Pojazdné zdvíhadlo

Pojazdné zdvíhadlo

Pojazdné zdvíhadlo je určené na manipuláciu s bremenami v dielniach, kde sa premiestňujú bremená pzdĺž haly, alebo na montážne účely počas údržby zariadení.

Technické údaje:
- nosnosť do 5t
- dĺžka dráhy podľa potreby
- zdvih podľa potreby

Parametre pojazdného zdvíhadla možno upraviť podľa požiadavky zákazníka:

- kladkostroje ručné BRANO, elektrické LIFTKET, STAHL, GIGA, ABUS, atď.
- rôzne príslušenstvá: hák, magnet, drapák, traverza, atď.
- nosník je možné kotviť na samostanú konštrukciu, alebo o konštrukciu budovy

Kompletná dodávka obsahuje výrobu, montáž, spracovanie technickej dokumentácie, skúšky a uvedenie do prevádzky. K prednostiam tohoto typu žeriavu patrí: variabilnosť riešenia, malé rozmery, nízka hmotnosť, mobilnosť, nízka cena.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

 • Pojazdné zdvíhadlá pre ťažké prevádzky

  Cralif, s.r.o. vyrába a dodáva oceľové konštrukcie pojazdných zdvíhadiel podľa požiadaviek zákazníkov, ktoré sú osadzované špeciálnymi kladkostrojmi určenými do ťažkých prevádzok. Súčasťou samozrejme môžu byť systémy diaľkového ovládania, automatického zastavovania na pracovných stanovištiach a mnoho ďalších systémov monitorovania.

 • Jednoduché pojazdné zdvíhadlá

  Cralif, s.r.o. vyrába a dodáva oceľové konštrukcie pojazdných zdvíhadiel podľa požiadaviek zákazníkov, ktoré sú osadzované štandardnými reťazovými alebo lanovými kladkostrojmi. Nosnosti týchto zdvíhadiel sú do 25 000kg.

 • Pojazdné vzduchové kompresory CompAir

  Pojazdné vzduchové kompresory CompAir

  Kompresory CompAir sú produktom dlhodobého výskumu a vývoja. Tieto predpoklady spolu s vysokými požiadavkami na kvalitu zaručujú výrobu kompresorov s dlhodobou životnosťou, vysokou spoľahlivosťou a hospodárnym prevádzkovaním. Pritom sú splnené aj náročné požiadavky na ochranu životného prostredia. Kompresory CompAir sú postavené v súlade s aktuálnym technickým štandardom. Skrutkovica kompresora je vyrobená na najmodernejších CNC automatoch a zaručuje maximálnu efektivitu výroby stlačeného vzduchu a vysokú životnosť kompresorového člena.

 • Pojazdné zdviháky

  Pojazdné zdviháky

  Pojazdné zdviháky umožňujú jednoduchú prepravu a pohodlné zabečenie osobnej hygieny v rámci celého podlažia. Prevoz osoby s telesným postihnutím nevyžaduje námahu, je možný pohyb všetkými smermi, počas jazdy je možné regulovať šírku podvozku. Regulovateľný podvozok umožňuje ľahký prístup k stoličke, posteli, či sociálnemu zariadeniu. Záves je otočný o 3600, čo umožňuje otáčanie prepravovanej osoby do rôznej polohy. Zariadenie je prispôsobené na vlhké podmienky a je možné prepravovaného priamo v ňom osprchovať alebo okúpať. Pre tento účel sú určené aj závesné sedačky zo sieťovinového, dostatočne pevného materiálu.

 • Elektrické pojazdné kreslo JAZZY SELECT 6

  JAZZY SELECT 6 vďaka unikátnemu systému pruženia a rozloženia kolies zabezpečuje bezkonkurenčnú stabilitu, komfort a priechodnosť cez obrubníky a diery v chodníkoch. Dôraz na detail, spoľahlivosť, trvácnosť a kvaita použitých materiálov z neho robia výbornú investíciu do života. Samozrejmosťou je výšková nastaviteľnosť platformy na nohy, opierok na ruky ako aj samotného sedadla. Zdvih predných a zadných kolies je až do výšky 15 cm.

