Klamný cieľ

Klamný cieľ

Je určen k vytvoření klamného cíle, na který je navedena letícíprotiletadlová raketa s infrasamonaváděcím systémem.Klamný cíl tvoří hliníková nábojnice čtvercového, obdélníkovéhonebo kruhového průřezu. Uvnitř nábojnice je zabudován pyrotechnickýgenerátor požadované vlnové délky a pyrotechnický bezpečnostnízážehový systém. Ústí náboje uzavírá krytka. Součástí náboje jepříslušný elektrický zápalkový šroub. Balení všech druhů nábojůodpovídá požadavkům ADR.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa ešte dnes a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

 • Potlač reklamných a prezentačných predmetov

  Potlač reklamných a prezentačných predmetov

  Potlač reklamy na rôzne premety , šálky, krabičky , tašky , tričká.

 • Reklamný USB port

  Reklamný USB port

  Kapacita: od 512MB do 8GB. Rozmery : 30.0 x 14.9 x 4.6mm. Hmotnosť: 2.4 g. Operačný systém: Windows 7/Vista/XP/2000/ME/98/95 a Mac OS 8.6 a vyššie. Uchovanie dát: 10 rokov. Zápis: od 2MB/s do 8MB/s. Čítanie: od 8MB/s do 15MB/s. Možnosť vytvorenia vlastného loga.

 • Reklamný USB port

  Reklamný USB port

  Kapacita: od 512MB do 8GB. Rozmery: 34.5 x 15.5 x 5.0mm. Hmotnosť: 2.50 g. Operačný systém: Windows 7/Vista/XP/2000/ME/98/95 a Mac OS 8.6 a vyššie. Uchovanie dát: 10 rokov. Zápis: od 2MB/s do 8MB/s. Čítanie: od 8MB/s do 15MB/s. Možnosť vytvorenia vlastného loga.

 • Reklamný hrnček

  Reklamný hrnček

  Možnosť výroby vami zadaného loga.

 • Reklamný náramok

  Reklamný náramok

  Možnosť výroby vami zadaného loga. Možnosť výroby od šírky 10mm do šírky 20mm. Doplnky: úchyt na mobil, karabina. Materiál: silikón.

 • Reklamný náramok

  Reklamný náramok

  Možnosť výroby vami zadaného loga. Možnosť výroby od šírky 10mm do šírky 20mm. Materiál: silikón.

 • Reklamný prívesok

  Reklamný prívesok

  Možnosť výroby vami zadaného tvaru a veľkosti. Možnosť výroby vami zadaného loga. Predná strana TPU, EVA, PVC. Zadná strana kvalitná imitácia kože alebo mäkký materiál, ktorý ľahko čistý display.

 • Reklamný prívesok

  Reklamný prívesok

  Možnosť výroby vami zadaného tvaru a veľkosti. Možnosť výroby vami zadaného loga. Predná strana TPU, EVA, PVC. Zadná strana kvalitná imitácia kože alebo mäkký materiál, ktorý ľahko čistý display.

 • Reklamný produkt

  Reklamný produkt

  Možnosť vytvorenia si vlastného loga. Materiál: silikón.

 • Reklamný produkt

  Reklamný produkt

  Možnosť vytvorenia si vlastného loga. Materiál: silikón.

 • Reklamný produkt

  Reklamný produkt

  Možnosť vytvorenia si vlastného loga. Materiál: silikón.

 • Reklamný produkt

  Reklamný produkt

  Možnosť vytvorenia si vlastného loga.

 • Oblasť reklamných predmetov

  Široká škála reklamných predmetov: - darčekové predmety - textilné predmety - výrobky z kože - tlačoviny - prezentácia reklamných predmetov vo Vašej firme - doručenie reklamných predmetov na akékoľvek miesto v SR

 • Predaj reklamných predmetov a darčekov

  - písacie potreby - kancelárske potreby - hodiny - prívesky - baterky - dáždniky - batohy - tašky - sady na víno - zapaľovače - hrnčeky - termosky - ploskačky - náradie - hry - golfové potreby

 • Výroba krabíc, foldrov a reklamných stojanov

  Návrh a výroba reklamných obalov od jednoduchých foldrov na každý deň, po exkluzívne obaly pre náročných: - vyplotrovanie overovacej vzorky - nízkonákladové zákazky - krabice podľa katalógov /Fefco, Ecma/, prípadne atypické riešenie pre Vás - reklamné stojany, displaye a woblery - oporné nohy pre reklamné stojany a postery /A4 - A0/ - kašírovanie, slepotlač a ražba.

