Exteriérové posuvné dvere

Exteriérové posuvné dvereExteriérové posuvné dvere 2Exteriérové posuvné dvere 3

Vaľké presklené plochy možno riešiť aj ako posuvné dvere, ktoré medzi itneriérom a exteriérom zabezpečia potrebný kontakt, vetranie či dostatok svetla.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa ešte dnes a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.
 • Interiérové a exteriérové schody

  Interiérové a exteriérové schody

  Ponúkame Vám výrobu schodov naša spoločnosť vyrába segmentové točité a rôzne atypické interiérové a exteriérové schody pre vašu budovu. Dodávame ich v rôznom materiálnom a povrchovom prevedení –žiarovo zinkovaná oceľ, nerez, úprava syntetickými farbami. Schody dodávame aj so zábradlím ktoré vieme zhotoviť podľa predstav zákazníka

 • Exteriérové farby

  * Final FA: - Fasádna akrylátová farba biela vodou riediteľná s výbornou krycou schopnosťou, omývateľná, oteruvzdorná, paropriepustná. Zmes plnív a pigmentov vo vodnej styrénakrylátovej disperzii s prísadou aditív. Použitie: - Nátery exteriérov budov z betónu vápenno-cementových omietok, brizolitu, sadrokartónu a iných savých podkladov. Podklad musí byť čistý, zbavený prachu a iných nečistôt a ošetrený penetračným náterom. Nanáša sa maliarskou štetkou, valčekom alebo striekaním pri teplote vzduchu a podkladu min. +8 °C. * Final SIL: - Fasádna silikónová farba biela, vodou riediteľná s výbornou krycou schopnosťou, umývateľn...

 • Výroba - Exteriérové posedenia

  Výroba - Exteriérové posedenia

  V oblasti drevovýroby sa zaoberáme aj výrobou posedenia do exteriérov ako sú záhrady a terasy.

 • Moderné exteriérové dvere

  Moderné exteriérové dvere sú vstupné dvere určené do novostavieb alebo moderných domov. Sú špecifické svojím moderným dizajnom. Naše exteriérové dvere sú masívne, zateplené, so špeciálnym kovaním. Dvere robíme na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

 • Avantgardné exteriérové dvere

  Avantgardné exteriérové dvere sú vstupné dvere určené do novostavieb alebo rekonštrukcií, sú špecifické svojím výnimočným dizajnom v prevedení po strop, so svetlíkmi, aj v bezfalcovom prevedení. Naše exteriérové dvere sú masívne, zateplené, so špeciálnym kovaním. Dvere robíme na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

 • Rustikálne exteriérové dvere

  Rustikálne exteriérové dvere sú vstupné dvere určené do novostavieb alebo rekonštrukcií v rustikálnom štýle. Dvere sú väčšinou s čiastočným presklením alebo drevenými kazetami. Naše exteriérové dvere sú masívne, zateplené, so špeciálnym kovaním. Dvere robíme na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

 • Exteriérové parapety ohýbané, extrudované

  hliníkové parapety poplastované o hrúbke 1mm extrudované parapety hliníkové 2mm všetky farby zo vzorkovníka Ral krytky striekané vo farbe parapety krytky predomietkové aj poomietkové hliníkové

 • Exteriérové a interiérové fasádne drevo

  Vo výrobnom programe firmy Oy Lunawood Ltd. majú veľmi dôležitú pozíciu profily ThermoWood® pre vonkajšie obklady budov (fasádne obklady), použiteľné pre všetky exteriérové aj interiérové obklady. Ide o obkladové materiály vysokého kvalitatívneho aj estetického štandardu a dlhej životnosti bez nutnosti ďalšej údržby v priebehu užívania, čo je pre tento účel nesmiernou výhodou. Profily pre tieto obklady majú tepelnú úpravu Thermo-D.

 • Exteriérové kvetináče Green City

  Vonkajšie záhradné kvetináče francúzskej firmy Green City. Prenosné nádoby na kvety sú určené pre domy, terasy, mestá, obce, firmy. Spoločnosť Green City vyrába veľké kvetináče do záhrady a navrhuje nádoby pre rastliny s maximálnym ohľadom na životné prostredie.

