Kancelársky nábytok

Kancelársky nábytokKancelársky nábytok 2Kancelársky nábytok 3Kancelársky nábytok 4Kancelársky nábytok 5

- Stolové rady
- HOBIS Standard
- HOBIS Novel
- HOBIS Integral
- Skrine
- Kontajnery
- Doplnky
- Kuchyne
- Recepcie
- HOBIS Drive
- Stoly s laminovanou podnožou
- Stoly s kovovou podnožou
- Skrine
- Kontajnery


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa ešte dnes a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.
 • Riešenia v kancelárských budovách

  Riešenia v kancelárských budovách

  Základné technické vybavenie kancelárskych budov sa počas posledných 15 rokov veľmi zmenil. Rozmach počítačovej techniky a internetu v kanceláriach sa stal každodennosťou mal aj dôsledky na infraštruktúru budov. Pre zabezpečenie spoľahlivej prevádzky ponúkame v SCHRACKU kompletné riešenia a kompletné poradenstvo. Spoľahlivo fungujúce DÁTOVÉ KÁBLE od kategórie 5 Až 7 Inteligentné ovládanie osvetlenia pre optimálne svetelné podmienky Opatrenia v BEZPEČNOSTNEJ TECHNIKE, pre zabránenie výpadkov elektrického prúdu Samozrejme môžemte s nami realizovať aj tradičné riešenia pre ENERGETICKÝ MANAŽMENT a BEZPEČNOSTNÉ OSVETLENIE

 • Parkoviská kancelárskych budov

  Parkoviská kancelárskych a multifunkčných objektov bývajú využívané nájomcami kancelárií a ich návštevníkmi. Pre nájomcov býva obvykle vyhradená zóna v nižších podlažiach a systém sleduje dĺžku prejazdu prípadne zotrvávanie nájomcov v zóne určenej pre verejnosť. Najvhodnejšie je prepojenie prístupového systému budovy a parkoviska aspoň na úrovni dátových nosičov, aby nájomca používal jednu kartu do parkoviska aj pri čítačkách dverných zámkov. Systémy umožňujú validovať krátkodobé lístky, tzn. znížiť alebo znulovať cenu parkovného pre návštevníkov vybraných nájomcov. Prevádzkovateľovi parkoviska systém poskytuje prehľad o...

 • Prenájom skladových a kancelárskych priestorov v Leviciach

  Ponúkame prenájom skladových priestorov a kancelárií v priemyselnom parku v Leviciach s možnosťou ubytovania priamo pred areálom (bytovka - 4x1izbový a 4x2izbový byt). Objekt je strážený. Možnosť parkovania pred areálom. Adresa Levice časť Geňa 56 bývalé PM Zbrojníky areál mäso výroby.

 • Kancelársky nábytok

  Kancelársky nábytok

  - stoličky - kreslá - nábytok

 • Kovový kancelársky nábytok

  Kancelársky kovový nábytok predstavuje typový rad plechových zásuvkových skríň, kartoték, lístkovníc a kontajnerov v rôznom veľkostnom prevedení. Všetky skrine sú vybavené uzamykaním a môžu byť doplnené rôznym vnútorným vybavením. Kovový nábytok sa vyznačuje dokonalým spracovaním detailov a veľkou variabilitou vzhľadom na optimálne ukladanie dokumentov rôznych formátov. Spoločnosť ponúka možnosť, vyrobiť kovové skrine neštandardného riešenia podľa potrieb zákazníka s kombináciou rôznych zásuviek a príslušenstva. A) Vysokú tuhosť skrine zaručuje zvarovaná konštrukcia z plechu hrúbky 1,5 mm. B) Centrálne zamykanie – na ...

 • Prenájom kancelárskych a parkovacích priestorov

  Spoločnosť Trnavská NAD, s.r.o. vám poskytuje i možnosť využiť strážené parkovacie plochy a kancelárske priestory.