 • Výroba reklamných plyšových hračiek, maskotov a kostýmov

  Výroba reklamných plyšových hračiek, maskotov a kostýmov

  Dajte svojej firme tvár prostredníctvom vlastného reklamného maskota, či reklamnej plyšovej hračky. Pár ukážok z naších realizácii nájdete aj na obrázkoch. Cena hračky závisí od počtu, veľkosti a náročnosti. Sme schopní zrealizovať akékoľvek, aj tie najnáročnejšie a bláznivé projekty podľa obrázku, alebo dokonca aj popisu. Produkty môžu mať rôzne rozmery, tvar, farby, s výšivkou či potlačou.

 • Reklamný prívesok na kľúče- vlastný tvar

  Reklamný prívesok na kľúče- vlastný tvar

  Pekné plastové reklamné prívesky na kľúče s plnofarebnou obojstrannou potlačou, s vlastným tvarom a s možnosťou zabalenia do priehľadného reklamného obalu s Vašim logom. Vhodný reklamný darček na rôzne propagačné akcie, za rozumnú cenu. Minimum 500ks. Vyžiadajte si kalkuláciu

 • Reklamný čistič displeja na mobil

  Reklamný čistič displeja na mobil

  Reklamný čistič na mobil, je praktický, lacný a dobre skladovateľný reklamný darček, na ktorý si môžete natlačiť svoje logo. Tvar, veľkosť je na Vás, ak nechcete využiť naše štandardné rozmery.Okrem potlače odporúčame čistič vyrobiť spolu s reklamnou kartičkou, na ktorú ho nalepíte spolu s návodom a Vašou reklamou. Spôsob použitia je jednoduchý, čistič je možné využívať stále,je možné ho opláchnuť pod vodou a nalepiť na mobil. Minimálny odber 500ks.

 • Reklamný kalendár s lepiacimi bločkami

  Reklamný kalendár s lepiacimi bločkami

  Mesačný, týždenný, alebo ročný reklamný kalendár s lepiacimi bločkami na tvrdej podložke je originálnym produktom s praktickým využitím a vlastnou grafikou. Môžete si vybrať druh kalendária, lepiace bločky s tlačou, či bez, alebo označovacie farebné indexové papieriky. Ak sa chcete vyhnúť obyčajným kalendárom a investovať do niečoho originálnejšieho, tento produkt je vhodným riešením. Minimálny odber už od 100ks!

 • Potlač reklamných predmetov

  Potlač reklamných predmetov

  U nás zakúpené reklamné predmety Vám radi potlačíme a odporučíme najlepší spôsob tlače, aby ste ušetrili a výsledný efekt bol čo najlepší. Vyberte si zo širokej ponuky reklamných predmetov na našom novom webe, kde ponúkame reklamné predmety v štandardnom, ale aj v neštandardnom prevedení od rôznych výrobcov z celého sveta. Nájdete u nás novinky, odporúčané a dobre predávané reklamné produkty, alebo si jednoducho môžete dať vyrobiť to, čo nikto iný nebude mať. Neviete aký reklamný predmet si vybrať? Naši šikovní obchodní zástupcovia Vám určite s výberom radi pomôžu. Môžete sa s dôverou obrátiť na nás.

 • Reklamný označovač kľúčov

  Reklamný označovač kľúčov

  Každý kľúč môže vyzerať zaujímavo, pokiaľ si na neho navlečiete pvc označovač či už s Vašim logom, alebo akýmkoľvek motívom, ktorý Vašu firmu charakterizuje. Okrem dizajnu má aj svoju praktickú stránku, kľúč ľahko rozoznáte od ostatných. Ak aj to je málo, ponúkame LED označovače na kľúče, aby ste si pri otváraní mohli posvietit na dvere. Vyžiadajte si cenu na ten svoj, stačí ak nám pošlete motív, ktorý chcete mať, počet a približný rozmer. Minimálny odber: 1000ks

 • Postavičky z reklamných froté uterákov, alebo reklamných tričiek

  Postavičky z reklamných froté uterákov, alebo reklamných tričiek

  Nový spôsob prezentácie maskota firmy, ktorý prinášame na náš reklamný trh sú postavičky, ktoré vieme vytvarovať na základe Vášho firemného maskota z froté uterákov, či tričiek. Stačí nám zaslať vizuál, požiadavku na množstvo a potlač a my Vám vypracujeme cenovú ponuku. Ak chcete zaujať a byť iný, skúste to práve takto. Postup je taký, že si vyberiete farbu a veľkosť trička ( gramáž od 160g - 190g), uteráka, alebo osušky. Následne sa textil potlačí, či vyšije a my ho vytvarujeme do požadovanej podoby. Nie vždy sa všetky požiadavky dajú splniť, záleží od náročnosti. Vyžiadajte si kalkuláciu

