Roletový překlad Heluz

Roletový překlad Heluz

Roletový překlad Heluz jej systém, který se v poslední době čím dál tím víc dostává do povědomí stavebníků a architektů. Samotný překlad krom stěžejní vlastnosti (zajištění statického zatížení nad stav. otvory) poslouží také jako schránka pro umístění rolet, ale i venkovních žaluzií.

Hlavní výhodou je to, že vodící lišty jsou zapuštěny ve stěně a nezakrývají rám okna. Není vidět žádný box, který by narušoval fasádu budovy. Lamely rolet nebo žaluzií jsou při vytažení úplně sschované v překladové schránce.

Samonosný roletový překlad se vyrábí pro šířku zdiva 365, 380, 440 a 490 mm. Překlad se vždy dodává v jednom kusu. Obě strany jsou pak obložené cihlovými překlady. Vodící lišty jsou standardně dodávány v surovém hliníku, za příplatu v barvách RAL - při montáži se zafrézují do špalety. Pro zajištění servisu v případě poruchy je překladová ascránka opatřena revizním krytem.

Ovládání těchto systémů může být jak manuální, tak samozřejmě elektrické.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa ešte dnes a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

 • Textilní roletový požární

  Textilní roletový požární

  Textilní roletový požární uzávěr je zařízení oddělující jednotlivé požární úseky a zabraňující šíření požáru mezi nimi. Uzávěr je ovládán řídicí jednotkou, která je napojena na EPS, popř. individuální snímače a hlásiče tepla/kouře. V klidovém stavu je požární uzávěr v horní poloze v uzavřeném nábalu. Při požáru se uzávěr aktivuje impulsem z EPS nebo z detektoru kouře (tepla), bezpečnostního tlačítka - řídící jednotka dá impuls a uzávěr sjede dolů. V případě výpadku elektrické energie toto zajišťuje náhradní elektrický zdroj.

 • Roletový systém BAT G

  Roletový systém BAT G

  Schránky jsou určeny pro rolety a jiná clonící nebo bezpečnostní zařízení. Tyto prvky jsou samonosné stavební dílce o výšce 300mm a jsou dodávány v šířkách 300, 365 s možností rozšíření na 440 mm. Roleta je ovládána páskou vyvedenou průchodkou ze schránky a svedenou podél okenního otvoru do podomítkového pružinového navíječe. Další možnost je ovládání pomocí nekonečného řetízku a planetové převodovky. Jako varianta je nabízeno elektrické ovládání rolet pomocí trubkového elektromotoru. Hliníkové lamely použité k výrobě roletového pancíře vypěněné polyuretanovou pěnou jsou barevně stálé a zajišťují dostatečnou tepe...

 • Textilní roletový požární uzávěr

  Textilní roletový požární uzávěr

  Roletový kouřový závěs firmy Avaps slouží k samočinnému oddělení zakouřených míst v případě požáru a brání šíření kouře do ostatních prostor. Je navržen pro ochranu osob a majetku. S ohledem na spolehlivost a trvanlivost konstrukce umožňuje montáž bez dalších speciálních konstrukcí. Za přednost roletových kouřových závěsů lze považovat i jejich minimální nároky na prostor, neboť za normálních okolností jsou stočeny v boxu, který je vždy umístěn tak, aby nepřekážel běžnému provozu. Závěsy lze spojovat do řady a tak mohou vzniknout neomezené délky závěsů.

 • Roletový systém BAT G

  Roletový systém BAT G

  Schránky sú určené pre rolety a iné cloniace alebo bezpečnostné zariadenia. Tieto prvky sú samonosné stavebné dielce s výškou 300mm a sú dodávané v šírkach 300, 365 s možnosťou rozšírenia na 440 mm. Roleta je ovládaná páskou vyvedenou priechodkou zo schránky a zvedenou pozdĺž okenného otvoru do podomietkového pružinového navíjača. Ďalšia možnosť je ovládanie pomocou nekonečnej retiazky a planetovej prevodovky. Ako varianta je ponúkané elektrické ovládanie roliet pomocou trubkového elektromotoru. Hliníkové lamely použité k výrobe roletového panciera vyplnené polyuretánovou penou sú farebne stále a zaisťujú dostatočnú tepelnú a zvukov...