 • Solárne reflexné exteriérové fólie - (proti - slnečné)

  - M 20-40 XT vysoko refl.str. - PC 20-40 XT refl. na lexan a pl.

 • Exteriérové žalúzie

  Spôsob tienenia z exteriéru je najefektívnejší spôsob tienenia priestoru. Hlavnými výhodami sú tepelná izolácia a odolnosť, tiež vyzerajú estetičnosť.

 • Kolková dráha - exteriérové kolky a bouling (KD)

  Rekreačné kolky je šport nenáročný na fyzickú kondíciu, preto je vhodný takmer pre každého. Priťahuje stále viac nadšencov, fanúšikov. Rekreačné kolky je jednoduchá hra, pri ktorej strávite príjemne a zároveň aktívne voľný čas. Ideálny šport pre rekreačné účely. Hracie dráhy potrebujú minimálnu šírku 2 m a dĺžku 20 m. Dráhy sú montované so špeciálnymi športovým povrchom, vhodné na umiestnenie do exteriéru. Každá dráha obsahuje zariadenie na vracanie gulí. K dráham je možnosť pripojiť automatický stavač kolkov.

 • Exteriérové dlažby 20 mm

  Dlažby s hrúbkou 20 mm sú určené na vonkajšie použitie. Vyrábajú sa v povrchu R11 – protišmyk a sú veľmi odolné voči rozličným vonkajším vplyvom. Tieto vonkajšie dlažby sú určené na terasy, záhrady, bazény, príjazdové cesty a chodníky.

 • Exteriérové obklady a dlažby

  Exteriér Vášho domova ponúka množstvo príležitostí pre použitie obkladov a dlažieb, ktoré zvýraznia celkový dojem vašej lodžie, balkóna či okolia bazénu. V našej ponuke nájdete mrazuvzdorné dlažby aj dlažby pre zvlášť namáhané priestory. Nazrite preto do galérie s dlažbami do exteriéru a vyberte si vhodnú exteriérovú dlažbu od MAAGu.

 • Exteriérové práce

  •zimná údržba •kosenie •sezónne práce •zametanie ( mechanické aj ručné ) •čistenie odtokových kanálov a žľabov

 • Exteriérové parapety

  Vonkajšie extrudované hliníkové parapety hrúbky 2mm vďaka svojim vlastnostiam predstavujú ideálne riešenie pre vonkajšiu úpravu okna. Okrem estetického vzhľadu domu slúžia k prekrytiu vonkajšej podokennej výmurovky, čo má za úlohu odvádzať stekajúcu vodu, zabrániť zatekaniu a znečisteniu fasády domu.

 • Luxusné exteriérové a interiérové vázy a kvetináče Danaé

  Luxusné exteriérové a interiérové vázy a kvetináče Danaé

  Výroba luxusných váz a kvetináčov Danaé, ide o monolit s finálnou úpravou patinovaný taliansky travertín, farebná hladená hlina, farebná ryhovaná hlina, kovový efekt zlato, meď, platina a vzor rímska luna. Vázu vyrábame v rozmeroch výška 850mm a priemer vázy 1200mm, priemer otvoru 500mm. Váha vázy je 300kg a jej objem je 400 litrov. Je riadne zaizolovaná, vhodná aj do exteriéru a do interiéru. Garancia na celistvosť a finálnu úpravu 10 rokov.

 • Exteriérové žalúzie

  Vonkajšie - exteriérové - žalúzie predstavujú najnovší trend vo vývoji vonkajšej tieniacej techniky. Chránia pred priamym slnečným žiarením, pred jeho škodlivými účinkami a majú možnosť maximálnej regulácie svetla a hluku. Ovládanie žalúzií môže byť manuálne, elektrické, ktoré sa dá pripojiť do centrálneho elektronického systému riadenia (tzv. inteligentného domu).

