 300 t/m2.

 • Rohož Nidagravel 129

  Rohož Nidagravel 129

  Voštinová rohož Nidagravel 129 stabilizuje štěrkovou plochu pochozí a lehce pojízdnou. Má rozměr 120 x 80 x v.2,9 cm. Po zasypání štěrkem - ideálně frakce 8/16 - vytvoří zpevněnou plochu. K rohoži je pevně přivařena netkaná textilie, která zabraňuje zašlapávání štěrku a prorůstání plevele a je 100% propustná. Upravená štěrková plocha snese zatížení až 250 t/m2.

 • Rohože

  Rohože

  Interiérové rohože: - rohože s rebrovanou alebo hladkou štruktúrou a protišmykovou úpravou vyrobená z recyklovaných PET fliaš vhodná na použitie do vstupných zón komerčných priestorov a domácností - rohože s vlastným logom vygravírované alebo vyrezané laserom - PRINT rohože s ľubovoľným motívom na zachytávanie veľmi jemných častíc prachu a nečistôt v treťom stupni čistiacej zóny Exteriérové rohože: - dizajnové 3D rohože z recyklovanej gumy a kokosového vlákna - celogumené rohože slúžiace na zachytávanie hrubej špiny v prvej čistiacej zóne Sorpčné rohože: - certifikované laminované sorpčné rohože vhodné v každej v...

 • Štrkové rohože NIDAGRAVEL

  Štrkové rohože NIDAGRAVEL

  Rohože zpevňují štěrkovou plochu, jsou 100% propustné. Připevněná geotextílie zabraňuje zašlapávání štěrku a prorůstání plevelů. Jednoduchá a rychlá pokládka. Extrudovaný polypropylén je odolný chemickým činidlům a ohryzu hlodavců. 3 výšky rohoží NIDAGRAVEL: - Nidagravel 129 - rohož velikosti 120 x 80 x v. 2,9 cm pro zatížení do 250 t/m? - máme na skladě, prodej i po jednotlivých rohožích. - Nidagravel 130 - rohož velikosti 240 x 120 x v. 3 cm pro zatížení do 300 t/m? - dodání do 10-ti dnů přímo z výroby. - Nidagravel 140 - rohož velikosti 240 x 120 x v. 4 cm pro zatížení do 400 t/m? - dodání do 10-ti dnů přímo z výroby...

 • Elektrické podlahové vykurovanie - vodiče, rohože, infra - fólie

  PREČO DOM IBA NA JEDNU ENERGIU - ELEKTRICKÚ? - investične i prevádzkovo zaujímavé - prudký nárast cien najmä plynu, ale i ostatných tuhých palív (cena elektriny ide dolu i od nového roku) - možnosť získania sadzby na PRIAMOVÝHREVNÉ VYKUROVANIE (20 hodín denne nízka sadzba) - dokonalá izolácia domov, čiže už viac elektriny sa minie na spotrebiče ako na vykurovanie a práááve tieto vysokovýkonné spotrebiče môžu bežať v nízkej sadzbe, čo sa dá technicky jednoducho zabezpečiť - masívny nástup a veľmi prudký pokles cien FOTOVOLTIKY - nikdy si nevyrobíte doma plyn, uhlie, drevo, peletky ..., ale elektrinu ÁNO - na streche Vášho domu - iba z...

 • Predaj - Priemyselné rohože

  Predaj - Priemyselné rohože

  Svojou konštrukciou a použitými materiálmi zabezpečujú nielen bezpečný pohyb na pracovisku ale aj tzv. zdravé státie počas práce. Sú konštruované ako protišmykové. Použité materiály znižujú zaťaženie svalov, nôh a chrbta.