 • Kancelárský papier

  Przesyłam Ofertę. Papier do Drukarek; Waga; 80 GSM Rozmiar arkusza; 210mm x 297 mm Jasność; 102-104% Międzynarodowy A4 Jakość Sprowadzone 100 Virgin Wood Pulp Biel Szybkie kopiowanie 100ppm Laser Zdolny,Inkjet Zdolny,Faks Capable Grubość ; 103-110 UM Chropowatość powierzchni TS ml / min; od 75 do 175 cm Chropowatość powierzchni BS ml / min; 100-200 Sztywność zginania MD> 110 Mn Sztywność zginania CD> 50Mn Białość CIE; 148 do 152 Cobb testu ; 27-33 g / m2 27-33 Jeżeli chodzi o logistykę to na tira wchodzi 9600sztuk ryz papieru. Cena za 1-ną sztukę; 1,60.-Euro/EXW Żylina + WAT

 • Kancelársky nábytok

  Skriňa s otočnými dverami - jednodverová Detaily: Označenie: Sbm 101 Rozmery VxŠxH (mm): 1040x600x435 Hmotnosť (kg): 26 Popis: 2 police, 2 riadky šanónov, skriňa na spisy zváraná z oceľového plechu,jednodverová skriňa s vystuženými dverami, vnútorne závesy, uhoľ otvárania 180°, uzatváranie bezpečnostným dvojbodovým pákovým rozvorovým mechanizmom,cylindrický zámok EUROLOOCK + 2 kľúče, 2 police + 1 polica na dne, nosnosť políc 45 kg, výšková prestaviteľnosť políc v kroku ...

 • Kancelářsky nábytek

  Kancelářský nábytku od firmy ALFA představuje kvalitní nábytek pro všechny. Vyznačuje se individuálním řešením pro každého zákazníka, nejmodernější ergonomií i ekologickými požadavky. Ceny tohoto kancelářského nábytku jsou i přes všechny vlastnosti dostupné pro každého.

 • Kancelársky nábytok

  Kancelársky nábytok

  Ponúkam výrobu rôzneho kancelárskeho nábytku, ako sú písacie stoly, rôzne skrine na dokumenty, knižnice, trezory, deliace priečky a pod. z laminovanej alebo dyhovanej drevotriesky, poprípade kancelárie v rustikálnom štýle z masívu. Na použité kovanie je výrobcom kovania poskytnutá jeho celoživotná záruka.

 • Kancelársky papier

  - Kancelárske a komunikačné papiere - Špeciálne papiere - Kartóny - Papiere s povlakom - Farebné papiere - Technické materiály - Plotrovacie a faxové papiere - Termo kotúče - Pokladničné kotúče - Tabelačné papiere - Papiere do atramentových tlačiarní - Papiere do atramentových a laserových tlačiarní - Univerzálne etikety - Odstrániteľné etikety

 • Kancelársky nábytok

  Kancelársky nábytok

  Celoživotná záruka na kovanie , výroba na mieru

 • COOL E100 - kancelársky program

  COOL E100 - kancelársky program

  COOL E100 je kancelársky program s čistým a estetickým dizajnom. Nadčasový a viacúčelový koncept umožňuje využitie pre kancelárie, zasadacie miestnosti, ale aj ako domáce kancelárie. Možnosti rôznych variácií materiálov.

 • PRISMA- nový kancelársky program

  PRISMA- nový kancelársky program

  Prisma is elegance, carefulness and minimalism. An operative program of desks with a design inspired by a Nordic style which aims to provide warm and simplistic work spaces. The program has a wide range of operative and meeting room desks which allow the model to be incorporated into all spaces and needs, including solutions for senior management with desks up to 220cm. With a simple design, Prisma hides a lot of complexity in its structure. The junction of its legs, made in a pyramidal shape and with a compact look that makes it appear as only one piece, was a challenge in its design and manufacturing process. Its natural wood finish reminds us of the Nordic style, characterised by a sen...

 • Kancelářský nábytek

  Univerzální kancelářské programy umožňují svou variabilitou zařizovat nejen malé a velkoplošné kanceláře, ale také konferenční místnosti. V našem studiu Vám rádi pomůžeme i s výběrem nejvhodnějších kancelářských či konferenčních židlí.

 • TRAMA - kancelársky nábytok

  TRAMA - kancelársky nábytok

  Trama. Nový koncept v kancelárskych riešeniach, ktorý kombinuje flexibilitu a najvyššiu funkčnosť pre moderné pracovné plochy, jednotlivé kancelárie alebo open plan plochy.

