Střechy - systém Reynaers CR 120

Speciálně navržený profil ze syntetického materiálu spolehlivě odděluje venkovní chladnou oblast od vnitřní teplé části, a zaručuje tak vysokou úroveň tepelné izolace. (Uf < 2,8 W/m2.K)


Hľadáte zákazníkov?


Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

Hľadáte zákazníkov?

 • Oprava a údržba plochej strechy

  Oprava a údržba plochej strechy

  Viac než 100 ročná tradícia v hydroizoláciách rýchla aplikácia kvalitné a ekologické dlhá záruka najlacnejšie na trhu realizácia za najnižšie ceny

 • Nopové/kupolkové hydroizolácie SYSTEM PLATON a OLDROYD pre zelené strechy, proti vode, vlhkosti a ra

  Nopové/kupolkové hydroizolácie SYSTEM PLATON a OLDROYD pre zelené strechy, proti vode, vlhkosti a ra

  Osvedčené spoľahlivé drenážne hydroizolačné systémy, ktoré v jednom izolujú, odvetrávajú resp. drenážujú vodu a vlhkosť od vynálezcu týchto produktov nórskej fy. ISOLA, resp. jediného výrobcu týchto membrán z HDPP - polypropylénu od fy. OLDROYD z Nórska s 820% prieťažnosťou. POUŽITIE: - vytvára drenážnu vodonepriepustnú flexibilnú bariéru medzi pivničným múrom a násypom - izoluje základový múr pred zemnou vlhkosťou a zároveň nahrádza aj bežnú prímurovku - umožňuje rýchle suché zakladanie stavby bez podkladového betónu a klasickej lepenky priamo na zhutnené podložie z makadamu a menšieho kameniv...

 • STRECHY

  DEZINFEKCIA A ČISTENIE STRECHY Zaručuje 100% odstránenie organických nečistôt a parazitov fungicídnym prostriedkom. NANO PENETRÁCIA Hĺbkové nano spevnenie materiálu. NANO IMPREGNÁCIA Špeciálna nano impregnácia, dlhodobá ochrana povrchu strechy, garancia až 6 rokov. ŠKRIDĽA, ETERNIT, PLECH Farebné nátery – dlhodobý efekt. Renovácia.

 • Ploché střechy

  Vybrat si můžete se tří produktů, Chytrá pěna® HYDROIZOLACE, SANACE a ZATEPLENÍ podle stavu vaší střechy. Ploché střechy zateplujeme 30 mm nástřikem tvrdé pěnou EKO H Roof, která vytváří tepelně-izolační vrstvu s tepelným odporem 1,45 m2K/W.

 • Oprava plochej strechy

  Každá, aj tá najkvalitnejšia strecha, má svoju životnosť. Časom začne prenikať cez strechu sneh, voda, často krát netesní pred vetrom, začnú vlhnúť steny..

 • Altánky, záhradné domčeky, strechy

  Altánky, záhradné domčeky, strechy

  Ponukam zahradny domcek,altanok,pristresok strechu na cnc stroji s presnostou na mm,suche mokre drevo, rezane hoblovane, cenova ponuka podla vykresov alebo zamerania. Moze byt len konstrukcia. Dokoncenie podla vasich predstav. Dovoz a vykladku rukou zabezpecim.

 • Oblúkové a tvarové strechy

  Technológia nástreku tvrdej peny a široká variabilita nastavenia rýchlosti času štartu chemickej reakcie polyuretánového systému umožňuje použitie aj v oblasti izolácií kolmých plôch z vonkajšej strany objektov. Rýchla reakcia zmesi pri vypeňovaní zaručuje presné kopírovanie podkladu a neroztekanie pri nástreku. Toto riešenie prináša tieto výhody: • celoplošná bezmedzerová tepelná izolácia • dokonalá tepelná izolácia bez tepelných mostov, samokotviaca • u plechových stien výrazné stuženie, odstránenie vibrácií • tepelný odpor presne úmerný hrúbke vrstvy • dokonalé zatesnenie zložitých tvarových podkladov, škvár • zá...