 • Interiérové a exteriérové svietidlá

  SLOVEX ALFA s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 1992. Náplňou činnosti spoločnosti je: - predaj svetelných zdrojov - predaj interiérových a priemyselných svietidiel - predaj elektroinštalačného materiálu - poradenstvo v oblasti osvetlenia - svetelno-technické výpočty

 • Exteriérové parapety

  ° hliníkové ohýbané hr.0,8 mm ° hliníkové extrudované hr.1,6 - 2,5 mm ° lakoplastové ohýbané hr.0,63 - 0,75 mm ° koncové krytky na exteriérové parapety ° hliníkové spojky na exteriérové parapety

 • drevené eurookná,exterierové dvere,interierové dvere-masív,dýha

  Vyrábame drevené eurookná,masívné a dýhované interierové dvere, požiarne dvere,masívne exterierové dvere

 • Nástenné metal halidové svietidlo exteriérové

  Nerezové nástenné Up/down svietidlo z liateho hliníka, G12 konektor pre výbojku, čierna farba povrchu.

 • Predaj exteriérového nábytku, kvetináčov a ďalších doplnkov

  Našou filozofiou je reagovať na Vaše potreby a zároveň citlivo a kreatívne navrhnúť zadaný priestor. Využiť všetky jeho prednosti a nájsť optimálne riešenie pozemku či terasy. Naším cieľom je urobiť nielen funkčný a vizuálne príťažlivý návrh, ale vdýchnuť priestoru punc originality

 • Exteriérové žalúzie Z90

  Exteriérové žalúzie predstavujú moderný a veľmi účinný prostriedok pre zaistenie optimálneho svetelného a tepelného prostredia v interiéry. Zároveň sú zaujímavým architektonickým prvkom a vhodne dopĺňajú vzhľad fasád rodinných domov, administratívnych budvo a rovnako tak aj moderných multifunkčných komplexov.

 • Exteriérové žalúzie C80

  Exteriérové žalúzie predstavujú moderný a veľmi účinný prostriedok pre zaistenie optimálneho svetelného a tepelného prostredia v interiéry. Zároveň sú zaujímavým architektonickým prvkom a vhodne dopĺňajú vzhľad fasád rodinných domov, administratívnych budvo a rovnako tak aj moderných multifunkčných komplexov. Pevné a pružné hliníkové lamely exteriérových žalúzií umožňujú citlivú reguláciu denného svetla, redukujú vonkajší hluk a zároveň zabraňujú prehrievaniu interiéru pred slnečným žiarením. Vonkajšie žalúzie C80 sa vyrábajú v šírke 80mm v niekoľkých farebných odtieňoch. Žalúzie C80 je možné naklápať v rozpeti ...

 • Dvere exteriérové vstupné

  Spoločnosť ponúka služby v oblasti výroby dverí exteriérových vstupných podľa požiadaviek zákazníkov.

 • Exteriérové svietidlá

  Exteriérové svietidlá

  - BOČNÉ svietidlá - STOJANOVÉ svietidlá - STROPNÉ svietidlá

 • Interiérové a exteriérové dvere

  Ponúkame Vám estetické riešenie interiéru aj exteriéru prostredníctvom širokého výberu dverí v rôznych kombináciách drevín a skiel a v akýchkoľvek atypických rozmeroch a farebnom prevedení.

 • Interiérové a exteriérové dvere z masívu

  Interiérové a exteriérové dvere z masívu

  Interiérové a exteriérové dvere z masívu, rôzne prevedenia dverí, plné dvere, kazetové, frézované, presklené, rôzne druhy a vzory. Dvere aj zárubne sú už pri montáži finálne upravené a nalakované bez nutnosti dalšieho zásahu. Ponúkame všetky bežné vzory a typy dverí vrátane lakovania, presklené obsahujú základné sklo číre. Na želanie zákazníka vieme za príplatok dodať sklo podľa želania alebo termoizolačné sklo.

 • Exteriérové a bezpečnostné dvere

  Dvere MAR-TOM sú vyplnené tvrdeným penovým polystyrénom preukazujú výborné parametre akustickej ako aj tepelnej izolácie. Veľmi kvalitný pozinkovaný oceľový plech, laminovaný PVC laminátom s imitáciou dreva, odolným na atmosférické podmienky a UV žiarenie v spojení s novodobým dizajnom, tvorí ako celok kvalitné a pekné vchodové dvere odporúčané do bytov, domov a verejných budov.