 • Příslušenství k mobilním vahám - plastové svinovací rohože

  Příslušenství k mobilním vahám - plastové svinovací rohože

  Vhodné k všem typům vážicích plošin s výškou plošiny 17-20mm Jednoduchá a rychlá instalace na vozovku - vážní zóna s vahami je připravena k vážení vozidel během chvilky. Vyrobeno z plastových segmentů odolných proti povětrnostním vlivům a UV záření. Segmenty mají protiskluzovou úpravu pro bezpečnější jízdu vozidla přes váhy.Výrazná barva a kontrastní okraj napomáhají řidiči navádět vozidlo přes váhy. Standardní délka 4m nebo 2m, lze vyrobit i jiný rozměr dle přání uživatele

 • Elektrické vykurovacie rohože

  Elektrické vykurovacie rohože

  Teplo v interiéri nemusí vždy zabezpečovať len teplovodný radiátor. Prijemné teplo z dlážky alebo zo steny môže zabezpečiť i elektrická vykurovacia rohož. Taktiež Vaše príjazdové cesty či chodníky nemusia byť v zime nebezpečné.

 • Servisný prenájom interiérových rohoží a mopov

  Dobrý deň, Spoločnosť Elis zabezpečuje profesionálny servis interiérových, exteriérových a dizajnových rohoží.

 • Rohož gumová na schody

  Záťažová rohož na schody s nábehovou hranou, ktorá zabraňuje pošmyknutiu a zároveň čistí obuv a je odolná voči extrémnym klimatickým podmienkam.

 • Příslušenství k mobilním vahám - plastové svinovací rohože

  Vhodné pro všechny typy mobilních vah s výškou pošin 17-20mm.

 • Rohože absorbujúce olej

  Pre silne znečistené miesta na Vašom pracovisku má CWS po ruke dobré riešenie: Rohože absorbujúce olej, ktoré udržujú zem a zariadenia čisté a chránia ich pred nebezpečnými látkami a kvapalinami. Rohože absorbujúce olej CWS sú v kombinácii s priemyselnými utierkami boco ideálnym riešením čistoty na Vašom pracovisku.

 • Rohože z hliníkových profilov

  CWS ponúka profesionálne riešenia pre interiér a exteriér- rohože s elegantným a robustným hliníkovým profilom. Vysoko hodnotné rohože spĺňajú individuálne požiadavky zákazníkov s 5 vložkami rohoží, 5 výškovými parametrami a 3 rozmermi hliníka. Hliníkový profil ponúka okrem vysokej presnosti a trvanlivosti predovšetkým bezpečnosť a hygienu: špina a vlhkosť spadajú do jeho profilu a nie sú ďalej roznášané po celej miestnosti. Naši pracovníci Vám profesionálne poradia a nájdu pre Vás vhodný hliníkový profil rohože. Pravidelné čistenie podporuje trvanlivosť a funkčnosť Vašej rohože.

 • Protiúnavová rohož

  Protiúnavová rohož je špeciálny výrobok, ktorý reaguje na minimálny telesný pohyb a umožňuje uvolnené státie. Odľahčí sa svalstvo chrbta a dolných končatín. Unikátne funkcie rohože: šetrí kĺby, povzbuzuje prekrvenie, obmedzuje únavu. Protiúnavová rohož zo 100 % nitrilovej gumy je prszpôsobená pre všetky oblasti práce, kde musia pracovníci dlhšiu dobu stáť.

 • Nášľapné lepkavé rohože

  CWS-boco Vám ponúka aj nášľapné rohože na zachytávanie prachu a ťažko viditeľných nečistôt prenášaných povetrím a obuvou na vstupe a výstupe z vybraných priestorov s vysokým stupňom čistoty. Ani tá najmenšia nečistota Vám už neunikne.

