Vchodové dvere

Vchodové dvereVchodové dvere 2Vchodové dvere 3Vchodové dvere 4Vchodové dvere 5

Exterierové dvere oddeľujú vnútorný priestor a vonkajšie prostredie. Chránia nás teda okrem iného pred nepriaznivými klimatickými vplyvmi. Samotné vstupné dvere sú akousi vizitkou domu, sú výrazným architektonickým prvkom, často sú kompozičným vyvrcholením fasády. Materiál a prevedenie dverí by mali byť v súlade s architektärou domu.
Drevo je tradičný, storočiami overený stavebný materiál, ktorý je vhodný na výrobu dverí. Z konštrukčného hľadiska umožňuje zostavovať tuhé a pevné konštrukcie, má nízku tepelnú roztiažnosť a výborné tepelno-izolačné a zvukovo-izolačné vlastnosti.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa ešte dnes a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.
 • Masívne vchodové dvere

  Dvere odoberáme od partnerskej firmy Eurodrevenik s.r.o., ktorá je na trhu už 25 rokov a zaraďuje sa medzi popredných výrobcov eurookien a dverí. Ich skúsenosti a spoľahlivosť oceňujeme nielen my ako partneri, ale aj zákazníci v celej Európe. Firma Eurodreveník s.r.o sídli v Košickom kraji a M&M Wood je výhradný dovozca ich produktov pre západné Slovensko.

 • Vchodové dveře

  Vchodové vstupní dveře v první řadě zabezpečují vaší bezpečnost. Proto se vyrábějí z těch nejkvalitnějších materiálů, které jsou odolné proti destrukci a dalším nepříznivým vnějším vlivům. Dalším důležitým parametrem je zvuková izolace, ale také design dveří. U nás si můžete vybrat z mnoha modelů a provedení.  V nabídce máme různé povrchové úpravy dveří, barvy, varianty s prosklenými částmi a mnoho dalších doplňků.

 • Vchodové dvere

  Vchodové dvere

 • Vchodové Dvere - Salamander

  Dvere Salamander vyhotovené s bezpečnostnými prvkami, ktoré Vám zabezpečia maximálnu bezpečnosť, ktorú kladieme na prvé miesto. Dvere Salamander Vám dovoľujú užívať si komfort po celý rok. Široké farebné prevedenie, ako tiež výber okrasných výplní, kľučiek a madiel robia naše dvere nielen dizajnovým doplnkom ale aj účelovým. Dvere spĺňajú všetky tepelno-izolačné vlastnosti, čo umožňuje montáž aj na nízkoenergetické a pasívne stavby.

 • Vchodové dvere

  Vchodové dvere

  Vchodové dvere sú stavebný komponent, ktorý je veľmi často používaný. Preto musí spĺňať požiadavku ľahkého zatvárania a otvárania, bezpečnosti, údržby a samozrejme nesmú sa deformovať. Okrem toho je to dizajnový prvok upútavajúci pozornosť hneď pri vstupe do domu, bytu, či inej budovy. Esteticky by mali vhodne dopĺňať daný priestor. Sú dodávané v rôznych dizajnových a modelových prevedeniach. Pre dodržanie všetkých parametrov sú vchodové dvere euro 68 IV vyrábané z nasledovných materiálových komponentov, ktoré zabezpe?ia ich dlhoro?né používanie: - Vrstvené lepené eurohranoly SMREK, BOROVICA, MERANTI a DUB Povrchová úprava zodpoved...

 • Vchodové dvere INCON Heroal D72

  Systém vchodových dverí Heroal D72 ponúka výnimočnú kvalitu, tepelno-izolačné  vlastnosti a konštrukčné možnosti.

 • Vchodové dvere INCON LUXURY

  Vchodové dvere INCON LUXURY v sebe spájajú moderný nadčasový dizajn, maximálnu funčnosť a skvelé tepelno-izolačné vlastnosti

 • Vchodové bytové dveře Verte FORES model 6

  3. mechanická třída, Akustické 32 dB, Komplet obsahuje: dveřní křídlo, kovová zárubeň + kovový práh, C

 • Vchodové dvere Eco NORD

  Dvere kolekcia Eco Nord predstavujú inovačnú technológiu. Súbor hodnôt šitých na mieru, ktoré vytvára najvyššiu kvalitu.