 • Predaj - Vonkajšie (exteriérové) žalúzie

  Predaj - Vonkajšie (exteriérové) žalúzie

  Vonkajšie žalúzie patria v súčasnosti k najkvalitnejším exteriérovým tieniacim prvkom pre budovy a stavby. V poslednom čase vo sa veľkej miere využívajú exteriérové žalúzie hlavne pre priemyselné a administratívne budovy alebo polyfunkčné stavby, kde pôsobia aj ako výrazný architektonický prvok objektu. Svojou farebnosťou tak môžu vonkajšie žalúzie dopĺňať farebnú architektúru budovy. Navyše v prípade kancelárskych a polyfunkčných budov externé žalúzie efektívne nahrádzajú vnútorné (zväčša vertikálne) žalúzie, čím sa šetria stavebné náklady ale aj vnútorný priestor. V súčasnosti sa exteriérové žalúzie čoraz častejšie umi...

 • Exteriérové žalúzie

  Exteriérové žalúzie

  Ak uvažujete vybaviť svoj dom niektorým z typov vonkajšieho tienenia, je potrebné vykonať stavebnú predprípravu podľa druhu zvolenej tieniacej techniky. To znamená, kontaktovať nás už pri príprave projektovej dokumentácie. Okrem finančných úspor pri znížených nákladoch na vykurovanie alebo naopak na klimatizáciu, bude stavba pôsobiť ako nerušený celok. Väčšinu druhov vonkajšieho tienenia je možno zabudovať už aj do jestvujúcich stavieb, treba však rátať s prípadným znížením svetlosti okien.

 • Exteriérové rolety

  Exteriérové rolety

  Vonkajšie rolety, prezývané aj rolády, sú obľúbené najmä pre široké spektrum svojich funkčných vlastností. Exteriérové rolety majú veľmi dobrú tieniacu, až zatemňovaciu funkciu, sú účinnou tepelno-izolačnou ochranou, sú odolné voči bočným nárazom vetra a dažďa a slúžia ako pridaná ochrana pred neželanými návštevníkmi. Sťahovacie rolety sú veľmi často používaným druhom vonkajšieho tienenia. Hliníkové alebo PVC lamely sú navinuté na hriadeli, ktorá je ukrytá v schránke. Roletový pancier je pri vyťahovaní a sťahovaní vedený bočnými vodiacimi lištami. Dajú sa vybaviť bezpečnostným zámkom a slúžia ako účinná ochrana pred n...

 • Exteriérové dvere

  Vchodové dvere podobne ako okna dotvárajú konečný vzhľad budovy. Na vchodových dverách je štandardne osadený 5-bodovy bezpečnostný zámok MACO ovládaný kľúčom alebo kľučkou. Do výplne dverí sa používa izolačné dvoj sklo alebo profilová kazeta z tepelnoizolačnímy vlastnosťami.

 • Jednoriadkové exteriérové LED displeje

  Jednoriadkové exteriérové LED displeje

  Intenzita jasu môže byť regulovaná automatickým ovládačom pracujúcim v 256 úrovniach v závislosti od vonkajších svetelných podmienok. S voliteľným senzorom môžete zobrazovať aktuálnu teplotu. - Jednoriadkové vonkajšie LED displeje dodávame s veľkosťou písma od 30 do 800mm v ľubovoľnej dĺžke textu - Možnosť rôznych farieb led diód (červená, žltá, zelená, modrá a biela). - Špeciálne riešenia a riešenia na kľúč.

