Veľkoobjemové vyklápacie súpravy

Veľkoobjemové vyklápacie súpravy

Vnútroštátna a medzinárodná cestná nákladná doprava v rámci EÚ do hmotnosti 27 t., 60 m3.

- sypkých hmôt
- potravinárskych komodít
- stavebných materiálov


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa ešte dnes a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.
 • Veľkoobjemové boxy a skladacie boxy pre technický a potravinársky priemysel

  Veľkoobjemové boxy a skladacie boxy pre technický a potravinársky priemysel

  - Veľkoobjemové skladacie boxy IBC - Smartbox - Boxer Pac - Alpha Box - Beta Box - Gama Box - Jumbo Box

 • Veľkoobjemové boxy (bigboxy) a veľkoobjemové skladacie boxy (bigboxy)

  Veľkoobjemové boxy (bigboxy) a veľkoobjemové skladacie boxy (bigboxy)

  Veľkoobjemové boxy (bigboxy) môžu byť právom považované za nepostrádateľnú šúčasť tokov materiálov a výrobkov v jednotlivých oblastiach priemyslu. Vďaka svojmu prevedeniu, životnosti, hygienickým vlastnostiam a celej rade doplnkov nachádzajú bigboxy svoje využitie mimo iné aj v mäsovom a hydinovom priemysle.

 • Veľkoobjemové skladacie boxy (bigboxy)

  Veľkoobjemové skladacie boxy (bigboxy)

  Veľkoobjemové skladacie boxy (bigboxy) môžu byť právom považované za nepostrádateľnú súčasť tokov materiálov a výrobkov v jednotlivých oblastiach priemyslu a v distribúcii. Vďaka svojmu prevedeniu, životnosti, úspore priestoru pri doprave a manipulácii a celej rady doplnkov nachádza skladací bigobox svoje využitie v oblasti distribúcie.

 • Veľkoobjemové centrifúgy

  Veľkoobjemové centrifúgy

  - Cryofuge 5500i - Cryofuge 6000i - Cryofuge 8500i - RC 12 BP+ - RC BIOS

 • Skladacie veľkoobjemové boxy

  Séria sklápacích veľkoobjemových kontajnerov GLT pozostáva z hygienických a tepelnoizolačných kontajnerov vhodných pre potraviny v sortimente. Vyznačujú sa hladkými vnútornými a vonkajšími stenami a preto sa čistia veľmi ľahko a dôkladne. Priebežné dvojité bočné steny poskytujú účinnú izoláciu obsahu. Veko GLT je možné uzamknúť a zablombovať, tým je možné vylúčiť neoprávnené otvorenie.

 • Vaky velkoobjemové BIG-BAG

  Vaky velkoobjemové BIG-BAG

  1.Velkoobjemové vaky nové. 2.Velkoobjemové vaky použité. 3.Velkoobjemové vaky provzdušněné na brambory. Vaky se hodí pro uskladnění cukru,mouky,hnojiv,chemikálií,plastových granulátů,peletek,solí atd.

 • Veľkoobjemové sklápače - BulkLiner - BENALU

  Veľkoobjemové sklápače - BulkLiner - BENALU

  BulkLiner - jeho koncepcia vychádza z predpokladu výhradnej prepravy sypkých tovarov. Zaoblené vnútorné hrany poskytujú optimálny výsyp materiálu a minimálnu lepivosť. Pri svojom maximálnom objeme až 68m3 je optimálnym vozidlom na prepravu stavebných alebo poľnohospodárskych produktov s orientaciou na objemné materiály.

 • Veľkoobjemové sklápače - AgriLiner - BENALU

  Veľkoobjemové sklápače - AgriLiner - BENALU

  AgriLiner - už názov návesu prezrádza, ze je určený hlavne pre poľnohospodársky sektor. Koncept dizajnovaný pre stredné objemy (od 35m3 po 48m3) mu umožňuje prepravu sypkej hmoty i plodín. Zaoblené vnútorné hrany i zošikmené predné čelo poskytujú optimálny výsyp materiálu a minimálnu lepivosť.