 • Vchodové dvere Door sy Doors TULON

  Moderný vzhľad, rôznorodé vzory a prevedenie, zaujímavý dizajn. Dverné krídla sú vyrobené z borovicového 5tich vrstvového dreva, ktoré zabraňuje deformácii krídla.

 • Vchodové dvere VINCI 4 dvojfarebné

  Moderné vchodové dvere Door sy Doors

 • Vchodové dvere Door sy Doors VITORIA

  Moderný vzhľad, rôznorodé vzory a prevedenie, zaujímavý dizajn. Dverné krídla sú vyrobené z borovicového 5tich vrstvového dreva, ktoré zabraňuje deformácii krídla.

 • Vchodové dvere Door sy Doors BOLTON

  Tento druh dverí je celkom iste zameraný na milovníkov klasickej krásy. Detaily sú vo väčšine prípadov vykonané ručne, odtiaľ potom pramení neopakovateľnosť vzorov a modelov, ktorá zaisťuje výnimočnosť každého výrobku.

 • Plastové vchodové dvere

  Plastové vchodové dvere

  Štandardné rozmery: podľa priania klienta Pri stavebnej hĺbke 70, 73 alebo 82 mm Otváranie do vnútra aj von Najnovšia generácia profilov PVC sa vyznačuje veľmi vysokou tepelnou a zvukovou izoláciou a optimálnou stabilitou vďaka oceľovým výstužiam s veľkými prierezmi (1). Novinka! Hliníkový prah pri vnútorných a vonkajších dverách (otváravých von a dovnútra) a balkónových dverách (2). Pre zvýšenie tesnosti pri vchodových dverách bola použitá nová okapnica s 2 kartačovými tesneniami (3). Hliníková okapnica (4) odvádza vodu za hustého dažďa.

 • Vchodové dvere

  Vchodové dvere

  Vchodové dvere, ktoré majú štýl, vstup na úrovni. Vchodové dvere Salamander Design ID garantujú kvalitu na vysokej úrovni, štýlovo nadčasové. Funkčnosť je premyslená do najmenšieho detailu. Pre Vás to znamená: prvotriedny komfort bývania v spojení s pekným dizajnom. Zárukou toho je veľký výber farieb, dekórov a zasklení, ktoré dávajú možnosť individuálnych riešení práve pre Vás. Na druhej strane stojí vysokokvalitné technické riešenie, ktoré aj pri vonkajších poveternostných vplyvoch zaručuje dlhodobú životnosť Vašich vchodových dverí. To sú vchodové dvere Design ID. Pre náročných ľudí, ktorý chcú bývať podľa vlastných pred...

 • Plastové a hliníkové vchodové dvere

  Plastové a hliníkové vchodové dvere

  Predávame a montujeme plastové vchodové dvere CT 70, SI 82 a hliníkové exterierové dvere ADS 65 HD/ ADS 70 HD/ ADS 75 HD.HI.

 • Dřevěné vchodové dveře

  Vchodové eurodveře jsou vhodné pro každý dům. Spolu s eurookny a špaletovými okny vyrábíme také vchodové dveře, abychom nabídli ucelený sortiment výplní stavebních otvorů. Vchodové dveře jsou vizitkou majitele a chloubou každého domu. Proto naše dveře vyrábíme na míru podle vlastních návrhů zákazníků. Stejně tak jako naše eurookna mají dveře různé výhody: Tepelně izolační vlastnosti - tepelná prostupnost dveří od UD=0,75 pro profil IV88 do 1,4 W/(m2.K) pro dveře tl. 78mm. Vhodné pro pasivní domy - Vchodové dveře Euro IV88 s tepelnou prostupností celých dveří UD=0,75 W/(m2.K) jsou vhodné pro pasivní domy. Tvarová stálost ...

 • Vchodové dřevěné dveře

  Bližší informace o naší nabídce dřevěných vchodových dveří pro Vás připravujeme.

