TŘECÍ ZAPALOVAČE TZ-M / TZ-M 3

TŘECÍ ZAPALOVAČE TZ-M / TZ-M 3

Třecí zapalovače jsou časované pyrotechnické iniciátory, které slouží k iniciaci stanovených druhů vycvikové imitační munice anebo konkrétně určených výrobků. Výrobek tvoří tělo zapalovače s integrovaným třecím zážehovým systémem, vlastní pyrotechnický zpožďovač, na kterém je zaškrcena Al dutinka obsahující zesilující výšlehovou náplň. Po odšroubování čepičky z těla zapalovače a prudkým vytržením drátěného tříče nastane aktivace zpožďovače s určenou časovou prodlevou s následnou aktivací výšlehové části.

Výrobek je vodotěsný a použitelný v rozmezí teplot -30 až 50 °C i v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Třecí zapalovače jsou baleny po 10 ks do podložných misek a fixovány smršťovací folií v přepravném balení.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa ešte dnes a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

 • Třecí lis LF 200/850

  Třecí lis LF 200/850

  Nabízím k prodeji třecí lis LF 200/850 v dobrém funkčním stavu. Cena dohodou

 • Třecí lis LF 200/850

  Třecí lis LF 200/850

  Nabízím k prodeji třecí lis LF 200/850 v dobrém funkčním stavu. Cena dohodou

 • Brzdové a trecie materiály

  Brzdové a trecie materiály

  - pásy - segmenty - obloženia - kruhové obloženia Mobilná technika - cestné motorové vozidlá * osobné * nákladné * autobusy * stavebné stroje - koľajové vozidlá * železničné * električky Priemyselné - brzdové pásy pre zdviháky, žeriavy, prepravníky, navijáky, výťahy, eskalátory, ťažné zariadenia a iné použitie - trecie a brzdové segmenty pre lisy a tvárniace stroje - kĺzne a tesniace materiály pre špeciálne použitie v priemysle

 • P-1 a P-2 CS S TŘECÍM ZAPALOVAČEM TZ-M3

  P-1 a P-2 CS S TŘECÍM ZAPALOVAČEM TZ-M3

  Zásahové výbušky P-1 a P-2 jsou používány pro speciální účely ozbrojených složek. Výrobek se skládá z hliníkového pouzdra průměr cca 50 mm, ve kterém je uloženo 14 minivýbušek u výrobku P-1, u P-2 je vloženo 10 minivýbušek a 4 slzné generátory s CS látkou. Pouzdro je uzavřeno plastovým víkem a zalemováno.

 • Třecí zapalovač TZ-M / TZ-M 3

  Třecí zapalovač TZ-M / TZ-M 3

  Třecí zapalovače jsou časované pyrotechnické iniciátory, které slouží k iniciaci stanovených druhů vycvikové imitační munice anebo konkrétně určených výrobků. Výrobek tvoří tělo zapalovače s integrovaným třecím zážehovým systémem, vlastní pyrotechnický zpožďovač, na kterém je zaškrcena Al dutinka obsahující zesilující výšlehovou náplň. Po odšroubování čepičky z těla zapalovače a prudkým vytržením drátěného tříče nastane aktivace zpožďovače s určenou časovou prodlevou s následnou aktivací výšlehové části. Výrobek je vodotěsný a použitelný v rozmezí teplot -30 až 50 °C i v nepříznivých povětrnostních po...

 • Třecí lis LF 200

  Třecí lis LF 200

  Nabízíme k prodeji třecí lis LF 200, pracovní tlak 200 tun, rok výroby 1967, váha 12500 kg, tlak 200 tun, zdvih 450 mm, šířka stolu 800 mm, výkon 14 kW. V provozu, cena dohodou.

 • Ruční objemový třecí dávkovač MD2bvrp

  Ruční dávkovač MD2bvrp je určen pro dávkování sypkých produktů jako jsou drobné bonbony, pecičky, čočky, umělá sladidla apod. Dávkovač má vlastní řízení a umožňuje jednoduché nastavování objemu dávky. Obaly se ručně vkládají do otvorů v otočném stolu. Stolem se ručně otáčí. Spouštění pracovního cyklu je prováděno otočením kotouče o jednu polohu. Z násypky dávkovače se naplní jednotlivé odměrky, které svůj obsah vysypou do obalu. Po naplnění se obal nebo sáček ručně vyjme a provede se jeho uzavření. K doplňování do násypky dávkovacího zařízení je vhodné použít vynášecí dopravníky typu VD1.

 • Trecie materiály pre koľajové vozidlá

  - klátiky z organických materiálov dosahujú oproti starším materiálom výrazne lepšie parametre v znížení hlučnosti, menšom opotrebení kolesa a klátiku (náhrada za klátiky zo šedej liatiny) - používajú sa v lokomotívach, nákladných a osobných vozňoch - brzdové obloženia z organických materiálov dosahujú požadovanú hodnotu súčiniteľa trenia, odolnosť voči vlhkosti, nízke opotrebenie kotúča a obloženia, rovnomerné rozloženie teploty na kotúči - používajú sa v prímestskej doprave v IC-doprave a vo vysokorýchlostných vlakoch.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: TŘECÍ ZAPALOVAČE TZ-M / TZ-M 3 2004 - 2020 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.