 • Výroba reklamných tašiek

  Výroba reklamných tašiek

  Ak Vás omrzeli tradičné reklamné nákupné a darčekové tašky, skúste si dať vyrobiť svoje s vlastným motívom a tvarom. K dispozícii sú materiály z bavlny, netkanej textílie, eko materiály, laminované tašky, tašky z recyklovaných PET fliaš a mnohé ďalšie. Výhodou týchto reklamných tašiek je, že si ich môžete dať celoplošne potlačiť a zladiť ušká, alebo iné detaily, čo Vám neumožní žiadna štandardná taška. Na obrázkoch nájdete inšpirácie z produkcie a možnosti výroby. Farbu, rozmer a materiál si môžete vybrať Vy, my Vám ponúkneme bezkonkurenčné ceny priamo od výrobcu!

 • Zákazková výroba reklamných predmetov

  Zákazková výroba reklamných predmetov

  Súčasná doba si vyžaduje, aby sme sa neustále niekam posúvali, napredovali a odlišovali od iných. Ak to chcete aj Vy, tak ste si klikli správne! Vieme pre Vás vyrobiť takmer čokoľvek. V tejto kategórii nájdete rôzne druhy reklamných predmetov, o ktorých sme presvedčení, že vládnu reklamnému trhu a Vašu firmu posunú ďalej. Prezrite si ponuku, nechajte sa inšpirovať, napíšte nám požiadavku a zvyšok urobíme za Vás.Z našej ponuky vyberáme: - Veľkonočné reklamné predmety - Reklamné sladkosti, sladké darčeky - Reklamné vínne nálievky - Reklamné šnúrky na krk a iné podobné produkty - Reklamné vlajky, zástavy, banery, beachflagy, slnečn...

 • Darčekové balenie reklamných tričiek a reklamných froté uterákov

  Darčekové balenie reklamných tričiek a reklamných froté uterákov

  Ak si chcete dať netradične zabaliť tričko, či froté uterák, tak toto je určite spôsob, akým ostatných šokujete. Stačí si vybrať tričko, uterák z našej ponuky, spravíme Vám na neho potlač, či výšivku a produkt zabalíme do papierovej krabičky podľa tvaru loga, maskota, alebo čohokoľvek, čo si poviete. Výsledný efekt pôsobí nápadito a originálne, čo si môžete pozrieť na našich ukážkach na obrázkoch. Vyžiadajte si cenu

 • Výroba reklamných tlačovín

  Výroba reklamných tlačovín

  Vyrobíme pre Vás na mieru akékoľvek tlačoviny od lepiacich, trhacích, magnetických blokov, bločkov,note itov, post itov, podložiek na stôl,replík produktov,špirálových blokov, kociek v krabičkách, 3D blokov, kalendárov a iné. Novinkou sú 3D lentikulárne produkty, akými sú kartičky,pohľadnice,mini kalendáriky,kalendáre,nálepky, poháriky, pravítka a iné.Širšiu ponuku nájdete na našom webe! Zaručujeme bezkonkurenčné ceny, vysokú kvalitu, vždy čerstvé novinky, netradičné produkty a krátke dodacie termíny.Ceny sú kalkulované na základe dopytu.

 • REKLAMNÝ TEXTIL

  Reklamný textil patrí medzi najpraktickejšie a najžiadanejšie produkty, ktoré neodmietne žiadny obdarovaný, a ktoré sú využívané dlhodobo. Vaše logo uvidia davy ľudí, omnoho viac ako v TV reklame, alebo v novinách či časopisoch. Technológie - sieťotlač, flex, flock, printflex.

 • Potlač a predaj reklamných predmetov, pier a zapaľovačov

  Potlač a predaj reklamných predmetov, pier a zapaľovačov

  Je technológia, ktorá sa používa na reklamnú či priemyselnú potlač. Je limitovaná veľkosťou predmetu, ale aj motívu, ktorý chceme natlačiť. Princípom tlače je nanášanie farby pomocou silikónových tampónov na predmet.Potláčame rôzne reklamné predmety: perá, zapaľovače, diáre aj viacfarebne. Potláčame rôzne materiály: plasty, drevo, sklo, keramika, kovy a iné materiály.