 • Vchodové dveře

  Vchodovými dveřmi vstupujeme každý den do svého domu, častým používáním se však mohou lehce opotřebovat. Proto klademe velký důraz na kvalitu materiálů a zpracování. Vstupní dveře musí nejen hezky vypadat, ale také musí plnit svou termo, zvukovou, izolační a hlavně bezpečnostní funkci. Jsou osazeny celoobvodovým těsněním. Typy dveří si zákazník může vybrat dle našeho fotokatalogu nebo dle svého vlastního návrhu. Ke dveřím jsme schopni dodat doplňky jako jsou kukátka, klepače, řetízky, samozavírače. Samozřejmostí je i montáž včetně dopravy, popřípadě demontáž starých dveří.

 • Vchodové dvere

  Vchodové dvere

  Exteriérové euro dvere, ktoré vyrábame na základe Vašich predstáv a požiadaviek, dotvárajú celkový estetický vzhľad bývania. Zároveň sú nevyhnutnou súčasťou Vášho domova, či osobitným prejavom vkusu a estetiky. Základ dverí tvorí euro hranol ( smrek, dub, meranti ) s rozmerom 135 x 68 mm. Na dverách je použité 5 bodové bezpečnostné uzamykanie, ktoré dopĺňa aj bezpečnostná kľučka. Dvere vyrábame podľa prianí zákazníka kazetové, alebo presklené a v rôznych možných variantoch s tepelnou priestupnosťou tepla K-1, 1Wm2k. Na povrchovú úpravu euro dverí sú použité hrubovrstvé, vodou riediteľné lazúry, ktoré zabezpečujú ochranu vašich ...

 • Vchodové dvere

  Moderné vchodové dvere sú preto remeselne a technologicky veľmi náročným výrobkom, u ktorého hrá úlohu každý detail voľbou kvalitného dreva počnúc, kovaním končiac. Ak majú svojim majiteľom slúžiť desiatky rokov, musí byť vchodové dvere vyhotovené úplne bezchybne. Drevené vchodové dvere sú voľbou, ktorá v sebe spája tradíciu s modernými technológiami výroby zaručujúcimi vysokej úžitkovej hodnoty. Nová výrobná technológia predlžuje životnosť drevených dverí vďaka povrchovej úprave na jednotlivých dieloch ešte pred zberom. Podobne sú ošetrované všetky povrchy, ale predovšetkým čelné drevo u ktorého by pri zvýšenej vlhkosti mohl...

 • Vchodové dvere

  - plast, hliník

 • Zámočníctvo pre vchodové brány

  Zámočníctvo pre vchodové brány

  Bytovým domo a panelákom ponúkame opravy brán, výroby mreží, výmeny a opravy samozatváračov a dodávka a montáž poštových schránok.

 • Dvere vonkajšie (vchodové)

  Profil PVC systém Aluplast v plnej škále farbie Konštrukcia: Rám 5-kom. s výškou 70 mm, krídlo 3-komorové vo výške 125 mm. Kovanie: Štandardný výrobok firmy MACO, obsahuje: - zásuwnica s 3-fázovým zatváraním (1 zámok, 2 háky), - rolkovú zásuvnicu je možné regulovať stlačením kľučki, - bezpečnostná vložka /fabka/ s certifikátom prvej bezpečnostnej triedy, - 3 záväsi s možnosťou regulácie v troch rôznych smeroch, - kľučka obojstranná - nízky hliníkový prah 20mm Výplň: Štandardné presklenie U=1,0 s teplou rámkou alebo plastový panel. Všetky ostatné vzory a farby skiel nájdete v katalógu dverových výplní firmy knpl...

 • Vchodové dvere

  Vchodové dvere

  Vysokokvalitné plastové profily ALUPLAST zabezpečia, že Vaše vchodové dvere budú nielen pekné ale aj bezpečné a stále. Vďaka vysokej odolnosti voči poveternostným vplyvom a skoro bezúdržbového vyhotovenia tieto vchodové dvere ostávajú dokonale funkčné a pekné dlhé roky. Široký výber panelov:

