Prenájom lešenia

Prenájom lešenia

Prenájom fasádneho lešenia GRAF(STN 738 116, STN 738 101)

GRAF je oceľové rámové fasádne lešenie povrchovo upravené pozinkovaním. Kotvenie lešenia je do nosného muriva v každom druhom poli a rade.

Výhodou tohto systému je:
- rýchla montáž
- nízka váha
- priaznivá cena


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa ešte dnes a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

 • Prenájom debnenia pre stropy systém Dokaflex H20 včetne podpornej konštrukcie a debn.stien system Fr

  Prenájom debnenia pre stropy systém Dokaflex H20 včetne podpornej konštrukcie a debn.stien system Fr

  Ponúkame prenájom stropného debnenia aj prípadnú realizáciu,systém DOKAFLEX nosníky H20 včetne dosiek Doka 50/250cm pre stropy hr.betónu od 10-50cm s podpornou konštrukciou stropu. Debnenie stien jednostr.aj obostrané systém FRAMAX včetne spoj.materialu a vzpier. Cena strop.debnenia : od 0,30Eur/m2/deň podľa zaťaženie Cena jednostr.debnenia : 1,80 Eur/m2/deň do 14 dni prenájmu,nad 14dní cena dohodou. Cena obojstr. debnenia : 0,90 Eur/m2/deň do 14 dni prenájmu,nad 14dni cena dohodou. Poskytujeme dopravu debnenie včetne zloženia vozidlom Tatra 815HR s hydr.rukou Palfinger v cene dohodou .

 • Prenájom mechanizmov

  Spoločnosť Keraming ponúka na prenájom rôzne typy mechanizmov, ktoré sú potrebné pri realizacii stavieb rôzneho charakteru. Na prenájom ponúkame mobilné žeriavy s nosnosťou od 20 do 55 ton, rotačné teleskopické manipulátory a pracovné plošiny, kolesové nakladače.

 • Výhodný prenájom skladových,výrobných a ochodných priestorov v Považskej Bystrici

  Výhodný prenájom skladových,výrobných a ochodných priestorov v Považskej Bystrici

  Prenajmem za výhodných podmienok- skladové ,výrobné , obchodné priestory v Považskej Bystrici vhodné na akúkoľvek podnikateľskú činnosť . Priestory sa nachádajú v priemyselnej zóne , pri hlavnej prístupovej ceste . Okolie tvoria spevnené plochy ,všetky IS.Možnosť prenajatia priestorov od 200 m2 až 1400 m2 Cena dohodou !

 • Predaj, servis a prenájom manipulačnej techniky a regálových systémov

  Predaj, servis a prenájom manipulačnej techniky a regálových systémov

  Predaj, servis a prenájom manipulačnej techniky Toyota a BT. Predaj regálových systémov.

 • Prenájom skladových a kancelárskych priestorov v Leviciach

  Ponúkame prenájom skladových priestorov a kancelárií v priemyselnom parku v Leviciach s možnosťou ubytovania priamo pred areálom (bytovka - 4x1izbový a 4x2izbový byt). Objekt je strážený. Možnosť parkovania pred areálom. Adresa Levice časť Geňa 56 bývalé PM Zbrojníky areál mäso výroby.

 • Prenájom priestorov pre Ambulanciu lekára - od 25 - 60m2 na prízemíí pripadne aj 1.poschodí v Bytči

  Prenájom priestorov pre Ambulanciu lekára - od 25 - 60m2 na prízemíí pripadne aj 1.poschodí v Bytči

  Ponúkame na prenájom nebytové priestory o celkovej výmere 460m2, pozostávajúcich zo šiestich miestností od 25m2-60m2 na I. poschodí a štyroch miestností od od 17m2-62m2 na PRIZEMÍ Admin. prevádzkovej budovy v Bytči,včetne social. zariadenia, vhodné pre lekársku ambulanciu,kancelárie alebo služby. Teplovodné kúrenie riadene termostatom, rozvody 220V,NN rozvody pre pevne linky a internet. pripojenie, free wifi, s možnosťou parkovania v ohradenom areále, monitorované kamerovým zariadením 24hod. Cena dohodou .

