Magnetky - reklamné alebo svadobné magnetky

Magnetky - reklamné alebo svadobné magnetkyMagnetky - reklamné alebo svadobné magnetky 2

MAGNETKY sú klasickým produktom určeným pre podporu predaja a pre zviditeľnenie Vašej spoločnosti, osláv, akcie, služby, produktu novým netradičným spôsobom. Magnetická etiketa funguje tak, že drží na všetkom čo je z kovu (okrem predmetov z kovov nemagnetických). Napr. chladničky, mrazničky a kuchynské linky, ktoré často slúžia ako domáce mini-boardy a rodinné organizéry. Výhodou magnetiek je, že sú vyrobené z materiálu, ktorý nepoškriabe ani nijako nepoškodí a neznečistí podkladový povrch.

Vyrobíme Vám magnetky obdĺžníkove, štvorcové ale aj okrúhle, popr.s výsekom.

Ak, máte záujem o reklamné - svadobné magnetky, kontaktujte nás emailom, radi Vám pripravíme cenovú ponuku.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa ešte dnes a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

 • Vrecká na magnetky

  Vrecká na magnetky

  Ponúkame výrobu vreciek na magnetky. Vrecká Vám vyrobíme na zákazku, podľa rozmerov Vašich výrobkov. Vrecká vyrábame na zákazku od 7 000 ks záleží od veľkosti rozmeru.

 • Klúčenky,prívesky,magnetky

  Klúčenky,prívesky,magnetky

  Výrobky na mieru šité podľa vašich predstáv.

 • Magnetická reklama - reklamné magnetky, magnetické produkty

  Magnetická reklama - reklamné magnetky, magnetické produkty

  Chcete byť magneticky príťažlivý svojou reklamou? Naše reklamné magnetické produkty sú skvelým a lacným nosičom reklamy kdekoľvek, kde ich umiestnite. Z našej ponuky odporúčame magneticky kalendár, poznámkový blok, samostatný reklamný magnet, 3D lentikularne magnetky, penové magnetky, magnetické záložky do knihy, magnetické tabuľky s fixkou, magnetický teplomer, magnetický odznak, obojstrannú magnetku, magnetku na auto, magnetickú visačku na fľašu a mnoho ďalších. Všetky naše produkty si môžete pozrieť na našom webe v zákazkovej výrobe.

 • Magnetky

  Magnetky

  Mäkké magnetky s plnofarebnou potlačou. Hrúbka magnetickej fólie 0,5 mm Rozmer: 62 x 50 mm Cena: 20 ks = 0,81 Eur/ks 50 ks = 0,55 Eur/ks 100 ks = 0,32 Eur/ks 200 ks = 0,25 Eur/ks 300 ks = 0,22 Eur/ks 500 ks = 0,21 Eur/ks

 • Magnetky

 • Magnetky ( svadobné, reklamné, suveníry..)

  Magnetky ( svadobné, reklamné, suveníry..)

  Výroba magnetiek z magnetickej fólie (reklamné magnetky, svadobné magnetky, magnetky s fotkou do veľkosti A4). Veľkosti 5x5 cm - 0,50€/ks, 6x8 cm - 0,70€/ks. Podľa požiadavky aj iné veľkosti. Ceny bez poštovného a balného. Nie som platca DPH. Magnetky z drevenej preglejky gravírované v rôznych tvaroch podľa požiadavky.

 • Magnetky, suveníry

  Magnetky, suveníry

  ponúkame magnetky z moduritu 3D. ručná práca. zvieratá, huby, ryby a rôzne postavičky. Máme v ponuke viac ako sto druhov na sklade. Cena na požiadanie. Iba pre veľkoodberateľou.

 • Magnetky z magnetickej fólie

  Ponúkame výrobu magnetiek z magnetickej fólie s plnofarebnou potlačou, prípadným zalaminovaním proti poškodeniu a vyrezaním rôznych tvarov.

 • Magnetky a odznaky

  Spoločnosť ponúka služby v oblasti výroby magnetiek a odznakov.