 • Vchodové dvere SPECTUS

  Sú vyrobené vybavené tromi trojdimenzionálnymi dvernými pántami (nosnosť 100 kg/kus) a päťbodovým, kľučkou ovládateľným bezpečnostným kovaním, ktoré sa aktivuje zdvihnutím kľučky do hornej zvislej polohy. Výlučne v tejto polohe sú dvere zatvorené! Možné rozmery dverí: šírka 850 mm - 1070 mm, výška 1900mm - 2150 mm Farebné prevedenie je biele, prípadne jednostranná alebo obojstranná laminácia (mahagón, zlatý dub) V cene dverí je zahrnuté: ?kľučka + kľučka ?vložka ?3 ks kľúčov ?hliníkový prah ?5-bodové zatváranie ?3 ks pántov ?ROTO kovanie

 • Drevené vchodové dvere

  - Moderná výrobná technika, remeselnícka zručnosť a vysoká kvalita materiálu umožňujú, že sú drevené vchodové dvere vyrobené na mieru a cenovo dostupné. Konštrukciu dverí tvorí: - masívny rám, vyrobený z lepeného trojvrstvového hranolu IV-68, resp. IV-78 - zasklievacie a výplňové lišty môžu byť jednoduché alebo profilované - tepelnoizolačné sendvičové výplne s parozábranou a plášťom z vodovzdorných preglejok - tesnenie typu AC (TPE) z termoplastického elestoméru - tepelnoizolačné dvojsklo hrúbky 24 mm (4-16N-4) s koeficientom prestupu tepla Ug=1,1 W/m2K a nerezovým dištančným...

 • Vchodové dvere Hi-Sec  za 345€

  Vchodové dvere Hi-Sec za 345€

  Dvere vynikajúcej kvality a estetického dizajnu.Dvere sa uzamykajú do troch strán pomocou minimálne 12 až 16 bodov, a sú utesnené dvojitým gumovým tesnením.Celokovová konštrukcia zabezpečuje tvarovú stálosť.Dvere majú spodný hlavný zámok a horný pridavny zámok.Ukotvujú sa na ocelové kotvy priemeru 14mm do steny na 6.miestach.Konšturkcia zarubne umožnuje vypĺnať zárubnu jednozložkovou polyuretanovou penou. Cena je jednotná pre všetky modely a farby dveri.Cena zahrňa aj dopravu a montáž.Montaž obsahuje :demontáž starej zárubne,dosekanie otvoru na potrebné rozmery.Osadenie a centrovanie dverí.Vyplňanie zárubne,hrubé murárske práce (MVR uni),odvo...

 • Vchodové dvere EUROCOLOR

  Vchodové dvere EUROCOLOR spájajú v sebe výnimočnú estetiku s funkčnosťou, výborné tepelnoizolačné vlastnosti a vysokú odolnosť, vďaka ktorej sú obľúbenou voľbou pre najnáročnejších zákazníkov, ktorí ocenia jedinečný vzhľad, komfort abezpečnosť.

 • Vchodové dvere a garážové brány

  Vchodové dvere a garážové brány

  Akcia HORMANN 2013

 • Benedoor – vchodové dvere na byty, domy

  My vám ponúkame slovenskej výroby, ktoré spĺňajú tie najprísnejšie kritériá a pevne veríme, že vás oslovia nielen kvalitou a svojim nadčasovým dizajnom, ale aj možnosťou výberu presne podľa vašich predstáv a potrieb.

 • Protipožiarne, domové vchodové a vnútorné dvere

  Protipožiarne, domové vchodové a vnútorné dvere

  Firma ponúka na predaj: - Protipožiarné dvere - Vnútorné oceľové dvere: Dvojstenné hrubé 40 mm, 3 – stranne falcované (hrubý falc). Drevené výplne sú z pozinkovaného 0,8 mm hrubého kompletne oplášteného oceľového plechu a celoplošne zlepené. Vďaka tomuto spojeniu materiálu je dosiahnutá extrémne vysoká tvarová stálosť, aká sa vyžaduje v tvrdej dennej prevádzke. Na požiadanie dodávame aj s drevotrieskovou vložkou plnou pre lepšiu zvukotesnosť alebo s vložkou z minerálnej vlny pre lepšiu tepelnú izoláciu. Možnosť skrátenia až o 20 mm. Pre prípadné vyrovnanie výšok sa dá dverné krídlo v oblasti oceľového profilu skrátiť vh...