 • Špeciálne priemyselné rohože

  Tam, kde je čistota dôležitá, CWS ponúka riešenie na kontrolu vstupov pred prachom, nečistotami a vlhkosťou. Taktiež sú zásadné pre priemyselnú výrobu, čistotu a bezpečnosť. Znečistenie od vozidiel v halách, príjazdových cestách a chodníkoch cez výrobu, si vyžaduje kontrolný systém, obzvlášť odolný proti prachu. Priemyselná rohož CWS zaisťuje správnu flexibilitu pre túto výzvu. Odolný gumový pás zabezpečí, že rohož je vždy vo vymedzenom priestore.

 • CWS Logová rohož

  CWS Logové rohože zapôsobia na zákazníka už pri vstupe. Odlíšte sa od konkurencie a prezentujte sa rohožou s vlastným logom, sloganom a dizajnom. # CWS Logové rohože zachytia až 90 % suchých a 85 % vlhkých nečistôt na 1 m2. Nečistoty ostávajú zachytené priamo vo vnútri rohože na gumovom podklade. Vlhkosť sa odparí a nečistota ostane vo vnútri rohože. # K dispozícií je viac ako 150 rôznych HD farebných odtieňov s vysokou kvalitou tlače. Vaše individuálne predstavy Vám pomôže zrealizovať rozhranie pre návrh logových rohoží dostupné na našej webovej stránke.

 • Rohož bezpečnostná červená unicolor

  Bezpečnostná rohož CWS zabraňuje rozširovaniu prachu, nečistôt a vlhkosti, zabraňuje pošmyknutiu a zaisťuje zníženie nákladov na upratovanie. Vzhľadom na osobitnú vlastnosť zachytávania, nečistoty a vlhkosť sú vedené do vnútra rohožky. CWS rohože chránia podlahy a poskytujú atraktívny vzhľad. Majú anti-statický účinok a sú odolné voči všetkým ropným látkam. Bezpečnostný systém na gumovej podložke zabezpečuje stabilitu rohože, nekĺže sa po podlahe. Pravidelné čistenie a výmena rohožky zaručujú optimálnu funkčnosť. Cyklus výmeny je možný každých 7, 14 alebo 28 dní a dá sa individuálne prispôsobiť.

 • Vstupné rohože - priemyselná čistiaca zóna

  Vstupné rohože - priemyselná čistiaca zóna

  Priemyselná čistiaca zóna ProfilGate® - čistenie pneumatík pre výrobu a logistiku nenapája sa na žiaden zdroj energie zaťažiteľné do 10 ton možno jednoducho doplniť do jestvujúcich priestorov Zanesenie špiny rôznymi vozidlami a vozíkmi do citlivých oblastí výroby sa často podceňuje. Najprv sa zašpiní vstupný priestor, neskôr zanesú nasledujúce vozidlá alebo vozíky špinu stále hlbšie do výrobných priestorov. Tento problém rieši zariadenie ProfilGate®. Čistiace polia s výškou len 45 mm (opcia 65 mm) sa zapustia do zeme tak, že sú úplne rovné so zemou alebo je k nim pridaná plochá rampa. Tak sa vytvorí priestor, cez ktorý MUSIA prejsť vše...

 • Prezentačné stojany a reklamné rohože

  Prezentačné stojany a reklamné rohože

  - Roletové stojany (Rollup) - Plagátové rámy - Pútače - Reklamné rohože (koberce)

 • Antibakteriální rohož - modrá - PR 217/01MO

  Sanitární rohož s antibakteriální úpravou zajišťuje hygienické podmínky a protiskluzné v mokrých provozech bazénů, aquaparků, lázní a saun. Drenážní systém zajišťuje bezpečnost ve sprchách a koupelnách. Jejich povrch je měkký a příjemný pro chodidla. Jejich výhodou je také snadná instalace a odstranění. Je možné je navzájem spojovat speciálními kolíčky. Použitý materiál je vyroben v souladu se směrnicí REACH.