 • Kľúčenky a magnetky

  - výroba a predaj

 • Buttony, Magnetky

  Buttony, Magnetky

  BUTTONY a MAGNETKY sú určené pre podporu predaja a pre zviditeľnenie Vašej spoločnosti, akcií, služieb, produktov či akcií iným netradičným spôsobom. Magnetky sa s obľubou priliepajú na chladničky, mrazničky či kuchynské linky, často slúžia ako domáce zápisníky. Takto sú neustále všetkým členom domácnosti na očiach napríklad telefónne čísla pizzérie, reštaurácie či taxislužby. Výhodou je, že sú vyrobené z materiálu, ktorý nepoškriabe ani nijako nepoškodí povrch na ktorý sa aplykuje. Button zas patrí mezi štýlový doplnok hlavne medzi mladými ľuďmi. Buttony a magnetky vám vyrobíme okrúhle i obdĺžníkove, štvorcové ale aj iné...

 • Magnetky

  Magnetky

  PVC magnety hrúbky 0,4mm; 0.5 mm; 0,7 mm; 1,0 mm; 1,5 Cena je vypočítavaná podľa plochy, hrúbky, tvaru a druhu potlače magnetu. Štandardne tlačíme ofsetom CMYK. Povrchová úprava lamino lesklé, matné alebo so živicovým povrchom. Tvar podľa požiadavky - možnosť tvarového vysekávania. Možnosť výroby fosforeskujúcich magnetov dotlačou priesvitnej fosforovej farby (viditeľné v noci) alebo fluorescenčnej farby (svetlo odrážajúcej). Veľkosť plochy je obmedzená šírkou 60 cm.

 • Reklamní magnetky

  Reklamní magnetky

  Reklamní magnetky představují milou drobnost, která může být neustále na očích. Jde o originální doplněk pro promotion akce v hypermarketech, na výstavách i veletrzích. Dnes již reklamní magnety mají své neodmyslitelné místo na našich ledničkách, mrazničkách, mikrovlnkách, miniboardech i organizérech. Jejich hodnota ještě vzrůstá, jsou-li doplněny poznámkovým bločkem. Magnetka s poznámkovým bločkem je praktická. Ať už se rozhodnete pro magnet ve standardním provedení nebo magnetku s bločkem, rozhodně neuděláte chybu. Magnetky lze zhotovit dle vašich představ a přání. Standardně nabízíme tloušťky 0,4 mm a 0,7 mm. Potisk je re...

 • Svadobná ponuka - magnetky

  Svadobná ponuka - magnetky

  Niečo extra na vašu svadbu - svadobné magnetky Magnetky ako originálny darček pre svadobných hostí, ktorý je zároveň milou spomienkou na jedinečný deň vašej svadby. Tiež ako originálne svadobné alebo posvadobné :) oznámenie. Alebo magnetka ako originálna svadobná menovka, podľa ktorej si vaši hostia nájdu svoje miesto pri vašom svadobnom stole a ktorú si radi vezmú so sebou domov ako spomienku na tento váš krásny a výnimočný deň. Vyrobíme vám ich podľa vašich predstáv v požadovanom množstve a požadovanej veľkosti. Grafický námet, fotografiu alebo čokoľvek, čo by ste na magnetke chceli mať, nám stačí zaslať e-mailom s popisom a...

 • Poháre, medajle, štítky, magnetky

  Poháre, medajle, štítky, magnetky

  POHÁRE - MEDAJLE - ŠTÍTKY: Každé športové podujatie, ktoré prebehne má zväčša svojich víťazov. Nielen finančné dary, ale aj poháre a medaile urobia radosť športovcom, ktorí sa na podujatiach zúčastnili. Radi Vám poskytneme takého upomienkové predmety, na ktorých Vám upevníme GRAWERTÓNOVÚ tabuľku s textom. MAGNETKY: Nový sortiment, ktorý sa v zahraniční používa veľmi často, ako prezent firiem. Je veľmi často dekoračný predmet prichytený na chladničkách, kde je prichytený papier, ktorý hovorí o tom čo máme ešte urobiť. PIESKOVANIE: V darčekových predmetoch Vám vypieskujeme Vaše LOGO, alebo text. Najčastejšie sa používa...