 • Ploché strechy

  Ploché strechy

  Potreba opráv plochých striech a dodatočné zateplenie (z dôvodu neustále stúpajúcich cien energie) a objav spracovanie polyuretánu na mieste boli začiatkom sedemdesiatych rokov (1970) podnety na zavedenie progresívnej technológie - nástreku tvrdej polyuretánovej peny priamo na strechu alebo na strešnú krytinu. Prvé aplikácie sa objavili v Spojených štátoch, kde má dodnes táto technológia jeden z najväčších trhov. Tepelné izolácie striech majú svoj význam nielen z hľadiska úspory energie v zimnom období (úniky tepla), ale aj v letnom období, kedy klimatizačné jednotky vo veľkých objektoch majú značnú spotrebu elektrickej energie. V súčasnej dobe...

 • Oprava a rekonštrukcia strechy

  Zaisťujeme opravy a rekonštrukcie striech rôzného typu.   Zateká Vám do garáže, rodinného domu? Premýšľate o oprave strechy staršieho rodinného domu, garáže alebo inej budovy?

 • Strechy a výstavba striech

  Pri výstavbe strechy, zdarma vymeriame cenovú kalkuláciu. Robíme komplet nové strechy, ale aj rekonštrukcie a opravy starých striech. Strecha je stavebná konštrukcia, ktorá ukončuje stavbu z hora a chráni ju pred poveternostnými vplyvmi. Odvádza vodu a taktiež jej brání v nahromedieniu. Skladá sa z nosnej konštrukcie a strešnej krytiny. Strechy sa rozdeľujú na ploché a šikmé. Základom šikmej strechy je krov.   Celkové prevedenie strechy závisí od klimatických podmienok, či stavba je chránenou pamiatkou, od konštrukcie stavby alebo od výberu samej strešnej krytiny. Pre šikmé krytiny je možné použiť niekoľko typov strešnej krytiny.

 • Ploché strechy

  Ploché strechy sa podľa konštrukcie rozdeľuje na jednoplášťové, dvojplášťové, bezspádové a spádované. V minulosti boli používané na ich zhotovenie a ochranu menej kvalitné hydroizolačné materiály. Ich pôvodné zateplenie nevyhovuje súčasným tepelnotechnickým požiadavkám. Ploché strechy svojou rozlohou patria medzi najpočetnejšie zastrešenia objektov.

 • Náter strechy

  Odlupujúca sa farba, hrdzavé mapy a hnedasté naplaveniny pod miestami, kde dážď a sneh narušili ochranné vrstvy plechu. Toto všetko Vám oznamuje ,že je čas na nový náter strechy. Ak sa o svoju strechu postaráte včas, možno vás prežije. Stará plechová strecha , ak sa o ňu dobre staráte vydrží viac , ako tá dnešná. Pre dobrý a účinný náter strechy je najdôležitejšia príprava podkladu. Čím pevnejšie priľne nový náter strechy k podkladu, tým bude trvácnejší. Aj tá najlepšia farba sa Vám olúpe, ak sa od plechu začnú oddeľovať staré nátery, alebo hrdza. Aj keď ide o časovo náročnú prácu, netreba ju podceniť.

 • Ploché povlakové strechy

  Ploché povlakové strechy

  NOVOSTAVBY - REKONŠTRUKCIE - OPRAVY plochých - pultových striech z PVC fólii . Nové a na pôvodné strešné konštrukcie z Pz plechu alebo asfaltových pásov. Máte plochú-pultovú strechu z Plechu alebo lepenky? Zateká pri daždi alebo snehu? Máme pre Vás riešenie! Plochá strecha z pvc fólie kotvenej do pôvodnej strešnej skladby s vyrovnávacou tepelnou a zvukovou izoláciou až po ukončenie oplechovania atiky s rezervou pre zateplenie fasády. Podľa vašej požiadavky zrealizujeme aj príslušenstvo strechy: oprava komínov, blezkozvod, odvodnenie strechy, výlezy a rebríky

 • Tesárske práce, strechy a stavby

  Ponúkame Vám komplexné riešenie strešných konštrukcií, tesárske práce a pokrývačské práce. Samozrejmá je montáž strechy, strešných krytín a doplnkov. Zabezpečíme materiál, napílime drevo, postavíme krov a položíme krytinu, ktorú si vyberiete.

 • PLOCHÉ STRECHY

  Kompletný a kvalitný materiál na ploché strechy pod jednou strechou! Asfaltové pásy, izolácia, kotviaci materiál a mnoho ďaľšieho.