 • Prenájom Haly v Bytči 2 x 380m2 pre výrobu, služby alebo skladovanie OD 1.12.2019 REZERVOVANE ! !

  Prenájom Haly v Bytči 2 x 380m2 pre výrobu, služby alebo skladovanie OD 1.12.2019 REZERVOVANE ! !

  Ponúkame na prenájom: DVE HALY vhodné pre výrobu, služby alebo skladovanie,pripadne 1x380m2 o rozpone 12m x dl.32m, konštr. výšky 4,30m predelené požiarnym múrom, navzájom prechodné cez dvojo vrát s nakladacou rampou 12x6m(72m2), vhodné i pre logistické služby s možnosťou prenájmu spevnených plôch, v priemyselnej zóne s dobrou viditeľnosťou z hlavnej trasy a prístupnosťou k dialničému ťahu v ohradenom areále, chránené kamerovým systémom v cene dohodou. Haly je možné prenajať aj jednotlivo a využívať ich samostatne, inštalované rozvody 400A/380V, 220V so samostatným podvojným meraním energií.Cena 30,-€/m2/rok + energie(netemperovaná), 31,50€...

 • Prenájom stropného a stenového debnenie vcetne dopravy .

  Prenájom stropného a stenového debnenie vcetne dopravy .

  Ponúkame prenájom strop.debnenie Dokaflex H20 včetne podpornej konštrukcie v cene podľa zaťaženia stropu od 0,25 Eur/m2/deň . Prenájom stenového debnenia Framax : obojstranné od 0,90 Eur/m2/deň . Doprava T815 s hydr.rukou Palfinger : 1,74 Eur/km včet.myt.poplat, nakl./vykl.: 22,-Eur/hod

 • Prenájom stropného debnenia podľa zaťaženie od 0,25€/m2/deň včetne podpornej konštrukcie a stenov.de

  Prenájom stropného debnenia podľa zaťaženie od 0,25€/m2/deň včetne podpornej konštrukcie a stenov.de

  Ponúkame na prenájom : - Stenového debnenia FRAMAX hr.120mm romerov: širky od 30,60,90,135cm/výška 135,270cm,včetne spojovacieho materialu a stabilákov podľa požiadavky odberateľa. - Stropné debnenie DOKAFLEX : nosníky(tregre) od dl.120cm - 590cm,výška 20cm, debniaca preglejka Doka 50/250cm , - Cena prenájmu komplet.strop : od 0,25€/m2/deň podla zaťaž.v PD. - Cena sten.debn.obojstranné : od 0,90€/m2/deň - Cena sten.debn.jednostranné : od 1,80€/m2/deň - Stabilizačné podpery pre výšku stropu od 120cm - 440 cm. - Cenu spracujeme podľa kalkulacie z PD na požiadanie . - Dopravu na stavbu a zo stavby T815 s hydraul.rukou . - Ponúkame kom...

 • Prenájom obchodných priestorov Humenné

  Prenájom obchodných priestorov Humenné

  Prenájom obchodných priestorov za veľmi výhodné ceny od 6€/m2/mesiac s podlahovou plochou od 26 do 460m štvorcových v Humennom. Priestory bez dodatočnej investície, pripravené ihneď k využitiu na poschodí alebo prízemí. Samozrejmosťou je bezbariérový prístup, klimatizácia, výborný technický stav, SBS a ďalšie! Priestory sĺňajú všetky hygienické a estetické kritériá.

 • Predaj a prenájom vysokozdvižných plošín

  Prenajimame vysokozdvizne plosiny vid foto : GS-1932 GS-4047

 • Prenájom VZV vozíka

  Prenájom VZV vozíka

  Ponúkame na prenájom vysokozdvižný vozík s nosnosťou 7,5 tony. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Umiestnenie: Krakovany pri Piešťanoch

 • Prenájom haly na skladové a výrobné účely.