 • Box kancelarsky Herlitz Klas 00064 - cervena

  Stohovateľné plastové boxy na ukladanie dokumentov formátu A4, zadné zarážky umožňujú stohovať boxy aj stupňovito dozadu. Moderný dizajn, farby: čierna, červená, modrá, šedá.

 • Mobility- kancelársky program

  Mobility- kancelársky program

  The program consists of various desks with height adjustments, offering a wide range to make up the desired workspace. The program consists of a combination of different solutions in height adjustment for single and double tables, offering a wide range of tops that allow you to compose any desired workspace, to suit the needs of each user.

 • ARKITEK - kancelársky nábytok

  ARKITEK - kancelársky nábytok

  Program ARKITEK uspokojí aj naročného zákazníka. Predstavuje harmonické spojenie technického a umeleckého konceptu. Dizajn a technológia tohto programu umožňujú efektívne zorganizovať pracovné prostredie, kde každý prvok má svoj význam a funkciu.

 • VITAL - kancelársky nábytok

  VITAL - kancelársky nábytok

  Multifunkčný program VITAL. Neutrálny a strohý dizajn sa hodí tak do klasického, ako aj avantgardného priestoru. Možnosti rôznych variácií materiálov, integrovania elekrifikácie, kábloveho manažmentu a osvetlenia.

 • VITAL-PLUS - kancelársky nábytok

  VITAL-PLUS - kancelársky nábytok

  Nový vývoj so širokým programom pre súčasný pracovný priestor: stoly, operačné stoly, dvojlôžkových stoly a rokovacie stoly. Riešenie uspokojuje požiadavky súčasného dopytu kancelárskeho nábytku.

 • OFIMAT - kancelársky nábytok

  OFIMAT - kancelársky nábytok

  OFIMAT je viac než operatívny pracovný priestor, ktorý Vám ponúka špecifické riešenia v rôznych oblastiach: telemarketingu, zasadacích alebo riadiacich miestnostiach, domácich kanceláriách atď.

 • DYNAMIC - kancelársky nábytok

  DYNAMIC - kancelársky nábytok

  DYNAMIC je jednoduchý ale funkčný program, ktorý poskytuje viaceré progresívne možnosti pre rôzne oblasti ako je školenie, štúdium a recepčné prostredie.

 • CENTRAL - kancelársky nábytok

  CENTRAL - kancelársky nábytok

  Pracovné prostredie už nie je anonymný priestor. Firmy toto prostredie používali na tvorbu svojho imidžu. Program CENTRAL je jednou z najviac aktuálnych odpovedí na potreby funkčnosti a estetiky. Program s čírou ladnosťou, ktorá transformuje eleganciu a praktičnosť do riadiaceho, operatívneho ako aj zasadacieho prostredia.

 • PLEK - kancelársky nábytok

  PLEK - kancelársky nábytok

  Kreatívny a nadčasový návrh na použitie v rôznych prostrediach, ako sú knižnice, študovňe, konferenčné a pracovné miestnosti, ale tiež môže poskytnúť zvláštnu atmosféru v oblasti profesionálnej kancelárie.

 • Kancelársky papier XEROX PERFORMER

  Kancelársky papier XEROX PERFORMER

  Ponúkame na predaj kvalitný kancelársky papier A4 a A3 za prijateľnú cenu. Papier máme na sklade, ihneď k odberu.

 • Prenájom kancelárskych a skladových priestorov

  - firma poskytuje priestory na prenájom v priemyselnom areáli na Majerskej ceste 96 v Banská Bystrici.

 • Dodávky do všech typů skladových, archivních a kancelářských interiérů.

  Dodávky do všech typů skladových, archivních a kancelářských interiérů.

  Našimi zákazníky jsou zejména subjekty provozující skladové hospodářství ve všech typech a oblastech, jak soukromé, tak státní sféry a firmy, které aktuálně realizují výbavu svých kancelářských interiérů.Významný podíl v obratu společnosti v loňském roce sehrály zejména mobilní regálové systémy, které jsme dodali do mnoha objektů; archivů, knihoven, komerčních spisoven a nemocnic. Každý konkrétní případ je pečlivě posuzován a hodnocen. Prvním krokem je vždy osobní návštěva našeho obchodního zástupce, převzetí projektové dokumentace, nebo zaměření prostor. Dále je vypracován návrhový projekt, kde stanovíme dispoziční...