 • Veľkoobjemové sklápače - OptiLiner - BENALU

  Veľkoobjemové sklápače - OptiLiner - BENALU

  OptiLiner - tento najpredávanejší veľkoobjemový sklápací náves na Slovensku má celohliníkovú konštrukciu s pravouhlými vnútornými hranami korby a zvislým predným čelom a dvojkrídlovými zadnými otváracími dverami pre umožnenie prepravy paliet v prípade, že vyťaženie sypkým tovarom nie je možné. Objem od 40m3 až po 79m3 pritom umožňuje nakladať takmer všetky druhy sypkých tovarov (či už stavebných alebo poľnohospodárskych). Aj pri najväčšom možnom objeme je hmotnosť samotného návesu okolo 6 900 kg, čo umožnuje maximálne zaťaženie. Hladké steny sú pri jeho rozmeroch samozrejmosťou.

 • Velkoobjemové vaky (FIBC)

  Velkoobjemové vaky (FIBC)

  Standardní vaky Klasické 4 bodové (ale také dvou- a jednobodové) vaky se širokým použitím pro většinu sypkých a objemných materiálů s objemem do 3 m3. Typický produkt - zemědělské plodiny (obilí, rýže, kakaové boby, sojové boby), stavební materiály (štěrk, písek). * MinMax - NOVINKA Nový typ vaku je vhodný pro balení matriálů s vysokou specifickou hmotností při nízké výšce a malém objemu. Parametry vaku - výška do 60 cm, nosnost 2000 kg (SF 5:1), objem 0,25 - 0,33 m3. Typický produkt - kovové prášky, vysokohustotní drtě. * UN vaky Skupina vaků se speciálním použitím v oblasti přepravy nebezpečných látek. UN vaky jsou navrhová...

 • Velkoobjemové skladovací nádrže pro tekutiny

  Velkoobjemové skladovací nádrže pro tekutiny

  Závod Pacovské strojírny a.s. disponuje technologií pro výrobu velkoobjemových nádrží z nerezové oceli. Na základě Vašeho přání a konzultací s našimi konstruktéry dokážeme navrhnout a vyrobit velkoobjemové nádrže pro skladování různých médií jako jsou voda, oleje, líh nebo melasa. Vybavení dle požadavků zákazníků: - vnější nebo vnitřní žebřík - vnější ochozy - potrubí - technologická hrdla - hrdla a nákovky pro měření a regulaci - průlezy - tenzometrický vážící systém pro sledování obsahu - filtry - izolace atd. Zajišťujeme i montáž těchto nádrží na stavbě u zákazníka. Standardně jsme schopni vyrábě...

 • Veľkoobjemové kontajnery pre vozidlá N1, N2

  Veľkoobjemové kontajnery pre vozidlá N1, N2

  Sú určené pre prepravu rôznych materiálov (komunálny odpad, stavebný odpad, sypké materiály, šroty, nekovové odpady) na vozidlách s najvyššou prípustnou hmotnosťou 3,5 – 12 ton (kategória N1, N2). Môžu byť použité tiež ako prepravná plošina, sklad. Výška vyťahovania štandardizovaná na 1000 mm, možnosť zvýšenia alebo zníženia na základe požiadavky zákazníka. Povrchová úprava podľa RAL. * Objemy a štandardné rozmery: - objem. 2 m3- 20 m3, - dĺžka vnútorná: 3220 – 4500 mm, - šírka vnútorná. 1920 – 2120 mm, na prianie aj viac, napr. 2320 mm. * Rôzne možnosti vyhotovenia: - podlaha: 2-2,5-3-4 mm, - boky.1,5-2-2,5 mm, ...

 • Veľkoobjemové kontajnery Abroll

  Veľkoobjemové kontajnery Abroll

  Firma ELKOPLAST CZ svojou ročnou produkciou viac než 1200 ks patrí k popredným výrobcom veľkoobjemových kontajnerov v Českej republike. Vyrábame klasické otvorené, uzavreté alebo špeciálne kontajnery tohto typu v novootvorenom výrobnom závode v Bruntáli od roku 2001 na ploche približne 29000 m2 Závod je postupne modernizovaný a vďaka novým investíciám sa stále rozrastá. Podstatná časť výroby je určená na export. Exportované sú najčastejšie kontajnery vyrobené podľa nemeckej normy DIN 30722 alebo francúzskej NF R 17-108. Naše kontajnery dnes môžete vidieť v 14 európskych krajinách, všade tam, kde je potrebné efektívne skladovať a prepravovať v...