  Ponukame na prenajom zatepleny, novozrekonstruovany sklad na skladove alebo vyrobne ucely v Krakovanoch pri Piestanoch. Plocha cca. 1000 m2.V sklade sa nachadza aj kancelaria, kupelna s WC,jedalen a ine male miestnosti. Vyhodna poloha - kusok od dialnice. K dispozicii mame ja VZV 7,5 tony.Bezproblemovy pristup kamionom. Kusok od skladu sa nachadza aj vaha.Sklad je pod kamerovym systemom, zabezpeceny alarmom.

 • Prenájom nehnuteľností - ubytovanie, skladovanie, výroba, parkovanie

  V okrese Galanta sú k dispozícii na prenájom nasledovné nehnuteľnosti: - ubytovanie / prenájom, jedná sa o štyri samostatné bytové bunky, každá s vlastnou chodbičkou, vešiakovou stenou a kúpelňou a izba s manželskou posteľou, jedná sa o úplne nové zariadenie - poskytnutie služieb vidieckej reštaurácie priamo v areáli na účely rôznych firemných a spoločenských akcií /husacie, kačacie hody, zabíjačkové špeciality, divina.../ - prenájom parkovacej plochy pre parkovanie kamiónov resp. stavebných mechanizmov - prenájom priestorov na účely skladovania kusového materiálu ale i materiálu na paletách resp. priestor na zriadenie prevádzky výrobn...

 • Predaj, servis, prenájom manipulačnej techniky

  Predaj, servis, prenájom manipulačnej techniky

  Ponúkame naše služby v oblasti manipulačnej techniky ako sú: Predaj, Servis, Prenájom manipulačnej techniky. 24 hod. starostlivosť o zákazníka.

 • Prenájom dodávky do 3,5t BA nonstop

  Prenájom dodávky do 3,5t BA nonstop

  Krátkodobý prenájom dodávky BA. Renault master L2H2, 2,8dtci 3h 15eur. Limit 200km 4h 20eur. Limit 250km 6h 25eur. Limit 300km 12h 30eur. Limit 350km 24h 40eur. Limit 500km Víkend 2dni 65eur. Limit 650km Možnosť paušálneho navýšenia km (1km/0,06eur). Vrátenie dodávky s doplnenou nádržou PHM-nafta. Pri najme 4 a viac dni cena a limit km na vyžiadanie. Rudla 5eur. depozit 200 - 250eur hotovosť.

 • Prenájom vozidiel

  Poskytujeme prenájom áut osobných aj úžitkových s možnosťou pristavenie vozidla na vopred dohodnuté miesto v rámci celej SR. Naše vozidlá sú pravideľne servisované a vo výbornom stave.   

 • Prenájom kancelárskych a parkovacích priestorov

  Spoločnosť Trnavská NAD, s.r.o. vám poskytuje i možnosť využiť strážené parkovacie plochy a kancelárske priestory.

 • Skladovanie, logistika, prenájom skladových priestorov

  Spoločnosť disponuje 1800 m2 skladových plôch v dvoch podlažiach, pričom sú objekty skladov 24 hodín denne monitorované a strážené.

 • Prenájom skladového priestoru v okrese Vk

  Ponúkam na prenájom novú, oblúkovú, skladovú halu 300m2,ktorá sa nachádza 10 minút od mesta Veľký Krtíš. Vhodná na všestranne využitie ako skladové,obchodne alebo výrobne priestory. Skladová hala je rozdelená na 2 skladové priestory, ktoré sú prepojené. Každá časť haly má aj vlastný vstup: 1. vchod cez plastové dvere 2. prístup cez elektrickú bránu ovládanú čipom, možnosť vjazdu celým dodávkovým vozidlom 1. hala : Kúrenie je riešené s úspornými infrapanelmi, ktoré boli nainštalované rovno na stenu. Súčasťou haly je aj kancelária,kuchyňa, toaleta s kúpeľňou v modernom štýle . 2.hala : Je nevykurovaná,ale má...