 • Vchodové EURO-dvere

  Materiál: trojvrstvý lepený euro-hranol, z dreviny smrek, meranti alebo dub 120x68mm Výplne: izolačné dvojsklá a trojsklá s koeficientom tepelného prestupu u= 1,0 až u=0,7 alebo drevené kazety s vnútornou tepelnou izoláciou Kovanie: masívne nastaviteľné závesy zaručujúce dlhodobú stabilitu dokonalé utesnenie dverného krídla, päť-bodový bezpečnostný zámok Prah: pevne ukotvený hliníkový profil s tesnením

 • Doplnky - Presvetľovacie panely, Vchodové dvere, Brány, Okná

  Doplnky - Presvetľovacie panely, Vchodové dvere, Brány, Okná

  Presvetľovacie panely K presvetľovaniu našich hál používame buď strešné alebo stenové priesvitné panely. Priehľadné dielce majú rovnakú šírku a profil ako použitý trapézový plech, čo umožňuje nielen jednoduchú montáž, ale zaručuje aj vysokú priliehavosť. Vchodové dvere BORGA HALE ponúka oceľové dvere, ktoré sa jednoducho a rýchlo zakomponujú do Borga skladaného plášťa. Zákazník má možnosť voľby izolovaných,neizolovaných dvier s presvetlením aj bez. Nie je problém použiť dvere dodané priamo zákazníkom. Brány BORGA HALE ponúka široký výber bránových systémov. Okná V prípade potreby prírodného osvetlenia a možnos...

 • Vchodové dveře do bytu

  Doporučujeme věnovat značnou pozornost výběru správných vstupních dveří do vašeho bytu. Tyto dveře jsou nejen Vaší vizitkou, ale musí splňovat celou řadu funkcí od požárního zajištění až po bezpečnost Vašeho domova.

 • Plastové vchodové dvere

  Plastové vchodové dvere dodávame a montujeme od spoločnosti. Dvere spĺňajú náročné požiadavky na vzhľad, kvalitu a precíznosť spracovania. Spoločnosť vyrába vchodové dvere na CNC výrobnej linke. Základ vysokej stability dverového krídla tvorí masívny viacvrstvový lepený profil. Drevený rám dverí vrátane hliníkového prahu v priereze 68 x 45 mm s prerušeným tepelným mostom sa vyznačuje vysokou stabilitou a zaručuje bezproblémovú funkčnosť dverí. Výborné vlastnosti zabezpečuje bezpečnostné kovanie - predovšetkým nosné pánty zafrézované do dreva a bezpečnostný zámok s trojbodovým uzatváraním do zafrézovaných oceľových protikusov. Dvo...

 • Vchodové dvere - dverné panely

  Vchodové dvere - dverné panely

  Dodávame izilačné dverné panely s PUR izolačnou výplňou pre výrobu vchodových dverí. Vnútro je tvorené 16 cm širokým obvodovým rámom v požadovanej drevine s vystužením tvrdeným AL profilom.Obojstranne je povrch tvorený 9 mm hrubou dýhovanou vodeodolnou preglejkou . Vnútro panelu má PUR výplň. Panely sa vyrábaju na rozmer podľa požiadavky v hrúbkach 68, 78 a 88 mm alebo iných. Základný vyrábaný rozmer je 1000 x 2100 mm. Nájdete nás v predajni ŠKÁROVKY v Prešove

 • Integrované vchodové dvere

  Integrované vchodové dvere

  Dvere sú vsadené do hliníkového rámu. Výška prahu je od 90 mm. Maximálna šírka dverí je 1000 mm. Dvere sú štandardne vybavené samozatvaracím zariadením a elektricky istené proti otvoreniu brány pri otvorených dverách. Štandardom je taktiež kľučka so zámkom. Dvere je možné osadiť do brány o max. šírke 4500 mm.

 • Vchodové dvere

  Vchodové dvere

  * STANDARD Dvere STANDARD spĺňajú všetky estetické požiadavky tam, kde nie je nevyhnutná maximálna bezpečnosť. * ENTER Dvere ENTER spĺňajú zvýšené požiadavky na bezpečnosť vzhľadom na to, že sú vybavené oceľovou výstužou a prídavným zámkom. Vyšší komfort zabezpečuje aj zvýšená akustická izolácia 27 dB. * SOLID Oceľová výstuž, viacbodový zámok triedy C a akustická izolácia 27 dB, to sú parametre dverí, ktoré spĺňajú požiadavky aj tých náročnejších zákazníkov.