 • Elektrické pojazdné kreslo JAZZY ELITE ES

  Aj základná rada elektrických vozíkov od firmy PRIDE vďaka kvalite použitých materiálov a dôrazu na detail poskytujú výnimočnú spoľahlivosť a trvácnosť. Vozíky JAZZY ELITE ES disponujú vysokým výkonom. Majú dobrú priechodnosť bežnými mestkými nerovnosťami. Samozrejmosťou je jednoduchá údržba, vodotesné ovládacie prvky, výškovo nastaviteľná sedačka, nastaviteľné opierky na ruky ako aj nastaviteľná platforma na nohy. Možnosť doobjednať skladateľnú verziu.

 • Elektrické pojazdné kreslo GO-CHAIR - TRAVEL CHAIR

  GO-CHAIR je prvým celorozkladateľným elektrickým vozíkom. Patentovaný a jednoduchý spôsob rozkladania je zárukou rýchlej a pohodlnej manipulácie s týmto vozíkom. Je hodný na cestovanie keďže po rozložení sa zmestí do batožinového priestoru každého auta. Výborná manévrovateľnosť a jednoduchosť ovládania zaručuje, že aj v stiesnených priestoroch Vám bude výborným spoločníkom. Samozrejmosťou je bezproblémová priechodnosť bežných mestských nerovností. Kvalita použitých materiálov, dôraz na detail, spoľahlivosť, trvácnosť a bezkonkurenčná cena z neho robí veľmi dobrú investíciu.

 • Skladové, pojazdne klietky 1200x800x800mm

  Skladové, pojazdne klietky 1200x800x800mm

  Predáme nové skladové pojazdné klietky 1200x80x800 mm na skladovanie hocičoho. Po dohode vieme upraviť dať drevene dno, plechove steny aj dno,polovicu prednej steny na pánty Cena 50 EUR/ks + doprava

 • Pojazdné, posuvné a mobilné regály

  Pojazdné regály sú moderným technickým prostriedkom technológie skladovania, optimálne využívajúce priestor skladu. Pri aplikácii bloku pojazdných regálov je možné v rovnakom priestore dosiahnuť až o 100% vyššiu kapacitu regálového zariadenia v porovnaní s tradičným usporiadaním stacionárnych regálov. Pojazdné regály Základné užívateľské vlastnosti pojazdných regálov sú dané predovšetkým vlastnosťami policových regálov ktoré sú inštalované na podvozku ako regálové nadstavby, predovšetkým ich rozmerom, prevedením, nosnosťou a použitým príslušenstvom policových regálov. Pojazdné policové regály sú určené pre použitie v ar...

 • Čerpadlá pojazdné  GEM 100

  Čerpadlá pojazdné GEM 100

  cerpadlo na pohonne hmoty ako aj vodu ,550L/min,motor Tatra 603 , 8 valec benzin

 • Pojazdné kovanie

  Pojazdné kovanie slúži na zavesenie odťahovacích bránových uzáverov, závesov a pojazdných zábran. Použitím odťahovacej mechaniky dverových uzáverov získate komfortné a bezpečné rozhranie medzi oddelenými priestormi. Vodiaca lišta má systém horného zavesenia, ktorá sa upevní na stenu, alebo na strop. Montáž je jednoduchá, pojazdné kovanie nevyžaduje takmer žiadnu údržbu.

 • Stacionárne a pojazdné piestové kompresory

  Piestové stacionarne kompresory SCHNEIDER.

 • Pojazdné kompresory

  Pri použití, alebo kvôli pracovnému priestoru musí kompresor vyhovovať najrôznejším požiadavkám. Preto ponúkajú naše kompresory špeciálne prvky vo výbave - a to pri rovnakej výkonnosti. Rady kompresorov: Base, Uni, bezolejové, Super, Silent, Compact, benzínový pohon. Najbežnejšie v dielňach sú Super a Uni kompresory, na stavbách prichádzajú do úvahy Compact kompresory. Ak je pre Vás zvlášť výhodná prevádzka bez ošetrovania stroja, potom by ste sa mali rozhodnúť pre bezolejové zariadenia, olej a olejové zostatky sa vylúčia v kondenzovanej vode a životné prostredie zostane neznečistené. Silent kompresory sú potrebné predovšetkým tam, kde...

 • Pojazdné prírubové bloky

  Pojazdné prírubové bloky

  Sú určené na zabudovanie pojazdných mechanizmov pre mačky a mostové žeriavy. Tlak na pojazdové koleso 4.000 až 14.000 kg Rozdeľujeme ich na: - hnané - hnacie

 • Pojazdné lešenia, podperné stojky a debnenie

  Pojazdné lešenia, podperné stojky a debnenie

  požičovňa fasádnych a pojazdných lešení, debniacich prvkov (podperné debniace stojky, tragre, preglejky DOKA), montáž a demontáž lešení vrátane dovozu a odvozu na/zo staveniska, prenájom žeriavov, mechanizmov a prvkov vybavenia stavby (stavebné sklady, miešačky...)