 • Veľkoobjemové kopírovanie

  Veľkoobjemové kopírovanie

  Potrebujete skopírovať väčšie množstvo dokumentov? Ponúkame veľkoobjemové kopírovanie, stačí nám len zaslať originál dokumentu (scan, výtlačok) a my sa o kopírovanie postaráme. Okopírované dokumenty zašleme na vašu adresu.V prípade záujmu nás kontaktujte. V ponuke aj veľkoobjemové scanovanie.

 • Veľkoobjemové kontajnery

  Veľkoobjemové kontajnery

  Firma ELKOPLAST CZ sa radí s ročnou produkciou viac než 1500 ks k popredným výrobcom velkobjemových kontajnerov v Českej republike. Vyrábame klasické otvorené, uzatvorené alebo špeciálne abroly v novo otvorenom výrobnom závode v Bruntále na ploche cca. 29000 m2. Závod je postupne modernizovaný a vďaka novým investíciam sa stále rozrastá. - abroly odľahčené (rada ABR-WD) - abroly podľa DIN - abroly železničné (ABR-ACTS) - abroly na stavebnú suť (ABR-HBS) - abroly stohovateľné (ABR-STH) - abroly špeciálne - abroly - prevedenie strechy - abroly - prevedenie vrát - abroly - prevedenie detailov - city - city špeciálne - city - prevedenie strec...

 • Skládací velkoobjemové přepravní nádoby KLAPA

  Skládací velkoobjemová nádoba s paletovými lyžinami, nohami nebo s kombinací lyžin a nohou. Nádoby lze stohovat rozložené i složené. Možnost volby výklopných otvorů na každé straně nádoby. Jednoduchý, vizuálně kontrolovatelný uzavírací systém bočních stěn. Nosnost spodní nádoby při stohování až 2750 kg. Provedení: stěny a dno plné (s odtokovými otvory). Příslušenství: víko, integrovaný rám na etiketu volitelně na všech stranách.

 • Velkoobjemové přepravní nádoby PALOX

  Velkoobjemová nádoba s paletovými lyžinami, nohami nebo pojezdovými kolečky. Nádoby s lyžinami nebo nohami lze stohovat. Nosnost spodní nádoby při stohování je 3000 – 4000 kg. Provedení: stěny a dno plné nebo perforované. Příslušenství: víka, odtokové zátky, odtokové ventily atd..

 • Šatní skříně se soklem - velkoobjemové

  Díky kvalitní konstrukci z ocelového plechu skříně poskytují maximální vnitřní prostor pro ukládání oděvů a nejrůznějších věcí. Mnoho variant ověřených uspořádání i velikostí úložného prostoru předurčuje tento nábytek k mnohostrannému použití. Pokud by přesto dispozice přesně nevyhovovala specifickým požadavkům, lze zakázkově vnitřní uspořádání upravit podle přání zákazníka, stejně jako je možné navrhnout a vyrobit celkově zcela atypické řešení.

 • Veľkoobjemové vyklápače

  - 12,5m a 10,5m dĺžka - možnosť prepravy paletového tovaru a volne ložného tovaru - ťahače Mercedes ACTROS, DAF

 • Veľkoobjemové kopírovanie

  Čiernobiele a farebné kopírovanie zo skla /okrem kníh. Dodanie kdekoľvek v SR.

 • Big-Bag - velkoobjemové vaky

  Velkoobjemové vaky - Big-Bags, vhodné na balení veškerých druhů materiálů. Výroba už od jednoho kusu, velikost a provedení dle přání zákazníka.

 • Velkoobjemové Vaky - Big-Bags

  Vyrábíme Vekloobjemové vaky - Big-Bags. Výroba už od 1 kusu. Běžné typy vaků skladem. Výroba na zakázku.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Veľkoobjemové vyklápacie súpravy 2004 - 2020 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.