 • Požičovňa náradia a prenájom lešenia

  Súčasťou našej činnosti sú aj lešenárske práce. Lešenárske práce vykonávajú školení lešenári. Ponúkame na prenájom fasádne systémové lešenie značky Layher, montáž, demontáž a dopravu fasádneho lešenia na stavbu a späť.

 • Prenájom kontajnerov

  Dostupné moduly za rozumnú cenu. Vnútorné oceľové časti rámu sú chránené proti korózii náterom. Vonkajšie časti oceľovej rámovej konštrukcie sú vyrobené z vopred pozinkovaného oceľového plechu. Stĺpce sú z pozinkovaných rúr. Všetky zvary sú chránené protikoróznym náterom.

 • Prenájom manipulačnej techniky

  Ak sa rozhodnete realizovať svoj projekt s vlastnými zamestnancami a stačí Vám len prenájom manipulačnej techniky a príslušenstva, môžeme Vám poskytnúť  naše zariadenia a vyškolený personál, vrátane dopravy na miesto použitia a späť.

 • Predaj, prenájom, servis záručný aj pozáručný, prívesy brzdené aj nebrzdené s akoukoľvek nadstavbou/

  Predaj, prenájom, servis záručný aj pozáručný, prívesy brzdené aj nebrzdené s akoukoľvek nadstavbou/

  Naša spoločnosť sa už 11 rokov úspešne zaoberá predajom a prenájmom prívesných vozíkov, výrobou konštrukcií a autoplachiet, sme dodavateľom autoplachiet pre renomovanu firmu PONGRATZ s.r.o. aj na vývoz do štátov europskej únie.

 • Spoľahlivá preprava a prenájom úžitkových vozidiel do 3,5t

  Dobrý deň.ponúkame spoľahlivú prepravu s dodávkami do 3,5t,dovoz / odvoz / sťahovanie / nakládka / vykládka / prenájom úžitkových vozidiel do 3,5t .preprava osôb Mercedesmi triedy E a ML / letiskové transfery / VIP Taxi / vinné cesty. cena dohodou. SC / BA / TT / PK / MY / SI a celá SR po dohode...

 • Priestor na prenájom

  Priestor na prenájom

  Ponúkam priestor 16m2 plus sklad vhodný na Bufet na prenájom v samom centre mesta Spišská Belá na ulici Zimná 1

 • Stavebné práce, rekonštrukcie, prenájom lešenia, zateplenie, stavebniny

  Výstavba rodinných domov Hrubá stavba a betonárske práce Elekotroinštalácia, vodoinštalácia, kúrenie a plyn Omietky a fasády Stierky a špalety Sadrokartonárske práce Obklady a dlažby Chodníky a oplotenia Montáž a dodávka plastových okien Požičovňa náradia,lešenie Doprava,stavebniny

 • Prenájom dodávok

  Kvalita Rýchlosť Presnosť Spoľahlivosť    Reprezentácia Primerané ceny  

 • Prenájom vozidiel

  Prenájom vozidiel

  Poskytujeme prenájom áut v Bratislave - možností je niekoľko: krátkodobé či dlhodobé prenájmy. Môžete si vybrať z vozidiel rôznych kategórií – od menších ekonomických tried, cez strednú business triedu až po luxusné limuzíny a SUV vozidlá. Viac-miestne vany s veľkým batožinovým priestorom sú Vám tiež k dispozícii, ak budete cestovať v skupine.

 • Prenájom fasádneho lešenia

  Lešenie LAYER 0,73 je oceľové rámové fasádne lešenie povrchovo upravené pozinkovaním. Jednotlivé podlažia sú tvorené vertikálnymi rámami vysokými 2 m a horizontálnymi podlážkami dĺžky 2,57 m alebo 3,07 m. Kotvenie lešenia je do nosného muriva v každom druhom poli a rade. Montáž a demontáž prenajatého lešenia vykonávajú výhradne pracovníci požičovne lešenia. Pohľadová plocha lešenia (vrátane dvoch metrov nad poslednou podlahou) je upresňovaná odovzdávacím protokolom po ukončení montáže.