 • Pojazdné regály

  Pojazdné regály

  Pojazdný regálový systém je zložený zo štandardnej inštalácie paletového regála na mobilných podvozkoch, dovolujúcich otváranie a zatváranie uliciek. Kde je potrebné kompaktné skladovanie, zatial co je potrebné dodržanie lahkého prístupu k skladovanému materiálu, pojazdné regály môžu byt najlepším riešením, zvlášt kde je skladovací priestor drahý, napríklad v mraziarenských boxoch. beeld 1 - 40% potrebného priestoru Pojazdné regály šetria znacne velkú cast priestoru tým, že množstvo uliciek je redukované na minimum.

 • Pojazdné hliníkové lešenie

  Pojazdné hliníkové lešenie v ponuke. Výhodné uvádzacie ceny. Pre pohodlnú prácu v interiéri aj exteriéri, na stene aj na strope, od výšky v izbe až po vysoké priemyselné haly. Rozsiahle možnosti použitia vďaka všetkým premyslene navrhnutým a odskúšaným prvkom. Dostatočné miesto pre uloženie.

 • Pojazdné lešenie

  Spoločnosť ponúka služby v oblasti prenájmu pojazdného lešenia.

 • Pojazdné pracovné dielcové lešenie 8200

  Konštrukcia pojazdného lešenia je na princípe stavebnicového prevedenia. Stabilita lešenia je zaistená pomocou dvoch kotevných prvkov, ktoré sú súčasťou lešenia. K variantu so stabilizátorom je možné ako príslušenstvo dokúpiť 8 ks prídavných závaží pre prácu bez ukotvenia, hmotnosť jedného závažia je 15 kg (uvedená cena je vrát. závažia). Variant s podvozkom je dodávaný s gumovými kolieskami alebo s kolieskami polyamidovými (nezanechávajú na podlahe stopy) a výsuvnými stabilizátormi s možnosťou výškovej aretácie. Nosnosť lešenia je 120 kg. Parametre: VP – výška pracovnej plošiny, VPZ – výška plošiny so zábradlím, PV – pracovná...

 • Pojazdné dielne

  Pojazdné dielne

  Naša firma vám ponúka kvalitné druhy pojazdných ale aj stabilných dielní, ktorú si môžete zložiť podľa vašich predstáv.

 • Pojazdné hliníkové lešenie

  - rôzne veľkosti

 • Pojazdné zdvíhadlá

  Pojazdné zdvíhadlá

  Kladkostroj: Podľa požiadaviek je možné dodať zdvíhadlo s rôznymi typmi kladkostrojov (lanový, reťazový). K dispozícií sú rôzne rýchlosti zdvihov s mikrozdvihom i bez neho, s elektrickým pojazdom dvojrýchlostným i jednorýchlostným. Výšky zdvihu sú bežne od 3m. Zdvíhadlo je možné vybaviť aj ručným retiazkovým kladkostrojom. Ovládacia sila pri ručnom kladkostroji nepresahuje 300N. Uchopenie bremena: Štandardne sa pojazdné zdvíhadlo dodáva s jednoduchým hákom. Podľa požiadaviek zákazníka je možné na uchopenie bremena vyhotoviť rôzne prípravky (traverzy, špeciálne háky, samouchopovacie kliešte, magnety, váhy,...) na konkrétne prenášan...

 • Pojazdné lešenie Eurostandard

  Pojazdné lešenie Eurostandard

  Ideálne pre dokončovacie práce Prednosťou pojazdného lešenia EUROSTANDARD je jeho bezpečnosť, stabilita, variabilita, rýchlosť montáže, praktickosť, trvanlivosť a ideálna váha. Lešenie je ideálne pre použitie pri obkladaní stropov, montáži a oprave inštalácií, montáži sadrokartónu, vykonávaní údržby a opráv, dokončovacích prácach a iných stavebných, maliarských, natieračských a montážnych prácach. Pevné a stabilné Pevnosť a stabilita lešenia je garantovaná diagonálami v tvare X a ich ľahkou montážou pomocou pohyblivých krídlových úchytiek, ďalej pomocou pevných výškovo nataviteľných pätiek základného nosníka a stabi...