 • Stavba strechy

  Stavba krovu Krov predstavuje klasický spôsob riešenia strechy. Krov je drevená nosná konštrukcia, ktorá nesie vrstvy strešného plášťa. Krov zároveň prenáša zaťaženie strechy do hlavnej nosnej konštrukcie budovy a odtiaľ do základovej pôdy. Plní teda funkciu stabilizátora medzi strešnou krytinou a konštrukciou domu. Vhodne navrhnutý a postavený krov je základom každej strechy. Aby Vaša strecha mala správny základ, pomôže Vám zvoliť vhodný krov pre Váš dom. Poradíme Vám, aký krov je vhodný na dané zaťaženie a tvar domu a strechy, vypracujeme komplexný návrh pre Váš krov, dodáme potrebný materiál a zabezpečíme stavbu krovu podľa V...

 • Bezpečnostné prvky strechy

  Bezpečnostné prvky strechy

  Strecha musí byť aj bezpečná, pretože aj keď na ňu musíte liezť len zriedka, musí byť možné dostať sa na ňu a pracovať tam bez zbytočného rizika. Strecha ďalej musí mať bezpečnostné prvky predpísané zákonom. Naše bezpečnostné prvky strechy sú k dispozícii s farebnou povrchovou úpravou alebo s pozinkovaným povrchom. Výrobky s farebným povrchom sú taktiež pozinkované. Strešné plechy imitujúce škridlu a model Classic majú svoje vlastné špeciálne upevňovacie prvky pre strešné lávky a snehové zábrany. V prípade upevňovacích prvkov sa berú do úvahy rôzne tvary a štýly modelov strešných krytín.

 • Strechy, rekonštrukcie, betonárske práce

  Strechy, rekonštrukcie, betonárske práce

  STRECHY, nové,rekonštrukcie,VÝHODNÉ CENY aj materiálov, betonárske práce. Kompletná montáž strešných konštukcií za výhodné ceny !

 • Šikmé a ploché strechy

  Obidva typy striech, ploché aj šikmé, majú svoje výhody aj nevýhody. Strecha v prvom rade chráni interiér domu pred poveternostným vplyvom. Musí spĺňať nosnú, hydroizolačnú, tepelnoizolačnú funkciu. Výrazne ovplyvňuje celkový vzhľad domu.

 • Strechy, krovy

  Naša stavebná firma ponúka nasledovné služby: Stavby rodinných domov Elektroinštalácie Vzduchtechnika Termovízia budov Ploty Zámočnicke výrobky Garážové brány Ing.siete Ústredné vykurovanie Vodoinštalácie a kanalizácie Zateplenie budov Zámková dlažba Strechy, krovy

 • Kvalitné strechy presne na mieru

  Kvalitné strechy presne na mieru

  Spoločnosť tesárska zabezpečuje realizácie podkroví a striech podľa požiadaviek objednávateľa. Spoluprácou s našimi partnermi dokážeme splniť aj tie najnáročnejšie predstavy. Výhodou spolupráce s našou spoločnosťou je aj to, že vám vieme vypracovať projekt krovu a strechy úplne zadarmo.

 • Strechy

  Strechy

  Tesarske prace,pokryvacske prace,klampiarske prace,dodanie reziva a stresnych krytin.

 • Stavebná činnosť, strechy,krovy montaź, vimena prístavby, zemné práce

  - stavebné práce montáž krovov a strešných krytín, prístavby, nadstavby, rekonśtrokcie búracie práce, zemné práce, zámocké dlažby, kanalizácie, kompletné rekonštrukcie domov a dodávky príslušných materiálov.

 • Strechy a Podkrovia na klúč

  Realizujeme zhotovenie nových krovov a striech, BRAMAC a plechové / Al. krytiny. Rekonštrukcie starých striech. Dodanie a montáž zvodov a žlabov. Podkrovie na klúč - izolácia - sadrokartón

 • Zateplenie a izolácie pre ploché strechy

  Zateplenie a izolácie pre ploché strechy

  * NOBASIL SPN (STRECHA PLOCHÁ, NORMÁL) Popis: - Tepelná, akustická a protipožiarna izolácia z minerálnych čadičových vlákien bez povrchovej úpravy. Má nízky súčiniteľ tepelnej vodivosti - vynikajúce izolačné vlastnosti, je nehorľavá - zvyšuje pasívnu bezpečnosť stavby, má nízku hodnotu faktora difúzneho odporu - prievzdušnosť, je biologicky stabilizovaná - pri správnej aplikácii si trvale zachováva izolačné vlastnosti, je chemicky neutrálna - nereaguje s okolitými materiálmi, pri zmene teploty je objemovo a tvarovo stabilná, je ľahko spracovateľná na potrebný rozmer a tvar, je nenasiakavá - hydrofobizácia v celom priereze, kotví sa lepen...