 • Magnetky

  Magnetky

  Ponúkame výrobu a predaj magnetických obrázkov (magnetiek) rôznych grafických motívov. Magnetka je klasická fotografia, alebo grafická úprava vytlačená na magnetickej fólii. Magnetky sú svojou charakteristikou klasickým produktom určeným pre podporu predaja a pre zviditeľnenie Vašej spoločnosti ale aj produktu, služby novým, netradičným spôsobom prezentácie. Magnetka funguje tak, že drží na všetkom čo je z kovu (okrem predmetov z kovu, ktoré sú nemagnetické). Sú to hlavne chladničky, mrazničky a kuchynské linky. Magnetka vo väčšom rozmere môže slúžiť aj ako reklama na aute. V prípade záujmu nás kontaktujte vypracujeme vám cenovú ponuku.

 • Magnetky vyrobené technológiu priamej tlače na magnetickú fóliu

  Magnetky vyrobené technológiu priamej tlače na magnetickú fóliu

  - Magnetky plastové akéhokoľvek rozmeru (max. 60x60 cm)

 • Magnetky

  Magnetky

  Magnetka Gps., drevo: 2.00 € Magnetka Gps., papier: 1.70 € Magnetka, drevo: 2.70 € Ostatné magnetky: 1.50 € (pergamen, vyrezávané, klasik, nové, staré) Mince v krabičke: 2.00 € Mince v sáčku: 1.50 € Kľúčenky: 2.00 €

 • Tlač - samolepky a magnetky

  Či už ide nálepky na Vaše produkty, alebo o reklamné predmety sme tu pre Vás. Naša výroba ponúka plnofarebnú tlač v rozlíšení 1440dpi. Pre dosiahnutie čo najlepšej kvality výsledného produktu sme obohatili klasický 4-farebný CMYK o tzv. Light Inks, ktoré dodávajú kvalitu pri tieňovaní a farebných prechodoch. Vaše požiadavky graficky spracujeme a po schválení designu vytlačíme, vyrežeme a zašleme priamo k Vám. Tento jednoduchý proces Vám ušetrí čas strávený pri zdĺhavom hľadaní vhodných dizajnov a výrobcov. Naše bezkonkurenčné ceny Vám zasa umožnia ušetriť aj po finančnej stránke.

 • Magnetky drevené tvarované

  Magnetky drevené tvarované

  • magnetka drevená - tvarovaná • formát 80 x 50 mm • farebná matná potlač

 • Magnetky

  Magnetky

  - ploché magnetky alebo 3D s povrchovou úpravou transparentnou živicou.

 • Detské ruksaky, kabelky, tašky na prezúvky, magnetky...

  Detské ruksaky, kabelky, tašky na prezúvky, magnetky...

  U nás nájdete aj detské doplnky ako napr. ruksaky, kabelky, tašky na prezúvky, tašky na desiatu, samolepky, magnetky...

 • Reklamné magnetky

  - magnetické vizitky - magnetické kalendáre - tvarovo vysekávané magnetky - geometrické magnetky - magnetické fotorámiky - magnetické športové a promo rozvrhy - magnetické pripomienky popísateľné perom - personalizované kupóny - menu karty, jedálne lístky

 • Magnetky na objednávku

  Na objednávku vieme zabezpečiť nielen tlač, ale aj grafické spracovanie, predtlačovú prípravu, prípadne aj obrazové predlohy. Okrem štandartných rozmerov je možné pripraviť aj atypické magnetky podľa priania zákazníka.

 • Magnetky

  Magnetky

  Výroba reklamných a svadobných, prezentačných magnetiek už od 1 ks. Magnetky vyrábame vo formáte štvorca, obdĺžníka, trojuholníka. Informujte sa emailom o cenovú ponuku.

 • Magnetky

  Magnetky

  Stará klasika v novém kabátě - to jsou 3D magnetky ve dvou variantách pro široké použití v prezentaci Vaší firmy.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo 0908 / 150 555, 0903 / 736 366, najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Magnetky - reklamné alebo svadobné magnetky 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.