 • Pojazdné kompresory - tlaková vzduchotechnika

  Pojazdné kompresory - tlaková vzduchotechnika

  Najbežnejšie v dielňach sú kompresory Super a Univerzal kompresory. Na stavbách prichádzajú do úvahy Compakt kompresory. Ak je pre Vás zvlášť výhodná prevádzka bez ošetrovania stroja, potom by ste sa mali rozhodnúť pre bezolejové kompresory. Olej a olejové zostatky sa vylúčia v kondenzovanej vode a životné prostredie zostane neznečistené. Silent kompresory sú potrebné predovšetkým tam, kde sú zvláštne požiadavky na odhločnenú prevádzku, t.j. v obytných priestoroch alebo lekárskych ambulanciách. Výhodou kompresorov na benzínový pohon je ich nezávislosť od elektrického zdroja.

 • Kompresory skrutkové pojazdné ORL M

  Kompresory skrutkové pojazdné ORL M

  - Šroubová jednotka – poskytujeme záruku 2 roky bez ohledu na celkový počet odpracovaných hodin - „BS“ verze se vyznačuje speciálním pískovacím procesem výroby chladiče stlačeného vzduchu a automatického kondenzačního odlučovače na zabezpečení úplného odvlhčení stlačeného vzduchu. - Systém „Start – stop“ známý jako „inteligentní systém“ zabraňuje riziku nesprávných postupů během určitých funkcí. - Ochranné zařízení pro studený start dieselového motoru. - Kompletní řídící panel, plně funkční, využívající „bezklíčový systém“. Nejsou potřeba žádné klíčky pro ovládání a startování kompresorů. ...

 • Pojazdné hliníkové lešenie EUROPA - Typ 47

  Pojazdné hliníkové lešenie EUROPA - Typ 47

  Toto najuniverzálnejšie hliníkové pojazdné lešenie fy JUST je najčastejšie používané. Pri dvoch vedľa seba uložených pracovných podlahách - využiteľná šírka 1,2 m a troch štandardných dĺžkach dokáže pokryť skoro všetky oblasti použitia. Je mimoriadne mnohoúčelové. So zodpovedajúcimi dodatkovými dielcami je možné či už z jedného veľkého postaviť viacero menších, alebo viaceré lešenia spojiť navzájom. Vysoká bezpečnosť a stabilita sa dosahuje pri minimálnej hotnosti použitím hliníkových profilových trubiek zo zvlášť pevnej hliníkovej zliatiny o priemere 50,8 mm (napr. typ 47-361 pri pracovnej výške 10,2 m váži 244 kg). B...

 • Pojazdné hliníkové lešenie EUROPA

  Pojazdné hliníkové lešenie EUROPA

  Toto najuniverzálnejšie hliníkové pojazdné lešenie fy JUST je najčastejšie používané. Je mimoriadne mnohoúčelové. So zodpovedajúcimi dodatkovými dielcami je možné či už z jedného veľkého postaviť viacero menších, alebo viaceré lešenia spojiť navzájom. Vysoká bezpečnosť a stabilita sa dosahuje pri minimálnej hotnosti použitím hliníkových profilových trubiek zo zvlášť pevnej hliníkovej zliatiny o priemere 50,8 mm (napr. typ 46-361 pri pracovnej výške 10,2 m váži 176 kg). Brzdené pojazdové kolieska priemeru 200 mm majú vysokú nosnosť a vzhľadom na ich obloženie s mäkkým valivým faktorom sú použiteľné na podlahových plochách a...

 • Pojazdné lešenie G 2500 2,5 x 1,3 m Alu-Mobil

  Pojazdné lešenie G 2500 2,5 x 1,3 m Alu-Mobil

  Minimálne počty znamenajú najmenší počet jednotlivých dielov potrebné na montáž požadovanej výške pracovnej podlahy - Medzi dvoma podlážkami musí byť vzdialenosť 2m - 4m - U výstupovej podlahy je uvažované jednotyčové zábradlie. Pri využití medzipodlažiek ako pracovné, musia byť vybavené zarážkami a dvojtyčovými zábradliami Použiť podľa návodu na montáž.