 • Rohož s jemnou drážkou - PR 2EE/1CE

  - pevné a trvanlivé rohože - používají se na pokrytí podlah, regálových polic, pracovních stolů a jiných dílenských ploch, ze kterých hrozí pád předmětů - uplatnění naleznou i v přepravním prostoru nákladních a dodávkových automobilů - odolávají nízkým koncentracím kyselin a zásad

 • Extrémně odolná průmyslová rohož - laminovaná - PR 1DF/134CZ

  – trvanlivost, pohodlí a bezpečí – otěruvzdorný povrch na mikrobublinkovém vinylovém podkladu – povrch poskytuje vynikající oporu a dovoluje snadné otáčení – technologie Uni-FusionTM, vyvinuta pro nejnáročnější pracovní prostředí – odolné vůči většině průmyslových tekutin a chemikálií – všechny 4 strany opatřeny náběhovou hranou - žluté pruhy na okrajích zvyšují bezpečnost – RED STOP: rohož má speciální lepivý podklad, ktrerý zabraňuje v pohybu po podlaze - vyrobené z materiálu bez toxických látek DOP a DMF a odpovídají směrnici REACH

 • Rohož bambus 90x200

  Rohož vyrobená ze štípaného bambusu - Stínit a chránit - na tuto rohož se můžete spolehnout ve všech situacích... Rozměry: 150x200

 • Sorbčná rolka a rohož, olej

  je vhodná pre olej, benzín a všetky ostatné uhľovodíkové tekutiny nepremokavá obzvlášť odolná rolka v Premiovej kvalite rohož je odolná voči odretiu a jej povrch je pokrytý hrubou netkanou textíliou skladá sa z jemných polypropylénových vlákien v ôsmich vrstvách s veľmi vysokou kapacitou dobrá kvalita za rozumnú cenu ideálne pre pokrytie veľkých plôch

 • Cobastat •Odolná protiúnavová antistatická rohož s dlhou životnosťou

  •Navrhnutá na ochranu pracovníkov pred účinkami statickej elektriny. • Povrch, ktorý možno ľahko utrieť. •Uzemnená prostredníctvom 10 mm kolíka pripevneného k rohoži – maximálny výkon pri používaní s uzemňovacím káblom podlahovej rohože (pozrite časť Príslušenstvo). •Vhodná na znižovanie účinkov statickej energie. •Účinne zmierňuje únavu spôsobenú státím.

 • MACMAT R 30 až 200 - Protierózna georohož

  Protierózna georohož tvorená polypropylénovým matracom z extrudovaných PP vlákien, vystužená geomrežou pevnosti od 30 až 200 kN/m.

 • MACMAT R - Protierózna georohož

  Protierózna georohož tvorená polypropylénovým matracom s extrudovaných PP vlákien, vystužená oceľovou dvajzákrutovou sieťou s typom oka 6x8 alebo 8x10. Priemer drôtu 2,2 alebo 2,7 mm. Povrchová ochrana Galfan alebo Galfan + Plast.

 • Georohož s vysokým obsahom pórov

  - MacMat (bez výstuže) : Georohož s vysokým obsahom pórov vyrobená z PP monofilamentov s tepelne lepenými kontaktnými bodmi, variabilným profilom a hrúbkou. Georohož je určená najmä na protierózne opatrenia. - MacMat (syntetická výstuž): Georohož s vysokým obsahom pórov vyrobená z PP monofilamentov s tepelne lepenými kontaktnými bodmi, variabilným profilom a hrúbkou, vystužená polymérickou výstužnou geomrežou. Georohož je určená na protierózne opatrenia a opláštenia zemných svahov.