 • Reklamný a firemný textil

  Reklamný a firemný textil

  Ponúkame firemný aj reklamný textil pre firmy aj pre reklamné agentúry.V ponuke je široký sortiment textilných výrobkov v širokej palete cenových hladín. Na požiadanie Vám zašleme katalóg zdarma. V prípade potreby vyšijeme alebo potlačíme. Vašu požiadavku zašlite na našu meilovú adresu alebo info-linka. Objednávky do 1,9,2009 zľava 10%

 • Reklamný textil a darčekové predmety

  Reklamný textil a darčekové predmety

  Reklamný textil a darčekové predmety - Textil - Čiapky - Dážniky - Osobné potreby - Domácnosť - Zapalovače - Kľúčenky - Hodiny - Elektronika - Optika - Náradie - Voľný čas - Hry - Písacie potreby - Kancelária - Tašky a peňaženky Potlač Vášho loga. Katalóg Vám na požiadanie zašleme mailom.

 • Výroba Reklamných Predmetov

  Poskytujeme širokú ponuku tradičných i netradičných reklamných predmetov. Doplnky do kancelárie, reklamný textil, tašky, športové potreby, hrnčeky, dáždniky, kľúčenky, diáre, elektro hračky, USB kľúče a veľa ďalších predmetov. V ponuke slovenskí výrobcovia.

 • Prenájom reklamných plôch

  Našim klientom ponúkame reklamný priestor na plochách najvyššej kvality. - Jedná sa hlavne o reklamné zariadenia - billboardy - Samozrejmosťou je kvalitný zákaznícky servis

 • Reklamný čokoládový pohár

  Reklamný čokoládový pohár

  Vychutnajte si svoj reklamný čokoládový hrnček z pravej belgickej čokolády s vlastnou reklamnou potlačou. Tento zaujímavý reklamný sladký darček si môžete dať vyrobiť z mliečnej, dezertnej, alebo bielej čokolády. Vaše logo potlačíme na papierovú etiketu z oboch strán, prípadne vygravírujem do drevenej lyžičky. Tento sladký reklamný produkt si môžete ponoriť do horúceho mlieka, čím získate čokoládové lízatko, alebo si z neho môžete vyrobiť čokoládový nápoj, po jeho úplnom roztopení. Minimálny odber 300ks. Viac informácií a produktov na našom webe.

 • Reklamný fit vankúš

  Reklamný fit vankúš

  Nechajte si vyrobiť svoj vlastný reklamný fit vankúš, s vlastným motívom. Táto novinka je ideálnym riešením, ako predísť zdravotným problémom s chrbticou pri sedení či už v práci, v škole, v aute a pod.Táto originálna zdravotná pomôcka sa stala okamžite reklamným darčekom pre firmy, ktoré chcú investovať do niečoho praktického s dlhodobým účinkom. Reklamný vankúš je certifikovaný a má overené zdravotné účinky z dlhodobého hľadiska. Vaše logo potlačíme celoplošne sublimáciou už od počtu 30ks.

 • Reklamný textil- potlač - termolis

  Dajte si reklamu na seba. Ponúkame potlač tričiek i textilu do neobmedzeného formátu, prepracovanej kvality a Vašich predstáv.

 • Reklamný EPP model

  Model je vyrobený z EPP (expandovaný polypropylén). Ideálna reklamná hračka vhodná pre propagáciu Vašej spoločnosti. Možnosť potlače krídiel, trupu vysokokvalitnu, viacfarebnou tlačou. možnosť kombinácií farebného EPP

 • Prenájom reklamných plôch

  - v súčasnosti má agentúra na prenájom 13 reklamných stojanov

 • Reklamný textil

  Reklamný textil

  Ponúkame kvalitný reklamný textil pre rôzne príležitosti. Náš reklamný textil je vhodný k potlači i k aplikácii výšivky. V ponuke sú pánske tričká, dámske tričká aj detské tričká vo veľkom množstve farieb a veľkostí za príjemne nízke ceny!

 • Výroba reklamných tabúľ

  Výroba reklamných tabúľ

  Vyrobíme Vám reklamné tabule na označenie Vašej firmy či prevádzky. Zrealizujeme návrh tabule, polep tabule aj samotnú montáž tabule. Všetko v krátkom čase s dôrazom na kvalitu.

 • Reklamný a pracovný textil ADLER

  Súčasťou marketingu každej správnej firmy je aj nejaká firemná identita. Rozpoznanie zamestnancov, rovnošata, prípadne len tričká, ktoré nesú logo firmy, popis funkcie, činnosti. Sú to aj šiltovky, ktoré môžu v niektorých profesiách ľudí odlišovať, vesty, reflexné vesty a ďalšie prvky. Potlač textilu je veľmi zaujímavá oblasť reklamy. Mnoho firiem využíva potlač na látky na výrobu darčekových predmetov pre svojich klientov. ľudia sú následne chodiacou reklamou, keďže správne a pekné tričko si oblečie rád každý. Sú využívané aj samotnými predstaviteľmi firmy, keďže oni sami ju reprezentujú všade tam, kam chodia.