 • Kompresory pojazdné skrutkové

  Kompresory pojazdné skrutkové

  RADA XA(T,H)S 27 - 95 / Hard Hat - typ motora: Deutz diesel, Kubota diesel - výkonnosť: od 32 až 89 l/s - pracovný tlak od 7 do 12 bar - hlučnosť 63 až 86 dB - široká škála príslušenstva (podvozok, dochladzovače, nádrž a pod...) LESS230LS.JPG RADA XA(H)S 107 - 186 - typ motora: Deutz diesel - výkonnosť : od 93 až 185 l/s - pracovný tlak od 7 do 14 bar - hlučnosť 65 až 89 dB - široká škála príslušenstva (podvozok, dochladzovače, nádrž a pod...)

 • Pojazdné lešenie s pracovnou výškou do 12 m

  Pojazdné lešenie s pracovnou výškou do 12 m

  Rada SPAN zahŕňa SPAN 300, SPAN 400, SPAN 500 a ucelenú radu v širokej verzii pod označením SPAN xxx DW. Predstavuje ľahké, trvanlivé pracovné plošiny ktoré je možné rozložiť a zmontovať v priebehu niekoľkých minút. Tieto vysoko univerzálne prístupové pojazdné lešenia môžu byť kombinované s vežovými komponentmi Span Tower pre dosiahnutie pracovných výšok až do 14 metrov. Rada SPAN 300 je využívaná v rôznych odboroch a profesiách akými sú maliari, dekoratéri, elektrikári, sadrokartonisti, kuriči a pracovníci s ventilačnou technikou. SPAN predstavuje unikátny vysoko pevnostný spojovací systém Rib-Grip na ktorý je poskytovaná 10 ročná z...

 • Požičovňa malej a strednej mechanizácie a pojazdného lešenia

  Požičovňa malej a strednej mechanizácie a pojazdného lešenia

  Ponúkame: - Uhlové brúsky - Vŕtacie kladivá - Priemyselné vysávače - Stolové píly - Rezače špár - Elektrocentrála - Vybračné dusadla - Vibračné dosky - Búracie kladivá - Ponorné vibrátory - Ručné miešadla - Priamočiaré píly - Pojazdné lešenia

 • Pojazdné lešenie G 2500 2,5 x 1,3 m Alu-Mobil

  Pojazdné lešenie G 2500 2,5 x 1,3 m Alu-Mobil

  Minimálne počty znamenajú najmenší počet jednotlivých dielov potrebné na montáž požadovanej výške pracovnej podlahy - Medzi dvoma podlážkami musí byť vzdialenosť 2m - 4m - U výstupovej podlahy je uvažované jednotyčové zábradlie. Pri využití medzipodlažiek ako pracovné, musia byť vybavené zarážkami a dvojtyčovými zábradliami Použiť podľa návodu na montáž.

 • Pojazdné hasiace prístroje Co2

  Pojazdné hasiace prístroje Co2

  Tieto hasiace prístroje je možné použiť na hasenie zariadení pod elektrickým napätím. Uplatnenie nájdu tak v ťažkom, ako i v chemickom priemysle, v rozvodniach. Pri hasení nezostanú zbytky hasiacej látky, preto sú ideálne pre hasenie spaľovacích alebo elektrických motorov a ich doplnkových zariadení, ako sú štartéry, karburátory, elektrické spínače a zariadenia na spracovanie údajov. Možnosť uloženia na voľnom priestranstve v zimnom období. CO2 1x30/ETS Hasiaca schopnosť: B, C Hmotnosť hasiva: 30 kg Hasivo: oxid uhličitý Teplotný rozsah použitia: -30?C / 60?C Maximálna hmotnosť: 90 kg CO2 2x30/ETS Hasiaca schopnosť: B, C Hmotnosť hasiva...

 • Pojazdné kolesové stojanové zdviháky FLYING Truck/Bus EM (22 t / 30 t)

  Pojazdné kolesové stojanové zdviháky FLYING Truck/Bus EM (22 t / 30 t)

  Sestavy 4 pojízdných elektromechanických zvedáků s celkovou nosností 22 t / 30 t slouží ke zvedání nákladních automobilů, autobusů a vysokozdvižných vozíků za kola. Jedná se o pojízdná provedení s možností použití i ve venkovním prostředí. Jsou konstruovány a vyrobeny v kvalitativní třídě European Standard Quality s řadou bezpečnostních prvků. Zvedací jednotky/pojízdné stojany se nasunou ke kolům vozidla a synchronně ho pak zvednou/spustí. Počet jednotek a jejich nosnost určuje celkovou nosnost sestavy. Pomocí podpěrných stojanů, případně příčných traverz, lze uvolnit kola zvednutého vozidla. Obsluha těchto zvedáků je snadná, ko...