 • Prenájom / predaj plochy na podnikanie

  Rozne vymery cca 800 az 2000m2, siete na pozemku/ v dosahu 55/m2 vratane asfaltovej pristupovej cesty Martin Centrum

 • Prenájom strojov Karcher

  Prenájom strojov Karcher

  - zapožičiavanie strojov zn. Kärcher v ponuke máme tepovacie stroje, vysávače na mokré aj suché podlahy, umývacie automaty, vysokotlakové čističe, zametacie a jednokotúčové stroje. - predvádzacie akcie pokiaľ máte záujem o kúpu niektorého profi výrobku zn. Kärcher, umožníme Vám jeho predvedenie, alebo odskúšanie priamo u Vás vo firme.

 • Predaj a prenájom nehnuteľností

  PRENÁJOM Prenájom nehnuteľností Prenájom bytov Prenájom rodinných domov Komerčné objekty …a veľa ďalšieho PREDAJ Predaj nehnuteľností Predaj bytov Predaj rodinných domov Pozemky Rekreačné objekty Komerčné objekty Garáže …a veľa ďalšieho

 • Prenájom stavebných strojov

  Prenájom stavebných strojov

  Žeriav AD 28t, Tatra 2x Žeriav Terex AC30 City JCB 4CX s rýpadlom a nakladačom 1,3 m3 JCB 436ZX nakladač 2,7 m3 JCB 4CX s búracím kladivom Caterpillar 444f2 Komatsu 25t pásové rýpadlo s nožnicami alebo s lopatou. Bobcat, nakladač alebo podkop Avia s hyd. rukou, nakládka, vykládka MAN objem korby 12 m3 IVECO objem korby 10 m3 Vysokozdvižný vozík Kompresor M57 - s obsluhou + hadice, 1ks ....... 25m + kladivo + špic Vibračný valec hmot. 990kg Reverzná vib. Doska hmot.540kg Vibračný pech /vibračná noha/ Elektrocentrála 6 KW Pneumix 500 - s obsluhou + hadice, 1ks ........ 18 m Vibračný valec 1,1t Vibračná doska 550kg Tlmiaca doska Ponorný vi...

 • Prenájom píly

  Prenájom píly

  Ponúkame do prenájmu rozmietaciu pílu MJ145E. Výška prerezu max 170 mm- min 10 mm, šírka prizmy 750 mm, rýchlosť posuvu od 5 do 25 m/sek.

 • Ponuka lešenia a prenajom

  Ponúkam lešenie v 3000 m stvorcovych

 • Prenájom zámočníckej dielne

  Ponúkame na prenájom kompletne vybavenú zámočnícku dielňu v Piešťanoch.

 • Prenájom Lešenia

  Montáž a demontáž, rámového a rúrkového lešenia, najlacnejšie na Slovensku.

 • Prenájom skladu NITRA

  Prenájom skladu NITRA

  Hľadáme spoločnosť ktorá potrebuje sklad v NITRE. Sklad pre živnostnikov a začinajucich podnikateľov.

 • Prenájom skladových kapacít so službami. Máme voľné paletové miesta.

  Prenájom skladových kapacít so službami. Máme voľné paletové miesta.

  Hľadáme zákazníkov ktorá potrebujú preskladniť svoj tovar. Ponúkame: Vykladanie/nakladanie kamionov a kontajnerov. Skladovanie spotrebného tovaru , preloženie a krátke uloženie. Evidencia skladu vo WMS systém na riadenie skladu ktorý zaznamenáva všetky pohyby toku tovaru, ktorý môže byť napojený na Váš vlastný fakturačný system nepretržite informovať o aktuálnom množstve a rezerváciách a stave objednávok.