 • Zateplenie a izolácie pre šikmé strechy

  Zateplenie a izolácie pre šikmé strechy

  * Classic 040 Popis: - Classic 040 je viacúčelový hydrofobizovaný izolačný materiál vyrobený z minerálnych sklenných vlákien bez povrchovej úpravy Použitie: - medzistropné priestory a stropy pod nevykurovaným podkrovným priestorom - šikmé strechy - medzi krokvy, šikmé strechy - pod krovy - deliace a predsadené steny, vnútorné sádrokartónové priečky - zavesené stropné podhľady - ľahké montované podlahy na nosnom rošte - drevené (oceľové) rámové konštrukcie * NOBASIL MPN (MANZARDA, PODKROVIE, NORMÁL) Popis: - Tepelná, akustická a protipožiarna izolácia z minerálnych čadičových vlákien bez povrchovej úpravy má nízky...

 • Oprava strechy

  Oprava strechy, náter, čistenie výmena dažďových žľabov a zvodov

 • Drevený šindel - výroba a montáž (strechy a fasády)

  Drevený šindel - výroba a montáž (strechy a fasády)

  - výroba dreveného alpského šindla - montáž strešnej šindlovej krytiny, fasád a obkladov na rôzne stavby (domy, chaty, altánky, ptístrešky, studne, hojdačky...) - dlhoročné skúsenosti získané viac ako 10ročnou spoluprácou s renomovanou rakúskou šindliarskou firmou - bližšie informácie a ukážky realizovaných prác doma a v zahraničí

 • Strechy

  Rekonštrukcie striech Hydroizolácie plochých striech modifikovanými asfaltovými pásmi Hydroizolácie striech fóliami FATRAFLOR Fóliový systém Busscherplan Zateplenie striech

 • Zelené strechy

  Zelené strechy

  Pre ozelenenie striech hovorí celá rada výhod. Strešná zeleň: •chráni hydroizoláciu pred vonkajšími vplyvmi, • chráni interiérové prostredie pred náhlymi teplotnými výkvymi, • zlepšuje okolité mikroklíma vyššou vlhkosťou v mestskej zástavbe • zadrží 30 – 50 % množstva zrážok pred odtokom kanalizáciou, • zvyšuje kvalitu ovzdušia zadržaním oxidu uhličitého, zachytávaním prachu z ovzdušia a produkciou kyslíka, • má tepelno-izolačné a akumulačné funkcie, ktorých význam narastá s hrúbkou substrátu, • tlmí hluk v mestskej zástavbe, • podstatne obmedzuje vznik a šírenie požiaru, •z ekologického hľadiska umožňu...

 • Zelené strechy

  Svoj priestor si každý z nás chráni a Váži. Málo kto by si svoj pozemok nechcel zväčšiť. Ponúkame Vám možnosť rozšíriť si Vašu záhradu, v súčasnosti v našich končinách, nie úplne bežným spôsobom. Ponúkame Vám zelené strechy. Ako jedny z mála na Slovensku ponúkame zelenú strechu na kľúč. Vďaka tomu, že : - sme preškolení firmou Firestone, ktorá je výrobcom kaučukových fólií (EPDM). Tieto fólie sú certifikované pre použite ako hydroizolačná vrstva pre zelené strechy. - spolupracujeme s firmou Mediderma, ktorá je dovozcom materiálov pre skladby zelených striech. - máme záhradného architekta, ktorý dokáže vybrať správne rast...