 • Pojazdné plošiny

  Pojazdné plošiny

  spoločnosť 4 ESTATES s. r. o. disponuje najširším sortimentom pojazdných hliníkových plošín (pojazdných lešení). Zadajte nám Vaše požiadavky a my Vám navrhneme najoptimálnejšie riešenie Vašich potrieb. Sme presvedčení, že širokým výberom a kvalitou uspokojíme Vaše požiadavky.

 • Pojazdné lešenia sklápacie

  Pojazdné lešenia sklápacie

  Štandardné sklápacie lešenie Veľkosť lešenia 0,75 x 1,80 m, prípadne 1,35 x 1,80 m, pracovná výška 3,00 m. Štandardné sklápacie lešenie s nástavcom Veľkosti lešenia 0,75 x 1,80 m, prípadne 1,35 x 1,80 m, pracovná výška 3,55 m. Štandardné sklápacie lešenie Veľkosti lešenia 0,75 m x 1,80 m, prípadne 1,35 x 1,80 m, do pracovnej výšky 13,25 m. Sklápacie lešenie extra široké Veľkosť lešenia 1,90 x 2,50 m. Sklápacie lešenie, výškovo prestaviteľné Veľkosť lešenia 1,90 x 1,90 m, pracovná výška 2,40-3,70 m.

 • Pojazdné lešenia špeciálne

  Pojazdné lešenia špeciálne

  Výškovo prestaviteľná pracovná plošina Cenovo výhodná alternatíva na práce do ca. 5,30 m. Spoľahlivá a flexibilná plošina s veľmi jednoduchou manipuláciou. Pojazdné lešenie so šikmými výstupmi Šírka lešenia 1,35 m, dĺžka lešenia 1,80 alebo 2,50 m. Konzolové lešenia Konzolové rozšírenia môžu byť použité na každej strane lešenia, vo všetkých povolených výškach a v ľubovolných kombináciach. Špeciálne lešenie zo štandardných dielov Pojazdné lešenie bez vzpier, klasické vyhotovenie Špeciálne lešenie zo štandrardných dielov Pojazdné lešenie bez vzpier, široké vyhotovenie

 • Pojazdné plošiny schodíkové

  Pojazdné plošiny schodíkové

  Pojazdný plošinový schodíkový rebrík s jednostranným výstupom Komfortný plošinový rebrík, univerzálne použiteľný. Pojazdný plošinový schodíkový rebrík s obojstranným výstupom Bezpečnostný plošinový rebrík s dvoma výstupnými časťami a zábradlím.

 • Pojazdné plošiny rebríkové

  Pojazdné plošiny rebríkové

  Pracovná plošina Veľmi skladná pre prepravu, veľmi jednoduchá manipulácia. Skladací plošinový rebrík Z 600 Ergonomicky riešený rebrík s priestrannou plošinou, umožňujúcou veľkú voľnosť pohybu a bezpečné státie. Skladací plošinový rebrík Z 500 Cenovo výhodnejší plošinový rebrík s priestrannou plošinou, umožňujúcou bezpečné státie. Pojazdný plošinový rebrík s jednostranným výstupom Praktický, mobilný rebrík, univerzálne použiteľný. Pojazdný plošinový rebrík s obojstranným výstupom Praktický, mobilný rebrík, univerzálne použiteľný.

 • Pojazdné lešenia

  Pojazdné lešenia

  Modulové hliníkové lešenie FAVORIT, 0,7 x 1,5 m Stabilné ľahké pojazdné hliníkové lešenie založené na stavebnicovom princípe. Modulové hliníkové lešenie FAVORIT, 0,7 x 2,0 m Stabilné ľahké pojazdné hliníkové lešenie založené na stavebnicovom princípe Modulové hliníkové lešenie FAVORIT, 0,7 x 2,5 m Stabilné ľahké pojazdné hliníkové lešenie založené na stavebnicovom princípe. Modulové hliníkové lešenie FAVORIT, 1,35 x 2,0 m Stabilné ľahké pojazdné hliníkové lešenie založené na stavebnicovom princípe. Modulové hliníkové lešenie FAVORIT, 1,35 x 2,5 m Stabilné ľahké pojazdné hliníkové lešenie založené na stavebn...

