Záclony

ZáclonyZáclony 2Záclony 3

- ZÁCLONY roletové
- ZÁCLONY špagetové
- ZÁVESY k obliečkam


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

 • Záclony Tylex

  TYLEX je výrobca pletených, žakarových a tkaných záclon. Záclony sú vzdušné, ľahké, majú dlhú životnosť a svojim materiálovým zložením (polyester) ľahko udržovateľné, sú rozdelené do siedmich výrobných rád: Exclusive, Classic, Practic, Trend, Baby, Kuchynka. Ponúkané záclony sú s klasickými i abstraktnými vzormi, v bielom, farebnom či potlačenom prevedení. Pre tých, čo dávajú prednosť prírodným materiálom, sme pripravili záclony bavlnené s novými úžitnými vlastnosťami. Zaujímavú novinku predstavujú záclony s nehorľavou úpravou, ktoré sú vhodné pre vybavenie hotelov, kancelárií, škôl, zdravotných zariadení a ďalších ver...

 • Záclony

  Vyrábame z materiálu voál, ktorý máme na sklade v šírke 300cm, v spodnej časti s lankom. Farby : biela, maslová . Biely voál je aj v protihorľavej úprave. V predajni máme výber záclonových vzoriek, podľa ktorých Vám objednáme záclonovinu, prípadne ju aj ušijeme. Tieto sa nedajú objednať cez e-shop.

 • Protipožiarne závesy, záclony

  Bezpečnosť je na prvom mieste. Pri zabezpečení a ochrane proti šíreniu požiaru sa vyrábajú protipožiarne záclony a závesy v štýlovom prevedení. V rovnakých tóninách a farbách sme schopný vyrobiť i prehoz, vankúše, či iné doplnky pre zariadenie priestorov.

 • Záclony

  Záclony

  - Detské záclony a voály - Záclony špagátové - Záclony - metráž - Záclony balkón+okno - Záclony kusové

 • Závesy, záclony

  - farby a typy podľa požiadaviek zákazníka

 • Záclony

  Záclony

  Krásny detský voál s potlačou Cars je zhotovený zo 100% polyesteru. Záclonka je zakončena olovkom a kraje sú upravené zaobšitím. Krásna dekoračná záclona so závesom . Záclona je po okrajoch obšitá saténovým šikmým prúžkom, farebné totožným so... Dekoračná záclona je vyrobená z kombinácie voálov ako na foto. Dodávaná je s našitou riasiacou páskou. Záclonu si nariasite podľa... Krásna dekoračná záclona . Záclona je vyrobena z voálu . Dodávana s našitou riasiacou páskou a je už nariasena na šírku okna ako je...

 • Štipce na záclony a závesy

  Štipce na záclony a závesy

  Štipce na záclony sú estetickým doplnkom každého závesu a záclony. V ponuke máme viac ako 40 rôznych druhov a typov dekoračných štipcov. Estetický vzhľad každého okna okrem závesu doplní aj drobná súčasť ako štipec na záclonu, ktorý jednoduchým zopnutím vytvorí konečný detail efektu ozdoby vášho okna.

 • Záclony retiazkové

  Záclony retiazkové

  Záclony ponúkame vo výškach od 35 cm do 300 cm. V našej ponuke nájdete: vyšívané záclony, žakarové záclony, striekané záclony a záclony aplikované s krajkou. Záclony máme v rôznych cenových reláciach, v závislosti od kvality, prevažne z kvalitných materiálov od renomovaných výrobcov. Dizajn a prevedenie záclon sú v modernom štýle a trendovom prevedení.

 • Záclony a závesy

  Záclony a závesy

  Záclony a závesy opäť prichádzajú do módy. Vytláčajú z našich okien klasické žalúzie, ktoré postrádajú tak dôležitý estetický efekt. Záclony a závesy dokážu nielen zatemniť okno ale zároveň dotvárajú priestor, poskytujú mu prívetivosť a teplo domova.

 • ESPRIT Home - záclony, závesy, uteráky

  ESPRIT Home - záclony, závesy, uteráky

  - ušité záclony - japonské steny, panely - ušité závesy - posteľné prádlo/ ložní prádlo - posteľné plachty/ prostěradla - deky a prehozy - uteráky a osušky/ručníky - kúpelňové predložky - utierky, rukavice a chňapky do kuchyne - dekoračné vankúše - dekoračné obrusy - sedáky - svietniky a sviečky - vázy - dekoračné predmety

 • Záclony

  Keby sme si mali povedať niečo o záclonách z hľadiska módnych trendov, vznikla by zrejme otázka: „Záclony áno, alebo nie?“ Populárnym argumentom je, že záclony do moderného interiéru nepatria. Ak by sme poňali slovo „moderný“ ako nový, nepatrilo by do tohto typu interiéru viac vecí. Ale či už je interiér zariadený v modernom štýle alebo inom, nemení to nič na fakte, že záclony, ako aj bytové textílie predovšetkým napĺňajú pocit domova a harmónie. Totižto štýly, ktoré sa dajú použiť aj do tých najmodernejších interiérov už dnes existujú a vznikli práve kvôli tomu, aby každý interiér mohol napĺňať aj tieto pocity. Rôznorod...

 • Záclony a závesy

  V našej ponuke sa nachádza široký sortiment záclon, tkanín a tovar pre okenné dekorácie. Vďaka širokej škále prevedení s najnovšími trendami s konkurenčnými cenami profesionálny personál poskytnú radosť z nakúpených výrobkov. Poskytujeme tiež komplexné služby v oblasti šitia záclon a závesov.

 • Prací prostředek na záclony, 400 g

  • Vysoce koncentrované složení zajišťuje šetrné a zároveň vysoce účinné praní. • Účinně odstraňuje prach, nečistoty od nikotinu a také usazeniny od mastnoty. • Záclony jsou po vyprání dokonale vybělené a zářivě čisté. • Obsahuje bělicí složku, která se aktivuje již při teplotě 30 °C.

 • Tekutý prací gel na záclony, 500 ml

  • Díky speciálnímu složení zabraňuje zešednutí syntetických vláken. • Prostředek obsahuje vysoce afinní zjasňující složku, která dodá záclonám nádherný zářivý vzhled a svěží vůni. • Odstraňuje nečistoty, prach, nepříjemné pachy (např. nikotin). • Je vhodný pro praní v automatické pračce i pro ruční praní. • Lze použít na všechny druhy umělých, přírodních a krajkových vláken. • Prostředek je účinný již při teplotě 30 °C.

 • Kondicionér na záclony, 500 ml

  • Perfektně VYHLADÍ a rozjasní umělé i přírodní materiály (záclony, krajky, atd). • Brání opětovnému usazování prachu a špíny a další praní záclon je mnohem jednodušší. • Díky vynikající receptuře chrání vlákna textilií a dodá jim oslnivou záři.

 • Hotelový textil - Závesy a záclony

  Závesy a záclony sú vyrábané z materiálu 100 % polyester, v šírke 135, 150 a 280 cm v rôznych farebných kombináciách a vzoroch. Závesy a záclony sú šité na mieru zákaznika

 • Nabízíme záclony

  Nabízíme záclony

  záclony minimální odběr 57.000 m , celkem k dispozici 240.000 m , cena za 1 m 20,-CZK bez DPH a dopravy , různé vzory , vždy se jedná o mix .


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Súhlasím so spracovaním kontaktných údajov. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Služba je bezplatná a nezáväzná.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Záclony 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.