 • Polepy reklamných tabúľ

  Jedným z najefektívnejších spôsobov, ako sa zviditeľniť, sú reklamné tabule. Navrhneme a vyrobíme Vám reklamu väčšej plochy a rozmerov podľa Vášho výberu.

 • Reklamný textil

  Reklamný textil

  - Vankúše- - Tričká- - Podbradníky- - Uteráky- - Oblečenie pre fľašky- - Tašky- - Kravaty

 • Potlač darčekových a reklamných predmetov sublimáciou

  Potlač darčekových a reklamných predmetov sublimáciou

  Originálne darčeky podľa vašich predstáv (hrnčeky, vankúše, magnetky, tričká, kalendáre textilné aj papierové, podložky pod myš, plyšové zvieratká, kľúčenky, doštičky s plechom k rôznym udalostiam (svadby, narodeniny, meniny, výročia)). Vyhotovenie s Vašou fotkou, textom, vlastným návrhom už od jedného kusa.

 • Výroba reklamných tabuľ, nápisov na budovy, navigačné nápisy...

  Výroba reklamných tabuľ, nápisov na budovy, navigačné nápisy...

  Reklama 2D aj 3D - jej výroba je naša hlavná činnosť: Reklamná tabuľa * firemná tabuľa * nápisy na automobil * informačná tabuľa * smerové a orientačné štítky * firemné logo * vitríny, popisovanie strojov a zariadení * práškové farbenie tabúľ na reklamu * gravírovanie * CNC frézovanie * kovovýroba * designérske služby * design manuál Technológie, ktoré využívame: CNC frézovanie, gravírovanie, vyrézavanie grafiky z fólie, strihanie a ohýbanie plechov (do 2m šírky), práškové farbenie plechových kovov, tabúľ a písmen pre reklamu. NOVINKA: laserove gravirovanie plastov, dreva, kovov. Laserove rezanie plastov a dreva + vyroba peciatok

 • Výroba reklamných vlajočiek

  Ďalej si Vám dovoľujeme ponúknuť výrobu obojstranných reklamných vlajočiek, vhodných na propagáciu Vášej firmy, mesta, politickej strany, podniku, hudobného súboru, športového klubu a rôznych výročí. Vlajočky sú vyrábané tradičnou technikou ručnej tlače a zošívania, čo im zaručuje vysokú estetičnosť a kvalitu. Ako nosný materiál je kôli cenovej dostupnosti pre zákazníka použitý špeciálny rastrovaný, impregnovaný papier, veľmi podobný textilu. Vlajočky sú po oformátovani zašité do ochrannej, prach odpudzujúcej TC fólie, ktorá im zaručuje stálu čistotu potlače, trvalý tvarový vzhľad a dlhú životnosť.

 • Reklamný textil z chránenej dielne

  - tričká pánske - tričká dámske - mikiny - polokošele - košele - fleece bundy - vesty - vetrovky

 • Tlačoviny, reklamný materiál - návrh, design, realizácia

  Tlačoviny, reklamný materiál - návrh, design, realizácia

  knihy školské ročenky časopisy brožúry katalóg letáky plagáty kalendáre pozvánky a oznámenia vizitky logá propagačný materiál prezenčné listiny pohľadnice nálepky a etikety cenné papiere interiér - exteriér iné

 • Reklamný stojan

  Reklamný stojan

  Stojan je vyrobený z kombinácie železného materiálu, dreva, a vakuovo tvarovaného plastu. Vyrába sa iba vo väčších sériách.

 • Reklamný textil

  Spoločnosť ponúka široký sortiment reklamného textilu.

 • Reklamný pútač-Áčko

  Reklamný pútač-Áčko

  Reklamný pútač s hliníkovým rámom, vodeodolnou prednou fóliou z PVC s antireflexnou úpravou a zadnou stranou vyrobenou z MDF. Reklamné materiály je možné vymeniť behom krátkej chvíle vďaka zaklapávaciemu mechanizmu. Hliníková lišta sa po obvode jednoducho odklopí a po výmene tlačoviny, opäť sklopí. Pútač je dostupný v jedno (RKP-1) i obojstrannom (RKP-2) vyhotovení a v dvoch rozmeroch: 60 x 85cm a 120 x 85cm. Rozmer vnútornej plochy: A0, A1 Hmotnosť: A0 - 18kg, A1 - 9 kg.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Klamný cieľ 2004 - 2020 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.