 • Prenájom pojazdného lešenia a stropného debnenia

  Prenájom pojazdného lešenia a stropného debnenia

  Robíte nejaké práce okolo domu, zatepľujete, malujete(okná, drevené časti strechy, maľujete rímsy) alebo cez zimu máte nejaké práce v halách, alebo v iných vnútorných priestoroch. Lešenie je ideálne pre použitie pri obkladaní stropov, montáži a oprave inštalácií, montáži sadrokartónu, vykonávaní údržby a opráv, dokončovacích prácach a iných stavebných, maliarských, natieračských a montážnych prácach. Vhodné umiestnenie a pevné uchytenie pojazdových kolies umožňuje ľahký a bezpečný posun lešenia. Rebríky pre Vás nie sú tým pravým riešením. Použite naše pojazdné profi lešenie(Albert GerÜste). Pracovná výška až 8,65m je ...

 • Pojazdné lešenie s pracovnou výškou do 10 m

  Pojazdné lešenie s pracovnou výškou do 10 m

  Rada SPAN zahŕňa SPAN 300, SPAN 400, SPAN 500 a ucelenú radu v širokej verzii pod označením SPAN xxx DW. Predstavuje ľahké, trvanlivé pracovné plošiny ktoré je možné rozložiť a zmontovať v priebehu niekoľkých minút. Tieto vysoko univerzálne prístupové pojazdné lešenia môžu byť kombinované s vežovými komponentmi Span Tower pre dosiahnutie pracovných výšok až do 14 metrov. Rada SPAN 300 je využívaná v rôznych odboroch a profesiách akými sú maliari, dekoratéri, elektrikári, sadrokartonisti, kuriči a pracovníci s ventilačnou technikou. SPAN predstavuje unikátny vysoko pevnostný spojovací systém Rib-Grip na ktorý je poskytovaná 10 ročná z...

 • Pojazdné lešenie s pracovnou výškou do 8 m

  Pojazdné lešenie s pracovnou výškou do 8 m

  Rada SPAN zahŕňa SPAN 300, SPAN 400, SPAN 500 a ucelenú radu v širokej verzii pod označením SPAN xxx DW. Predstavuje ľahké, trvanlivé pracovné plošiny ktoré je možné rozložiť a zmontovať v priebehu niekoľkých minút. Tieto vysoko univerzálne prístupové pojazdné lešenia môžu byť kombinované s vežovými komponentmi Span Tower pre dosiahnutie pracovných výšok až do 14 metrov. Rada SPAN 300 je využívaná v rôznych odboroch a profesiách akými sú maliari, dekoratéri, elektrikári, sadrokartonisti, kuriči a pracovníci s ventilačnou technikou. SPAN predstavuje unikátny vysoko pevnostný spojovací systém Rib-Grip na ktorý je poskytovaná 10 ročná z...

 • Pojazdné lešenie s pracovnou výškou do 6 m

  Pojazdné lešenie s pracovnou výškou do 6 m

  Rada SPAN zahŕňa SPAN 300, SPAN 400, SPAN 500 a ucelenú radu v širokej verzii pod označením SPAN xxx DW. Predstavuje ľahké, trvanlivé pracovné plošiny ktoré je možné rozložiť a zmontovať v priebehu niekoľkých minút. Tieto vysoko univerzálne prístupové pojazdné lešenia môžu byť kombinované s vežovými komponentmi Span Tower pre dosiahnutie pracovných výšok až do 14 metrov. Rada SPAN 300 je využívaná v rôznych odboroch a profesiách akými sú maliari, dekoratéri, elektrikári, sadrokartonisti, kuriči a pracovníci s ventilačnou technikou. SPAN predstavuje unikátny vysoko pevnostný spojovací systém Rib-Grip na ktorý je poskytovaná 10 ročná z...

 • Pojazdné lešenie s pracovnou výškou do 4,15 m

  Pojazdné lešenie s pracovnou výškou do 4,15 m

  Rada Snappy zahŕňa Snappy 300, Snappy 400 a Snappy Ladder a predstavuje ľahké, trvanlivé pracovné plošiny ktoré je možné rozložiť a zmontovať v priebehu niekoľkých sekúnd. Tieto vysoko univerzálne nízko prístupové pojazdné lešenia môžu byť kombinované s vežovými komponentmi Span Tower pre dosiahnutie pracovných výšok až do 6 metrov. Rada Snappy je využívaná v rôznych odboroch a profesiách akými sú maliari, dekoratéri, elektrikári, sadrokartonisti, kuriči a pracovníci s ventilačnou technikou. Snappy predstavuje unikátny vysoko pevnostný spojovací systém Rib-Grip na ktorý je poskytovaná 10 ročná záruka. Pojazdné lešenie je zaradené v...