 • Kancelářský nábytek

  Kancelářský nábytek

  - Pracovní místa - Skříně a vitríny - Konferenční místnosti - Prodejní pulty - Kuchyňské kouty - Stolky, židle a jídelny - Kancelářské židle

 • Zariadenie kancelárskych priestorov

  Zariadenie kancelárskych priestorov

  Zariadime Vaše firemné priestory a kancelárie a vytvoríme pre Vás príjemné pracovné prostredie.

 • Kancelářský nábytek na míru

  Kancelářský nábytek na míru

  Vyrábíme veškerý kancelářský nábytek. Samozřejmostí je zase velký výběr materiálů, úchytů a kování. Stoly vyrábíme různých tvarů kopírující interiér. Dodáváme široký sortiment kancelářských židlí a křesel a dle přání možnost i sedací soupravy.

 • Pronájem kancelářských,skladovacích a výrobních prostor

  Pronájem kancelářských,skladovacích a výrobních prostor

  - Strojní dílna (130m2) vybavená stroji, o rozměrech délka 17,5m x šířka 7,3m x výška 3,9m) ,skladovací ,vytápěné ,temperované prostrory.

 • Kovový kancelársky nábytok

  Kovový kancelársky nábytok

  Spoločnosť ponúka na predaj kovový kancelársky nábytok.

 • Kancelársky nábytok

  Kancelársky nábytok

  Kancelársky nábytok, ktorý najdete na našej stránke Vám dodáme v termíne od 72 hodín v závislosti od typovej rady!!! Ponúkame Vám odborné poradenstvo a návrh kancelárie v 3D programe. - Lenza - Office Pro - MDD - Office and Co. - Las - Frezza - Alea - Quadrifoglio - Recepcie - Svenbox - Offifran

 • Prenájom kancelárskych priestorov

  O spoločnosti Spoločnosť FAMS, s.r.o. vznikla v roku 2002. Jej podstatná činnosť je archivácia dokumentov a prenájom kancelárskych priestorov s vlastným parkoviskom pred budovou, ktoré má 52 parkovacích miest. Umiestnenie Budova sa nachádza v centre Košíc v dobre situovanej oblasti a dosahu potrebných štátnych orgánov ako DÚ, Sociálna poisťovňa, Pošta, taktiež aj Obchodný dom Merkúr s možnosťou stravovania v reštauračných zariadeniach, pri obchodnom dome sa nachádza trhovisko. Doprava V tesnej blízkosti je dosah autobusového a električkového spojenia. Výhody Budova je prístupná a strážená 24 hod. denne. Má internetovú sieť priveden...

 • Kovový kancelársky nábytok

  Kovový kancelársky nábytok

  Kovový kancelársky nábytok umožňuje moderné, funkčné a praktické vybavenie kancelárií a pracovných miest. Kovový dizajn spĺňa kvalitu, funkčnosť a trvanlivosť.

 • Ponuka obchodných, kancelárskych a iných priestorov na prenájom

  Ponuka obchodných, kancelárskych a iných priestorov na prenájom

  Ponúkame na prenájom obchodné, výrobné, kancelárske a skladové priestory v rôznych lokalitách v rámci celej SR.

 • Kancelářský nábytek

  Kancelářský nábytek

  Budete zařizovat Vaši kancelář novým nábytkem? Pak doporučujeme preferovat kvalitní nábytek a to od českého výrobce. Nejlepší poměr cena / kvalita ! Proto pokud zvolíte renomovanou značku HOBIS, pak již v základní nabídce najdete velmi širokou škálu prvků několika modelových řad sgtolů: GATE, PROXY, CROSS, FLEX, či skříní: DRIVE a STRONG. Navíc získáte 3D návrh interiéru kanceláře zdarma, prodlouženou záruku na kancelářský nábytek a další služby. Vhodně zvolený kancelářský nábytek, kancelářské stoly, konferenční stoly, jednací stoly, recepce, kancelářské skříně, kancelářské kuchně nebo kancelářské židle bude svým de...