 • Roletový systém Bat G

  Roletový systém Bat G patrí do skupiny nadokenných roliet s nepriznanou krabicou. Predstavuje ideálne riešenie pre novostavby. Zabudovanie rolety sa delí na 2 etapy: 1. zabuduje sa samonosná prekladová krabica nad okenný otvor a ukotví sa do venca. 2. po vonkajších omietkach sa namontujú vodiace lišty s pancierom a ovládaním. Lamely môžu byť hliníkové alebo plastové. Hliníkové lamely sú vyplnené PU penou a ich povrch je upravený dvojitou vrstvou oderuvzdorného laku. Hliníkové vodiace lišty sú upravené kefkovým tesnením.

 • Roletový systém Nadok S

  Roletový systém Nadok S patrí do skupiny nadokenných roliet s priznanou krabicou. Ideálny je pri výmenách okien aj vo veľkých výškach. Roleta je namontovaná priamo na okno ešte vo výrobe dodávateľa a pri montáži sa spolu s oknom osádza do okenného otvoru. Vonkajší povrch krabíc a vodiacích líšt môže byť upravený motívom dreva v rôznych odtieňoch. Lamely môžu byť hliníkové alebo plastové. Hliníkové lamely sú vyplnené PU penou a ich povrch je upravený dvojitou vrstvou oderuvzdorného laku. Ovládanie môže byť manuálne alebo motorické. Motorické rolety sa dajú ovládať miestnym, centrálnym alebo dialľkovým ovládaním.

 • Roletový systém typu ALUPUC

  Roletový systém typu ALUPUC je určený pre novostavby a rekonštrukcie. Patrí do skupiny predokenných roliet s nepriznanou krabicou. V prípade vypustenia krabice do boku ostenia je možné zabudovať ovládanie v interiéri do steny (yápustný navijak)Ďalej Vám ponúkame aj verziu s integrovanou rolovaciou sieťou. Lamely môžu byť hliníkové alebo plastové. Hliníkové lamely sú vyplnené PU penou a ich povrch je upravený dvojitou vrstvou oderuvzdorného laku. Ovládanie môže byť manuálne alebo motorické. Motorické rolety sa dajú ovládať miestnym, centrálnym alebo dialľkovým ovládaním.

 • Roletový systém ALUBOX

  Roletový systém ALUBOX patrí do skupiny predokenných roliet s priznanou krabicou. Ideálny je pre dodatočnú montáž, upúta svojou funkčnosťou a dizajnom. Voliteľná je aj verzia s integrovanou rolovacou sieťou alebo s výklopným systémom. Lamely môžu byť hliníkové alebo plastové. Hliníkové lamely sú vyplnené PU penou a ich povrch je upravený dvojitou vrstvou oderuvzdorného laku. Hliníkové vodiace lišty sú upravené kefkovým tesnením. Ovládanie môže byť manuálne alebo motorické. Motorické rolety sa dajú ovládať miestnym, centrálnym alebo dialľkovým ovládaním.

 • Preklad nosný roletový Heluz Grand

 • Roletový systém BATIMA

  Významnou súčasťou komplexného dokončenia rodinných domov je aj riešenie okenných roliet, ktoré majú významný vplyv na úsporu tepla, zamedzenie vstupu hluku do vnútornej časti domu. Na ideálne riešenie je možné vyhotoviť akýkoľvek vhodný typ aj v neštandardných rozmeroch. Ide o zabudované drevocementové schránky pre rolety, ako hotové stavebné dielce dodávané v rôznych dĺžkach.

 • Comfort-Plus - inovačný roletový profil

  - 10% vyššia pevnosť v ťahu v oblasti závesu - 5% viac dopadu svetla a prívodu vzduchu - Stropná šírka 37 mm - Tyče v hrúbke 8 mm

 • Roletový preklad

  U roletových prekladov je možné použiť ručné, ale aj elektrické ovládanie tieniacich systémov. Možno použiť rôzné druhy lamiel od umelohmotných po hliníkové v rôznych cenových reláciách. Minimálne uloženie roletového prekladu je 200 mm na každej strane. Výhody: - lepšia tepelná izolácia, ochrana pred hlukom, vlámaniu a nepriaznivími vplyvmi počasia - preklad je nosný a má vyriešené tepelné mosty - výška prekladu sa zhoduje s výškovým modulom systému HELUZ - vodiace lišty možno zapustiť do ostenia - preklad je v tehlovom prevedení, čo zaručuje priľnavosť omietky - tieniace systémy možno namontovať s ručným, alebo e...

 • Skriňa s roletovými dverami

  Obsahuje:1 policu hĺbky 480 mm o nosnosti 50 kg, 9 zásuviek s 87 % výsuvom o nosnosti 50 kg, 2 perforované panely, sadu 43 ks háčikov.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Roletový překlad Heluz 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.