 • Pojazdné lešenie s pracovnou výškou do 3,75 m

  Pojazdné lešenie s pracovnou výškou do 3,75 m

  Rada Snappy zahŕňa Snappy 300, Snappy 400 a Snappy Ladder a predstavuje ľahké, trvanlivé pracovné plošiny ktoré je možné rozložiť a zmontovať v priebehu niekoľkých sekúnd. Tieto vysoko univerzálne nízko prístupové pojazdné lešenia môžu byť kombinované s vežovými komponentmi Span Tower pre dosiahnutie pracovných výšok až do 6 metrov. Rada Snappy je využívaná v rôznych odboroch a profesiách akými sú maliari, dekoratéri, elektrikári, sadrokartonisti, kuriči a pracovníci s ventilačnou technikou. Snappy predstavuje unikátny vysoko pevnostný spojovací systém Rib-Grip na ktorý je poskytovaná 10 ročná záruka. Pojazdné lešenie je zaradené v...

 • Pojazdné zdvíhadlá

  Pojazdné zdvíhadlá

  Štandardne: Nosnosti: 125-25 000 kg Konštrukcia žeriavu: -Nosnú konštrukciu zdvíhadla tvorí nosník z valcovaného I profilu, prípadne z valcovaných profilov HEA , HEB a IPE . Nosník je možné upevniť rôznymi spôsobmi o konštrukciu stavby (budovy), alebo je možné vytvoriť samostatnú konštrukciu ukotvenú o podlahu.

 • Lešenie - pojazdné lešenie, fasádne lešenie - predaj, prenájom, požičovňa

  Lešenie - pojazdné lešenie, fasádne lešenie - predaj, prenájom, požičovňa

  Lešenie a pojazdné lešenie prenájom a predaj lešenia, fasádne lešenie GRAF, pozinkované. Pojazdné lešenie INSTANT UPRIGHT (celohliníkové). Komplexné zabezpečenie lešenia, montáž, demontáž, doprava. Individuálne ceny pre zákazníka podľa jeho požiadavkov. Žilina, Žilinský kraj, v prípade dlhodobého prenájmu min. 6 mesiacov 1000m2 - možná rámcová zmluva o prenájme v exkluzivnych cenách. Ďalej ponuka zatepľovacích prác - podľa požiadaviek zákazníka. Viac info na - email - najrýchlejšie riešenie, napíšte a zašlite nám svoje kontaktné údaje

 • Pojazdné dielenské zdviháky

  Pojazdné dielenské zdviháky

  OMA 621 OMA 621 Pojazdný dielenský zdvihák ručný hydraulický, nosnosť 1,5 t OMA 622 OMA 622 Pojazdný dielenský zdvihák ručný hydraulický, nosnosť 2 t OMA 623 OMA 623 Pojazdný dielenský zdvihák ručný hydraulický, stredný, nosnosť 2 t OMA 624 OMA 624 Pojazdný dielenský zdvihák ručný hydraulický, nosnosť 3 t OMA 625 OMA 625 Pojazdný dielenský zdvihák ručný hydraulický, nosnosť 4 t OMA 629 OMA 629 Pojazdný dielenský zdvihák ručný hydraulický, vysoký zdvih, nosnosť 1,5 t OMA 625A OMA 625A Pojazdný dielenský zdvihák ručný hydraulický, nosnosť 5 t OMA 625B OMA 625B Pojazdný dielenský zdvihák ručný hydraulický, nos...

 • Prenosné a pojazdné hasiace prístroje CO2

  Prenosné a pojazdné hasiace prístroje CO2

  Snehové hasiace prístroje s označením S2KTe, S5KTe, S2x10, S1x30, S2x30 je naplnený 2kg, 5kg, 2x10kg, 1x30kg, 2x30kg CO2. Používa sa na hasenie požiarov látok požiarnej triedy B,C. Použitie hasiaceho prístroja: Po zistení požiaru hasiaci prístroj prenesieme do blízkosti ohňa. Vytiahneme zaisťovací kolík a stlačením páky vychádza hasivo z nádoby hasiaceho prístroja do miesta požiaru cez naskrutkovanú prúdnicu CO2, ktorá slúži na usmernenie prúdu hasiva..


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Súhlasím so spracovaním kontaktných údajov. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Služba je bezplatná a nezáväzná.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Pojazdné zdvíhadlo 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.