 • Prenájom forex robota

  Prenájom forex robota na menových pároch na 5 rokov. FOREX Princíp - Kurz mien (EUR/USD, JPY/CHF, GBP/EUR,...) sa neustále mení – ak nakúpim jednu, tak predajom za inú môžem zarobiť - Čím sú výkyvy kurzov väčšie, tým je šanca zisku vyššia – a rastúce menové turbulencie tieto šance bohato prinášajú - Tento obchod ide 24 hodín denne 5 dní v týždni na celom svete v objeme cca 4 000 mld USD / deň Možnosti 1. Samostatné obchodovanie - Predpokladom sú vedomosti, skúsenosti z praxe na tréningom účte a psychická odolnosť voči zmene obchodného scenára - Vstupný kapitál sa väčšinou pohybuje od 10 000 € nahor (sú výnimky – tzv....

 • Prenájom - vonkašia reklama - bilboardy + bigboardy

  Prenájom - vonkašia reklama - bilboardy + bigboardy

  Bilboardy, bigboardy + grafika, tlač plagátov, fólií a autoplachty ... Super ceny za tlač.

 • Prenájom

  Ponúkam na prenájom nafukovaciu atrakciu ŠMÝKAČKU s rozmermi: výška 6,5m šírka 5,5m a dĺžka 9,0m. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte a vypracujeme Vám individuálnu cenovú ponuku.

 • Zemné práce, doprava a prenájom plošin

  Mth sa počíta od doby pristavenia stroja na dohodnuté miesto. Presun stroja sa ráta individuálne podľa miesta staveniska a aktuálnej Polohy stroja po dohode so zákaznikom buď v mth alebo v km.

 • Prenájom reklamných plôch

  Našim klientom ponúkame reklamný priestor na plochách najvyššej kvality. - Jedná sa hlavne o reklamné zariadenia - billboardy - Samozrejmosťou je kvalitný zákaznícky servis

 • Prenájom skladov

  V suteréne budovy ponúkame sklady na prenájom od 10m? do 100m?

 • Prenájom kancelárií

  Kancelárie, ktoré ponúkame za priaznivé ceny, sú v rôznych veľkostiach - od 15m?, 25m?, 40m?, dvojkancelárie o rozlohe cca 40m?, trojkancelárie o rozlohe cca 80m? - až po súbor viacerých kancelárii o rozlohe 120m? až 200m?. Je možnosť ich variabilne prispôsobiť potrebám klienta, nakoľko sú aj priechodné, aj nepriechodné. Takisto je možnosť vytvorenia uzatvoreného priestoru až do cca 1200m?, prípadne prenajatia celého poschodia. Kancelárie sú klimatizované a neklimatizované, plastové okná so žalúzim, podlaha pokrytá kobercom.

 • Prenájom kontajnerov Košice.

  Prenájom kontajnerov Košice.

  Prenájom kontajnerov -5m3,-6m3,-7m3.-8m3.-9ton. Otvaracie pre ľahku ručnu nakládku. Odvoz a likvidácia odpadu. Stavebná súť -beton,tehla,dlažby,krytina,sadrokarton,kamenivo a pod.Komunálny miešany objemový odpad. Stary nabytok, odpadové drevo. Bio-odpad-konáre stromov,listie,tráva..Dovoz-štrky , piesky , makadám, suchy beton, recyklát,. Zemina,hlina-strojovo vytriedena, pod trávniky na konečne upravy terenu-dovoz vyklapač 9ton. Prevoz stavebných strojov-UNC, VZ Voziky, Minibagre . Košice-Košice okolie .

 • Prenájom LED obrazoviek

  Interiérové a exteriérové LED obrazovky na akékoľvek podujatie. Pridajte svojej akcii ďalšiu dimenziu: - zvýšite divácky zážitoka zároveň venujete partnerom prezentačný priestor navyše Naším hlavným cieľom, pri každej realizácii, je zabezpečenie eventu k spokojnosti zákazníka.

 • Prenájom skladových priestorov

  Prenájom skladových priestorov o roznych podlahovych plochach v strazenom objekte v Trnave, mozne aj so sluzbami - doprava, manipulacia, etiketovanie, rozvoz.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Prenájom lešenia 2004 - 2020 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.