 • Vchodové dvere - dverné panely stolárom

  Vchodové dvere - dverné panely stolárom

  Dodávame izilačné dverné panely s PUR izolačnou výplňou pre výrobu vchodových dverí. Vnútr je tvorené 16 cm širokým obvodovým rámom v požadovanej drevine s vystužením tvrdeným AL profilom.Obojstranne je povrch tvorený 9 mm hrubou dýhovanou vodeodolnou preglejkou . Vnútro panelu má PUR výplň. Panely sa vyrábaju na rozmer podľa požiadavky v hrúbkach 68, 78 a 88 mm alebo iných. Základný vyrábaný rozmer je 1000 x 2100 mm. Nájdete nás v predajni ŠKÁROVKY v Prešove

 • Vchodové dveře

  Vchodové dveře

  Plastové vstupní dveře jsou určeny pro použití do obytných i průmyslových budov. Dveře buď s průhlednou, průsvitnou nebo neprůsvitnou výplní uzavírají průchodní otvory ve vnějších (případně i vnitřních) stěnách. Plní funkce - tepelně izolační - zvukově izolační - ochranné proti nepříznivým povětrnostním vlivům apod. Zároveň plní funkci estetickou a jsou vizitkou Vašeho bydlení. Pamatujte, že první dojem se utváří během několika prvních minut. Díky dveřím z profilového systému od firmy TERMOLUX získáte kvalitní, robustně vypadající vstupní dveře se širokou škálou výplní.

 • Eurookná a vchodové dvere

  Eurookná a vchodové dvere

  Pri výrobe okien a dverí sa drevo, vzhľadom na jeho dostupnosť a ľahkú opracovateľnosť, využívalo už dávno. S postupujúcou priemyselnou výrobou sa začali okná vyrábať aj z plastov a kovov. Drevené okná a dvere sa však vyrábajú dodnes. A to vďaka vhodným mechanickým a tepelnotechnickým vlastnostiam. Pretože drevo je aj z estetickej stránky veľmi príjemný a vhodný materiál. Nároky na vlastnosti okna sa zvyšujú s nárokmi na bývanie. Už nestačí, aby prepúšťalo svetlo a chránilo pred vetrom a dažďom. Dnes musí s domom spolupracovať pri šetrení energiami a musí sa prispôsobovať vysokým nárokom kladeným na obvodové konštrukcie aj z ekol...

 • Dvere, interiérové dvere, vchodové dvere

  Dvere, interiérové dvere, vchodové dvere

  Dvere ako súčasť interiéru dotvárajú celkovú atmosféru bytu a spolu so schodiskom určujú jeho charakter.Ich kombinácia nám vytvorí domov s modernými prvkami, domov v retro štýle alebo s nádychom starých časov. Okrem typu dverí a tvaru schodov je dôležité ich farebné zladenie, ktoré nemusí byť identické, ale zladené spôsobom tón v tóne alebo tiež zvýraznením kontrastu.Kombináciu týchto prvkov Vám vieme doplniť kvalitnými parketami .

 • Hliníkové vchodové dvere

  Hliníkové vchodové dvere

  Systém ALUFINAL umožňuje náročnejšie kreatívne riešenia projektantov či v exteriéri alebo v interiéri. Exteriérové prvky sú vhodné na štandardne i atypicky riešené dvere. Vyznačujú sa výbornými tepelno-technickými vlastnosťami ako aj vysokou odolnosťou proti poveternostným vplyvom. Dverová séria ALID D 60 - séria dverí do interiéru tvorená Al profilmi bez prerušeného tepelného mosta - dvere von a dnu otváravé, jedno a dvojkrídlové - stavebná hrúbka profilov rámových 60mm, krídlových 50mm Okenno dverová séria KS 70 - okno dverová séria zhotovená s Al profilov s prerušeným tepelným mostom - dvere von a dnu otváravé, jedno a dvo...