 • Oprava striech, ploché strechy, asfaltové pásy, pvc fólie, foamglas

  Oprava striech, ploché strechy, asfaltové pásy, pvc fólie, foamglas

  Realizácia striech, nová hydroizolácia - asfalt. pásom alebo PVC fóliou, zateplenie striech, oprava starých striech, novostavieb, Jednoplášťové, dvojplášťové terasy, pochôdzkové strechy, balkóny, zelené strechy, kopulovité strechy, profilové strechy, šloky, nemocnice, telocvične, haly, rodinné domy, mosty,špeciálne izolácie - FOAMGLAS, zemné izolácie - na požiadanie zašleme referencie zrealizovaných stavieb

 • Plechy na strechy

  - pozink - pozink farbený - hliník farbený - meď - titán-zinok - nerez

 • Strechy-izolácie-krytiny

  Strechy-izolácie-krytiny

  Izolácie a zateplenie plochých striech Izolácie proti vlhkosti Nátery plechových striech Klampiarské práce Údržba striech

 • Utesnenie strechy

  V tejto kategórii sa nachádzajú produkty na utesnenie strechy zo strany exteriéru (najmä vetracie pásy, komínové tesniace pásy a podstrešné pásky) a tiež zo strany interiéru-podkrovia (predovšetkým produkty na utesnenie spojov parozábran, utesnenie OSB dosiek atď). Všetky nami ponúkané produkty hlavne z aplikácií v podkroví, spĺňajú najprísnejšie požiadavky na vytvorenie vzduchotesného napojenia pri výstavbe nízkoenergetických a pasívnych domov.

 • GUMOASFALT SA 12 Oprava plochej strechy čierny 10kg

  Jedná sa o vodou riediteľné náterové hmoty slabo kyslého charakteru, v ktorých je ako plnidlo obsiahnutý mletý bentonit. Dobre priľnú k všetkým stavebným materiálom (betón, tehla, plech, asfalt, kameň apod). Najskôr je nutné aplikovať penetračný náter, ktorý vytvorí spojovací mostík.

 • Strechy, krov, Všetký krytiny

  Strechy, krov, Všetký krytiny

  Poskytujeme navrh, a realizaciu všetkých typov krovov, vaynikov a pokladame všetký krytiny, certifikaty su samozrejmostou. Najlepšie cena na trhuv pomere kvalita-cena. Ya nas hovoria naše realizacie. disponujeme kvalitným vyškoleným personalom a všetkou mechanizaciou a technikou.pri kontakte s nami sa presvedčite o individualnom pristupe ku každemu investorovi.

 • IZOMSK - strechy, fasady, izolacie plochých striech a stavieb

  Stavebne prace, stresne a spodne hydroizolacie (fólie:FATRFOL, SIKA, BAUDER, ..., ťažké pásy, izolácie z EPDM materiálov). Vsetko na komplet vcetne zateplenia, izolacii, klampiarskych prac aj dodavky potrebneho materialu. Realizujeme hydroizolácie plochých a šikmých striech, terás, strešných záhrad a balkónov. Hydroizolácie stavieb, zemné izolácie proti vlhkosti, tlakovej vode a radónu.

 • Výroba - strechy, altánky, prístrešky, domy

  Výroba - strechy, altánky, prístrešky, domy

  - Naša výroba zahŕňa výrobu na mieru podľa výkresov a to celé domy, altánky, strechy, prístrešky. - Taktiež podľa priania zákazníka po vzájomnej konzultácii

 • Výškové práce, strešné systémy - strechy, hydroizolacie, montované obklady fasád, klampiarstvo, umýv

  Výškové práce, strešné systémy - strechy, hydroizolacie, montované obklady fasád, klampiarstvo, umývanie a nátery výškových budov a objektov, reklamy...

 • Strechy, altánky, sadrokartóny

  Strechy, altánky, sadrokartóny

  Montáž drevených konštrukcii krovov altánkov pokrývanie striech montáž sadrokartonu

 • Hliníkové bezúdržbové strechy

  Hliníkové bezúdržbové strechy

  Ponúkame kvalitné hliníkove krytiny v hrúbke 0,6mm s príslušenstvom za bezkonkurenčné ceny

 • Strechy na kľúč

  Strechy na kľúč

  Strechy navrhujeme, staviame a rekonštruujeme od roku 1992. Naučili sme sa strechám rozumieť a pochopiť všetky fyzikálne procesy, ktoré v nich prebiehajú. Majiteľom striech pomáhame predlžovať ich životnosť a zlepšovať ich kvalitatívne parametre.Staviame strechy šikmé aj ploché. - výstavbu striech novostavieb - rekonštrukciu šikmých aj plochých striech - hydroizoláciu spodných stavieb, mostov a bazénov - obklady fasád