 • Výroba kancelárských a školských potrieb

  - Výroba kancelárských a školských potrieb - Kancelárské poradače-šanóny krúžkové pákove - Poradače môžu byť podľa požiadavky vybavené kovovými lištami a radokrúžkami - Karisbloky, spisove obaly

 • Výroba a predaj kancelárskych obalov

  Výroba a predaj kancelárskych obalov

  - karisbloky - obaly s gumičkou - dosky s klipom - spisovky - boxy - krabice

 • Kancelársky nábytok

  Kancelársky nábytok

  - stoličky - stoly - stolíky - zostavy - kontajnery - skrine - regály

 • Kancelársky nábytok

  Naše výrobné kapacity, know-how a profesionálny prístup predstavujú záruku pre všetkých zákazníkov, ktorí očakávaju dodanie a montáž kvalitného nábytku v dohodnutých termínoch a objeme, ako i flexibilitu v riešení dodatočných požiadaviek. Sme spoľahlivým partnerom či už sa jedná o výrobu nábytku pre bežné kancelárie, obchody, reštaurácie alebo business centrá.

 • Kancelársky nábytok

  Spoločnosť ponúka služby v oblasti kancelárskeho nábytku.

 • Kancelársky nábytok

  Nechajte si ušiť svoju kanceláriu na mieru! Písacie stoly, veľké manažérske stoly, konferenčné stolíky, skrine, police z prvotriedneho materiálu, s dômyselnym usporiadaním, značkovým kovaním, kvalitnou povrchovou úpravou. Naozaj - nábytok bez kompromisov!

 • Výroba a návrhy obalů,kancelářských předmětů a reklamních výrobků z polypropylenu.

  Výroba a návrhy obalů,kancelářských předmětů a reklamních výrobků z polypropylenu. Ale i dalších materiálů.

 • Kancelársky papier

  Kancelársky papier

  Aj v prípade kancelárskeho papiera sa snažíme vyhovieť najrôznejším požiadavkámspotrebiteľov a to na najvyššej úrovni. Spotrebitelia si musia uvedomiť, že nesprávnouvoľbou kancelárskeho papiera, nízkej kvality môžu svoju prácu vo veľkej miere sťažiť,dokonca aj poškodiť ich kancelárske zariadenie. Široký sortiment kancelárskych papierov našej ponuky, Vám umožní voľbunajekonomickejšieho riešenia.

 • Kancelářský nábytek

  Kancelářský nábytek

  - doplňky pro Integral, Novel, Standard - kancelářské skříně a kontejnery pro Expres do 96 hodin - kancelářské skříně a skříňky pro Integral, Novel, Standard - kancelářské skříně a skříňky pro Tango LUX - kancelářské skříně a skříňky SELEKT - kancelářské vozíky - kontejnery a zásuvkové skříňky pro Integral, Novel, Standard - kuchyňky pro kanceláře - matrace - mobilní úložný systém EXCELENT - nábytek pro manažerské pracovny EXPO - otočné stojany - recepce - věšáky

 • Predaj - Kancelársky nábytok NIKOLETA

  Predaj - Kancelársky nábytok NIKOLETA

  Variabilný nábytok je vyrábaný z 18 mm laminovanej DTD s kovovými a sklenenými prvkami vhodný pre zariadenie každej kancelárie alebo triedy, bez ohľadu na priestorovú a kvalitatívnu náročnosť zákazníka. Farebnosť nábytku: buk, čerešňa, jelša, dub rustical, antracit, sivá (+kombinácie)

 • Predaj - Kancelársky nábytok DOMINIKA

  Predaj - Kancelársky nábytok DOMINIKA

  Elegantný kancelársky nábytok s vysokou variabitou. * vyrobený z 18 mm laminovanej DTD. * na exponovaných častiach 2 mm ABS hrany. * pri pracovných stoloch s kovovou podnožou možnosť vedenia káblov v dutých nohách. * veľká variabilnosť nábytku (veľký počet prvkov nábytku, sokle, kovové nožičky). * farebné vyhotovenie: buk, čerešňa, jelša, dub rustical, antracit, sivá (+ kombinácie).

 • Extra biely kancelársky papier

  Extra biely kancelársky papier

  Jet – prestižní papír – extra bílý. Nejvyšší kvalita s vysokou bělostí a opacitou. Dokonalé barevné a černobílé využití pro laserový a inkoustový tisk, stejně jako kopírování. Vysoce kvalitní charakter papíru a nejvyšší stupeň bělosti garantuje optimální reprodukci barev.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Kancelársky nábytok 2004 - 2020 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.