 • Plastové vchodové dvere

  Plastové vchodové dvere

  Naše plastové dvere poskytujú svetlo a priestor interiéru vášho domova. Ponúkame plastové dvere do bytov, rodinných domov, hotelov, kancelárii a výrobných hál. Plastové dvere sú v širokej škále a kvalitnom prevedení dverného krídla a zárubne. Systém S 8000 IQ s 5-timi komorami Profilový systém S 8000 IQ s piatimi komorami a U-hodnotou Uf = 1,2 W/m2 K, tvorí tak ideálne spojenie tepelnej izolácie a stability. Jeho stavebná hĺbka 74 mm umožňuje vloženie veľkej oceľovej výstuhy, ktorá dlhé roky zaručuje skvelú funkčnosť okna. Okrem plošne presadenej kombinácii 8003/8094 je k dispozícii aj variant so zaobleným presahom krídla a zodpovedajúcimi...

 • Vchodové dvere

  Vchodové dvere

  Vchodové dvere sú neodmysliteľnou súčasťou novostavby z hladiska estetického a bezpečnostného. Naša firma vyrába dvere hrúbky 68 zasklením 4-16-4 a PU výplňami 24 alebo hrúbky 78 Zasklením 4-12-4-12-4 a PU výplňami hrúbky 38 Dvere vyrábame podľa nášho katalógu a podľa požiadaviek zákaznika v rôznych tvarových a farebných prevedeniach. Dodávané sú kompletné zárubeň aj dverné krídlo aby spĺňali bezpečnostné a tepelno izolačné požiadavky . Dvere sú certifikované

 • Hliníkové vchodové dveře FenStar® ALU

  Hliníkové vchodové dveře FenStar® ALU

  Hliníkové vchodové dveře FenStar® ALU svým designem, nadstandardní kvalitou zpracování a dokonalým technickým řešením až do nejmenších detailů odpoví na všechna vaše očekávání a požadavky. Hliník je velmi lehký, tvarově stabilní a velmi stálý. Je ideálním materiálem pro výrobu dveří, které patří k nejvíce zatěžovaným stavebním prvkům. Tlak větru a deště, rozdíly teplot, vlivy životního prostředí a mechanická zatížení na ně působí mnoha desetiletí. Výjmečné vlastnosti hliníku společně s trvanlivostí a maximální těsností však těmto vnějším vlivům dokonale odolávají. Charakteristické vlastnosti dveří FenSt...

 • Vchodové dvere

  Vchodové dvere

  Pevnosť a rozmerová stabilita sú hlavnými prednostmi vchodových dverí z profilového systému Spectus Elite 70. Vchodové dvere Elite 70 sú vyrábaný vo viacerých variantoch, ktoré vždy odpovedajú architektonickému riešení domu. Vchodové dvere Elite 70 sú dobré investicie do budúcnosti. Vysoke odolný materiál garantuje dlhú životnosť, minimálnu údržbu a vysokú bezpečnosť.

 • Vchodové dvere

  Vchodové dvere

  Drevené europrofily z kvalitných certifikovaných materiálov umožňujú výrobu bežných typov dverí ale aj výrobu atypických dverí podľa priania zákazníka. Tak ako eurookná, aj dvere dosahujú vynikajúce vlastnosti, a to vo všetkých smeroch. Vďaka prirodzeným vlastnostiam dreva a možnosti bezpečnostného zasklenia získate bezpečnú ochranu pred neoprávneným vniknutím do Vášho domova. Bezpečnosť ďalej zvyšuje použitie kovania s 5-bodovým zámkom v rôznych prevedeniach bezpečnosti.

 • Vchodové dvere

  Vchodové dvere

  - Dvere patria medzi základné konštrukčné prvky budov, uzatvárajú priechodný otvor. Tvorí ich pevná nosná konštrukcia zárubne, pohyblivé krídlo,prah,kovanie,tesnenie a rôzne prvky závislé od funkcie dverí. - Základnou funkciou dverí ako otvorenej výplne bodov je komunikačné, prípadne aj vizuálne spojenie dvoch priestorov tiež vzájomné oddelenie priestorov s rovnakou alebo rôznou klímou, s rôznymi požiadavkomi na prostredie v závislosti od využitia priestorov. - Z rozdielnosti požiadaviek a vlastností priestorov vyplýva rôznorodosť a variabilnosť konštrukčného riešenia dverí.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Vchodové dvere 2004 - 2020 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.