 • Rohože k strojom

  - protiúnavové rohože - rohože do ťažkej prevádzky - bezpečnostné nízkotoxické rohože - antistatické rohože - protišmykové pásky

 • BAHCO Příslušenství k vozíkům na nářadí-gumová rohož

  Gumová rohož. 420 x 4000 mm

 • Plastová rohož Seina

  Plastová rohož Seina

  Plastová rohož Seina je univerzálna podlahová krytina so širokými možnosťami využitia v interiéry a exteriéry. Vďaka drenážnej (odvodňovacej) schopnosti poskytuje zvýšenú hygienu podláh objektov, predovšetkým v prostredí so zvýšenou manipuláciou s vodou, má dostatočné protišmykové vlastnosti, čím znižuje možnosť úrazu. Je vhodná do prostredí so zvýšenou náročnosťou na záťaž, teda aj do všetkých odvetví priemyslu. Jednoduché spájanie modulov umožňuje vytvoriť ľubovoľný rozmer a tvar v 6 farebných prevedeniach.

 • ROHOŽ - spevnenie podložia - Ponuka.

  ROHOŽ - spevnenie podložia - Ponuka.

  Systém spevnenia a stabilizácie podkladov a zeminy. Vhodné použitie – svahy ,cesty, trávniky, zámková dlažba.. Výhodou je lacnejšia a rýchlejšia alternatíva tradičných metód spevnenia a stabilizácie podkladov a zeminy .Zabraňuje erózii, vyjazdeniu koľají v zámkovej dlažbe a zosuvom nestabilných svahov a pod. Princípom je schopnosť rozloženia síl na jednotlivé bunky mreže . Montáž je rýchla a jednoduchá. (cenník na vyžiadanie) ( geobunka , georohož , geomreža , geokrata , taboss ) realizácia menších stavieb-(garáž,prístavba) rekonštrukcia interiérov-(jadrá,stierky,podlaha,okná) exteriérov-(zateplovenie,strojové omietky,zámkov...

 • Rohožky

  Vstupné vonkajšie rohožky s roštom a vaňou. Vaňa z polymerického betónu má odtok do dna. Voliteľné typy roštov. Rohožka s oceľovým roštom alebo gumou. Možnosť dodať iba rámček k zabudovaniu do dlaždíc.

 • Ponúkame Vám potlač a výrobu kvalitných rohožiek a čistiacich kobercov

  Ponúkame Vám potlač a výrobu kvalitných rohožiek a čistiacich kobercov

  Hľadáte kvalitné rohože na ktorých by ste mohli mať vytlačené logo firmy, či ľubovoľný farebný obrázok? Ponúkame Vám koberčeky a rohožky prvotriednej kvality s vysokou trvácnosťou. Môžete si vybrať z najrozličnejších druhov a typov koberčekov, rohožiek a čistiacich systémov (textil, guma, nylon, latex, polyamid, PVC ...). V ponuke sú desiatky farebných prevedení s možnosťou plnofarebnej potlače, presne podľa priania zákazníka.

 • Rohož SCRAPER

  Rohož SCRAPER byla vyvinuta speciálně pro venkovni i vnitřni prostory s velkým zatiženim. Komplexní servis rohoží vám zajistí trvalou funkčnost a hezké prostředí.

 • Rohož SCRAPER

  Rohož SCRAPER byla vyvinuta speciálně pro venkovni i vnitřni prostory s velkým zatiženim. Komplexní servis rohoží vám zajistí trvalou funkčnost a hezké prostředí.

 • Rohož KOMFORT

  Bolí vás záda z dlouhého stání? Antistresová rohož KOMFORT byla vyvinuta právě pro Vás!Komplexní servis rohoží vám zajistí trvalou funkčnost a hezké prostředí.

 • LOGO rohož

  Přivítejte své zákazníky a návštěvníky funkční rohoží s designem dle vašich představ. Komplexní servis rohoží vám zajistí trvalou funkčnost a hezké prostředí.

 • Rohož BAVLNA

  Trápí Vás vlhká špína jako voda a sníh? Unikátní bavlněná rohož pojme velké množství mokrých nečistot. Vyzkoušejte komplexní servis.

 • Hygienické rohože

  Pomáháme udržovat Vaše podlahy čisté! Vyzkoušejte náš komplexní servis a budete bez starostí.