 • Strechy ,rekonštrukcie striech , strechy na kľúč

  Strechy ,rekonštrukcie striech , strechy na kľúč

  Ponúkame rekonštrukcie striech, výstavbu nových striech , hydroizolácie plochých striech so záhradnou úpravou, FATRAFOL, ELASTOBIT, ELASTODECK, osadzujeme klampiarské prvky , hromozvody . Dlhodobé záruky. Rýchle a kvalitné prevedenie prác. Ceny od 12€/m2 aj s materiálom

 • VARIOSCREEN - zastínění střechy zimní zahrady

  VARIOSCREEN - zastínění střechy zimní zahrady

  Na střechu zimní zahrady byl namontován externí stínící systém Varioscreen se speciální stínící látkou Soltis, která zabraňuje nadměrnému slunečnímu záření. V zimní zahradě je tak příjemné klima hlavně v letních horkých měsících.

 • Vetrací otvor pre ploché strechy

  Vetrací otvor pre ploché strechy

  Vetrací otvor je vhodný pre použitie s vodoodolnými membránami ako je APP, SBS a strechy pokryté horúcim bitumenom alebo dehtovými pásmi. Je efektívnym ventilačným systémom , pretože uvoľňuje pary (dym) vytvorené pod vodotesným povrchom a pritom neznižuje vodotesnú kapacitu. Predchádza zvlneniu izolačných pásov.

 • Bauder ŠIKMÉ STRECHY

  Bauder ŠIKMÉ STRECHY

  Kovové strechy a fasády sú technicky i spracovateľsky náročné. Obzvlášť na ochranu proti vlhkosti pod kovovou krytinou sú kladené vysoké nároky. Približne 7 mm vysoká vyrovnávacia drenážna vrstva zaisťuje rýchle a spoľahlivé odvetranie vlhkosti medzi kovovou krytinou a deliacou vrstvou. Zabraňuje trvalému zaťaženiu spodnej strany krytiny vlhkosťou, čo zvyšuje životnosť strechy. ako sa dostáva vlhkosť na spodnú stranu kovovej krytiny: -Tvorbou kondenzátu podmienená stavebnými fyzikálnymi dôsledkami (napr. rozdiel teplôt vo vnútri a vonku) -Orosením (napr. po jasnej noci) -Hromadením zrážkovej vody alebo topiacej sa vody z ľadu v oblast...

 • Ventilátor do povrchu strechy

  Ventilátor do povrchu strechy

  Odvetrávacie zariadenia Sola Star slúžia na dovetranie vašich podkrovných priestorov. Sú zamerané aby šetrili konštrukciu vašej strechy od nežiadúcich vlhkých pár v zimnom období. V lete sú zamerané na zníženie teploty. Výrobky sú napájané fotočlánkami , ktoré zabezpečujú beznákladovú prevádzku od východu po západ slnka. Viete koľko denne pracujú vaše klimatizačné jednotky? Mohli by ste znížiť ich chod na minimum, alebo ich pre vašu stavbu vôbec nepotrebujete? Vaše otázky radi zodpovieme v zákazníckej sekcií.

 • Doplnky pre ploché strechy

  Doplnky pre ploché strechy

  - Nástavec s asfaltovou manžetou ?150 mm - Nástavec s asfaltovou manžetou ?70 - 125 mm UNI - Vodorovná vpusť s asfaltovou manžetou - vyhrievaná - Vodorovná vpusť s asfaltovou manžetou - Zvislá vpusč s asfaltovou manžetou - vyhrievaná - Zvislá vpusť s asfaltovou manžetou - Nástavec s PVC manžetou ?150 mm - Nástavec s PVC manžetou ?70 - 125 mm UNI

 • Strechy, strešné okná

  Strechy, strešné okná

  Dodávame a montujeme strechy (aj na kľúč)z vysoko kvalitných materiálov od spoločnosti BRAMAC, ktorá je lídrom na trhu s ponukou kompletných riešení pre šikmé strechy vrátane strešních okien VELUX a solárnych kolektorov. Bezplatné vypracovanie cenovej ponuky na Vami vybranu strešnú krytinu našimi odborníkmi (statik, architekt, pokrývač, tesár) na základe zaslaných výkresových dokumentácií.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo 0908 / 150 555, 0903 / 736 366, najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Střechy - systém Reynaers CR 120 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.