 • Horizontálne žalúzie - exteriérové

  Horizontálne žalúzie - exteriérové

  Exteriérové horizontálne žalúzie patria medzi najefektívnejšie exteriérové tieniace výrobky. Umožňujú plynule regulovať prirodzené osvetlenie, zachytávajú priame slnečné žiarenie a chránia pred jeho škodlivými účinkami. Umiestnením žalúzií do exteriéru najúčinnejšie ovplyvňujeme klímu v interiéri. Používajú sa k zatieneniu okien a dverí rodinných domov, sú vhodným riešením pre zatienenie okenných výplní administratívnych budov a komerčných objektov. - Exteriérová žalúzia ovládaná šnúrou alebo kľukou E-50 - Exteriérová žalúzia ovládaná kľukou alebo motorom Z90 - Exteriérová žalúzia ovládaná kľukou alebo motorom C

 • Exteriérové doplnky pro auta

  Exteriérové doplnky pro auta

  Naše společnost vstupuje na český nezávislý trh do segmentu autodoplňků a příslušenství. Specializace na tento odběratelský segment má sloužit jako aktuální odpověď na potřeby maloobchodních zákazníků, jež budou podporovány snadno použitelnými a moderními pracovními nástroji. Budeme usilovat naší znalostí širokého sortimentu autopříslušenství, abychom přišli s nabídkou produktů kvalitních, atraktivních a konkurenceschopných. Odběratelé, kteří si vyberou a zakoupí produkt naší společnosti můžou počítat s pokračujícím servisem kvalifikovaného prodejního týmu a prodejní podpory. - Fixy na pneu - Gumičky stěračů-blistry g...

 • Exteriérové parapety hliníkové

  Exteriérové parapety hliníkové

  Vonkajšie parapety sú vyrobené z extrudovaného hliníkového profilu hrúbky 1,8 - 2,3 mm, ktorý je povrchovo upravený eloxovaním a lakovaním v bielej a hnedej farbe. K parapetným doskám dodávame plastové a hliníkové krytky, ktoré sa osádzajú na konce parapetov. - Šírka (mm): 130, 150, 165, 180, 195, 210, 225, 240, 260, 280, 320, 360. - Farba parapetov (štandardné): biela, hnedá, svetlý bronz. - Farba parapetov (neštandardné): RAL. - Farba plastových krytiek: biela, hnedá. - Farba hliníkových krytiek: biela, hnedá, svetlý bronz.

 • Exteriérové dvere

  Exteriérové dvere

  Exteriérové dvere Vchodové dvere sú svojím designom a prevedením nevyhnutnou a dôležitou architektonickou súčasťou celkového stavebného diela. Evokujú v každom z nás pocit bezpečia a spoľahlivosti a pri ich výrobe sa na tieto funkcie kladie patričný dôraz. Vchodové dvere vyrábame v rôznych prevedeniach, s dôrazom na dekoratívnosť, detaily a povrchovú úpravu. Medzipriestor dverí je vyplnený špeciálnou drevenou vrstvou Pur výplne o hrúbke 48 mm s hliníkovými fóliami, ktoré spolu zabezpečujú vynikajúce termoizolačné, protihlukové a protipožiarne vlastnosti. Súčasťou dverí je aj špeciálne 5 – bodové bezpečnostné uzamykanie 3D BAK...

 • Parapety exteriérové

  Parapety exteriérové

  Exteriérové parapety GUTMANN sú vyrábané z ťahaného hliníka. Jednotná povrchová úprava (elox bronz) aj v spodnej časti nekazí estetický dojem z budovy. Každá šírka má svoju koncovku, ktorá svojím tvarom zabráni zatečeniu vody do fasády budovy. Dodávané hĺbky parapetov: 110mm, 130mm, 150mm, 165mm, 180mm, 195mm, 210mm, 225mm, 240mm, 260mm, 280mm, 320mm, 340mm, 360mm.

 • Exteriérové rolety

  Exteriérové rolety

  Vonkajšie plastové rolety PLASTIC chránia interiér pred slnečným svitom a teplom, hlukom, čiastočne vylepšujú tepelnoizolačné vlastnosti okna a chránia okennú konštrukciu pred vonkajšími klimatickými vplyvmi. Silnejšiu ochranu ponúkajú vonkajšie hliníkové rolety CLASSIC, ktoré vďaka výborným izolačným vlastnostiam chránia interiér v letných mesiacoch proti extrémnym teplotám a v zime proti tepelným stratám. Zároveň ochraňujú okná pred mechanickým poškodením, pred silným vetrom a búrkou. Znižujú hluk a umožňuje dokonalé zatienenie.