 • Oil-Ex ekologické rohože novej generácie s inteligentným systémom zachytávania škodlivých látok

  Novú generáciu absorbčných rohoží predstavuje inteligentný systém Oil-Ex. Nejedná sa o bežný absobčný materiál, ktorý vsiakne nebezpečnú látku a pri mechanickom zaobchádzaní látku opäť uvolňuje, tak že pri prvom vsiaknutí sa tento materiál musí okamžite zneškodniť ako nebezpečný odpad a nahradí sa novým. Oil-Ex pracuje tak že nebezpečná látka v jeho vrstve zreaguje s materiálom podložky a zastabilizuje sa v nej. Podložka si naďalej ponecháva svoje mechanické vlastnosti a tak môže byť bez výmeny funkčná neobmedzenú dobu až pokiaľ sa nanasiakne cca 10-timi litrami LŠV (uhlovodíky-olej, riedidlo...) na plochu jednoho metra štvorcového. D...

 • Podlahové plastové rohože

  Pružná dlažba, vhodná do interiéru aj exteriéru, ľahké štvorcové dosky, mriežkovaná štruktúra.

 • Čistiace rohože s logom

  Čistiace rohože s logom

  Pre výrobu slúži logo, alebo obrázok vo formáte jpg., pdf. a pod., umiestnenie v priestore rohože (na šírku, alebo na dĺžku) veľkosť písma a odtieň. Štandard šírky rohoží: 60, 75, 85, 115, 200cm vrátane okrajov Štandardná dĺžka rohoží: do 400cm ( možnosť výroby šírky až do 750 cm). Vlastnosti: Spodný materiál: 100% nitril guma Vrchný materiál: 100% High-Twisted Nylon (HTN) Výška vrchnej časti materiálu: cca 4 mm Celková výška rohože: cca 6 mm Gramáž : 1,8kg/m2 Dodacia lehota: 30 dní od odsúhlasenia grafického návrhu Výhody: - Hygiena – kvalitné prevedenie, špina je zachytávaná medzi duté...

 • Auto - moto - Rohože - Dekor - gumotextilní

  Auto - moto - Rohože - Dekor - gumotextilní

  Dokonalé spojení SBR gumy s PES textilií naprosto mění úhel pohledu na autokoberce. Možnost potisku jakýmkoliv vzorem z něj dělá estetický prvek Vašemu automobilu tzv. ušitý na míru . Použitím těch nejkvalitnějších materiálů jsme prodloužili životnost tohoto autokoberce na maximum. Vyráběny jsou v typovém provedení dle databáze automobilů.

 • Auto - moto - Rohože - Luxus – gumotuftové

  Auto - moto - Rohože - Luxus – gumotuftové

  V ponuke sa nachádzajú tri typy luxus – gumotuftových rohoží: * Design Z * Design V * Design H

 • Auto - moto - Rohože - Velour - textilné

  Auto - moto - Rohože - Velour - textilné

  Pre našich zákazníkov máme v ponuke aj velour - textilné rohože.

 • Auto - moto - Rohože - Classic-kufrové

  Auto - moto - Rohože - Classic-kufrové

  Predávame aj kufrové rohože typov: * Boot S * Boot L

 • Auto - moto - Rohože - Classic-typové presné

  Auto - moto - Rohože - Classic-typové presné

  V našej predajni si môžete zakúpiť classic-typové presné rohože z týchto typov: * Classic * Spacial I * Special II

 • Auto - moto - Rohože - Classic-univerzálne

  Auto - moto - Rohože - Classic-univerzálne

  V tejto kategórií rohoží sa nachádzajú typy: * Drive * Uni B * Protect * Softect * Winter Good * Truck * Long

Realizujete oplotenie?

Realizujete oplotenie?

Zaregistrujte sa teraz a získajte 3 + 1 mesiac zadarmo.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Rohož Panama 2004 - 2022 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.