 • Exteriérové horizontálne žalúzie

  Exteriérové horizontálne žalúzie

  Exteriérové hliníkové horizontálne žalúzie ALUCOVER typu CETA a ZETA sú moderné vonkajšie žalúzie, ktoré zaisťujú vysoký stupeň zatienenia, majú termoregulačný i ochranný efekt, znižujú prenikanie hluku do interiéru. Pre svoje mnohostranné využitie sa prakticky uplatnia vo veľkých výrobných halách, hypermarketoch, reprezentačných budovách a tiež v bytových zariadeniach.

 • Exteriérové výrobky pre automobilový priemysel

  Exteriérové výrobky pre automobilový priemysel

  Vyrobíme pre Vás transportné ochranné návleky, ktoré chránia automobily pri preprave. Ochranné návleky ochránia karosériu počas transportu a skladovania. Výhodou nami vyrábaných návlekov je rýchla montáž a demontáž, možnosť jazdy a tankovania bez demontáže návleku, s možnosťou otvárania dverí a krytu na nádrž. Návleky chránia karosériu pred poveternostnými vplyvmi, pred mechanickým poškriabaním, mechanickým poškodením prachom. V neposlednom rade je aj úspora parkovacej plochy, nakoľko návleky vyrábame z materiálu s odolnosťou voči dažďu. Taktiež vyrobíme pre Vás transportné obaly a prepravky určené na hromadnú prepravu komponent...

 • Exteriérové parapety Classic, valcované hliníkové 0,8mm

  Exteriérové parapety Classic, valcované hliníkové 0,8mm

  Použitie: Vonkajšie valcované hliníkové parapety hrúbky 0,80mm sú ekonomicky veľmi atraktívny variant k ťahaným parapetom. Vďaka svojím vlastnostiam predstavujú ideálne riešenie pre vonkajšiu úpravu okna. Okrem estetického vzhľadu domu slúžia k prekrytiu vonkajšej podokennej výmurovky, čo má za úlohu odvádzať stekajúcu vodu, zabrániť zatekaniu a znečisteniu fasády domu. Údržba: Po namontovaní parapetu je potrebné odstrániť ochrannú fóliu.Parapety sa môžu čistiť čistiacimi prostriedkami používanými v domácnosti. Nepoužívame chemické čistiace prostriedky. Výhody: - nízka hmotnosť - odolnosť voči poveternostným vplyvom - níz...

 • Exteriérové parapety Premium, valcované hliníkové 1mm

  Exteriérové parapety Premium, valcované hliníkové 1mm

  Použitie: Vonkajšie valcované hliníkové parapety hrúbky 1mm sú ekonomicky veľmi atraktívny variant k ťahaným parapetom. Vďaka svojim vlastnostiam predstavujú ideálne riešenie pre vonkajšiu úpravu okna. Estetický vzhľad a mechanické vlastnosti plne nahradzujú extrudované hliníkové parapety, aj keď samozrejme parametre ťahaného parapetu nedosahuje. Okrem estetického vzhľadu domu slúžia k prekrytiu vonkajšej podokennej výmurovky, čo má za úlohu odvádzať stekajúcu vodu, zabrániť zatekaniu a znečisteniu fasády domu. Údržba: Po namontovaní parapetu je potrebné odstrániť ochrannú fóliu. Parapety sa môžu čistiť čistiacimi prostriedkami použ...

 • Exteriérové parapety Exclusive, extrudované hliníkové 2mm

  Exteriérové parapety Exclusive, extrudované hliníkové 2mm

  Použitie: Vonkajšie extrudované hliníkové parapety hrúbky 2mm vďaka svojim vlastnostiam predstavujú ideálne riešenie pre vonkajšiu úpravu okna. Okrem estetického vzhľadu domu slúžia k prekrytiu vonkajšej podokennej výmurovky, čo má za úlohu odvádzať stekajúcu vodu, zabrániť zatekaniu a znečisteniu fasády domu. Nami dodávané vonkajšie hliníkové parapety znesú maximálne nároky kladené na tento výrobok. Sú vhodné na tie najtvrdšie poveternostné podmienky. Údržba: Po namontovaní parapetu je potrebné odstrániť ochrannú fóliu. Parapety sa môžu čistiť čistiacimi prostriedkami používanými v domácnosti. Nepoužívame chemické čistiace pr...

 • Exteriérové dvere

  Exteriérové dvere

  Vchodové dvere sú vizitkou domu. Navodzujú atmosféru prirodzenej bezpečnosti, a preto sa tešia veľkej pozornosti zákazníka. Dávajú priestor pre dokonalé výtvarné riešenia, ktoré harmonizujú s architektonickým výrazom stavby. To je dôvod na to, aby mali dokonalý vzhľad, jednoduchú manipuláciu, kvalitné prevedenie kovania (kľučka, závesy), ktoré ovplyvňujú vo veľkej miere aj bezpečnosť.Pri vchodových dverách sa používa viacbodobý, bezpečnostný uzamykací systém. Celoobvodové dvojité tesnenie: - stredové - dorazové (zvukovo izolačné) použitie izolačných dvojskiel (rôzne vzory), drevených kaziet z masívu alebo termoizolačnej výplne, ...

 • Protislnečné fólie na sklo - interierové a exterierové

  Protislnečné fólie na sklo - interierové a exterierové

  Protislnečné fólie na sklo, ktoré sa lepia na interiérovú a exteriérovú časť skla, kde fólie do exteriéru majú zvýšenú odolnosť proti poškodeniu. Fólie spĺňajú efekt odrazu slnečného žiarenia, pri ktorom fólia filtruje škodlivé ÚV žiarenie až 99%, ktoré Vám poškodzuje Váš interiér blednutím. Fólie zamedzujú prechodu podstatnej časti tepelného energie, ktorá sa môže pohybovať až do 85%. Nemenej podstatnou vlastnosťou fólií je lomenie svetla, kde Vaše oko nebude tak namáhané ako pri priamom priepuste svetla cez číre sklo pri bežnom pohybe alebo pri práci s počítačom, sledovaní televízie. Tieto fólie Vám prinesú úsporu energie kl...

 • Exteriérové svietidlá

  Exteriérové svietidlá

  Zaoberáme sa internetovým predajom kvalitných a cenovo výhodných luxusných svietidiel. Ak jednoduch túžite po zmene, u nás nájdete také svietidlá, aké hľadáte! Z našej pestrej ponuky lámp a svietidiel si určite vyberiete práve to, ktoré dodá Vášmu domovu tú správnu atmosféru. Ponúkame rôzne druhy svietidiel, určite nájdete to svoje. V našej ponuke svietidiel, lámp a príslušenstva nájdete: - kryštálove lustre, - luxusné svietidlá, - moderné svietidlá, - stropné svvietidlá, - vysiace svietidlá, - klasické svietidlá, - bodové svietidlá, - kúpelňové svietidlá, - príslušenstvo k svietidlám, - záhradné svietidlá, - podhľa...

 • Solárne exteriérové svietidlá

  Solárne exteriérové svietidlá

  Zaoberáme sa internetovým predajom kvalitných a cenovo výhodných luxusných svietidiel. Ak jednoduch túžite po zmene, u nás nájdete také svietidlá, aké hľadáte! Z našej pestrej ponuky lámp a svietidiel si určite vyberiete práve to, ktoré dodá Vášmu domovu tú správnu atmosféru. Ponúkame rôzne druhy svietidiel, určite nájdete to svoje. V našej ponuke svietidiel, lámp a príslušenstva nájdete: - kryštálove lustre, - luxusné svietidlá, - moderné svietidlá, - stropné svvietidlá, - vysiace svietidlá, - klasické svietidlá, - bodové svietidlá, - kúpelňové svietidlá, - príslušenstvo k svietidlám, - záhradné svietidlá, - podhľa...


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Exteriérové posuvné dvere 2004 - 2020 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.