Domov sociálnych služieb

Poskytuje sociálne služby svojím klientom, t. j. deťom a dospelým s telesným postihnutím a duševnými poruchami od narodenia do skončenia povinnej školskej dochádzky alebo do skončenia vzdelania a v prípade ďalšej prípravy na povolanie do skončenia tejto prípravy formou ambulantnej a pobytovej sociálnej služby. Komplexná starostlivosť zahŕňa výchovný, vzdelávací, rehabilitačný, zdravotný a sociálny aspekt. Kapacita zariadenia je 120 miest.

Svoje miesto tu našli aj deti s nariadenou ústavnou starostlivosťou, ktorých je v súčasnosti 10, takže zariadenie plní funkciu aj „detského domova“.


Hľadáte zákazníkov?


Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

Hľadáte zákazníkov?

 • Stavby rodinných domov na klúč

  Kompletná realizácia rodinných domov podla schválenej projektovej dokumentácie. pri realizácii je kladený hlavný dôraz na kvalitu prevedených prác a cenové zvýhodnenie.

 • Stavba domov na kľúč

  Staviame domy na kľúč,v aktuálnej databáze máme v ponuke 7 moderných rodinných domčekov.Taktiež robíme aj zateplenia.

 • Realizácia rodinných domov

  Realizácia rodinných domov

  Realizácia rodinných domov, bytov na kľúč za výborné ceny

 • Omietky - sádrové, štukové,rekonstrukcie domov a bytov

  Omietky - sádrové, štukové,rekonstrukcie domov a bytov

  - zatepľovanie - polystyrén, minerálna vlna, ... - obklady a dlažby - sociálne zariadenia, kuchyne, haly, ... - sadrokartóny - murovanie - porobetón, tehla, ... - rekonštrukcie bytových jadier - búracie a maliarské práce

 • Reality - kúpa a predaj. Od rodinných domov, komerčných objektov cez priemyselné haly až po pozemky.

  Reality - kúpa a predaj. Od rodinných domov, komerčných objektov cez priemyselné haly až po pozemky.

  Ponúkame kompletný servis pri zabezpečovaní predaja, resp. nákupu bytov, domov, komerčných objektov či priemyselných hál a pozemkov od prvotného zámeru až po kompletnú realizáciu samotného obchodu, či naprojektovania a samotnej výstavby úplne nových objektov. Svoju činnosť zameriavame predovšetkým na oblasť Slovenska - východ, resp. pre celú Európu.

 • Výstavba rodinných domov

  Partia murárov ponúka svoje služby: výstavba rodinných domov (bytov)od základov, prerabanie bytových jadier (hospodárskych budov,chát), omietky, poteri, zámkové dlažby, nivelačky,zateplovanie.., a všetko čo sa týka stavebných prác. Spoľahlivo a rýchlo

 • Stavebné práce a rekonštrukcie domov, bytov, priemyselných a iných objektov

  Stavebné práce a rekonštrukcie domov, bytov, priemyselných a iných objektov

  Realizujeme stavebné práce a rekonštrukcie domov, bytov, priemyselných a iných objektov. Samozrejmosťou je aj výstavba parkovísk či pokládka zámkovej dlažby.

 • Čistenie bytov, rodinných domov a záhrad

  Diskrétne, rýchlo a včas. Bez ďalších komplikácii.

 • Domovní zvonky

  Domovní zvonek je nezbytnou součástí každého domova. V nabídce jsou bezdrátové zvonky. Dnešním standardem bezdrátový bateriový zvonek nebo přijímač do zásuvky, který má dosah desítky metrů a má na výběr z několika melodií.

 • Výroba a predaj - Oplotenie priemyselných objektov, rodinných domov, záhrad, športovísk a iných plôc

  Výroba a predaj - Oplotenie priemyselných objektov, rodinných domov, záhrad, športovísk a iných plôc

  Oplotíme Vaše priemyselné objekty, domy, záhrady a iné plochy. * Prispôsobíme sa Vaším rozmerom , tvarom a terénu oplocovanej plochy. * Na oplocovanie používame oceľové stĺpiky buď trubkové alebo uzavretý profil (jokel), výšky akú si predstavujete. * Ako plot používame pletivo (rôzne druhy v časti PLETIVO) alebo plotové panely REMO. * V plote môžu byť rôzne bránky ako 1-krídlové taj aj 2-krídlové. * Povrchová úprava: prášková vypaľovacia farba (Komaxit), polyuretánová vonkajšia farba alebo žiarový zinok. Pred úprava galvanický zinok alebo pieskovanie. * Farbu prispôsobíme Vašim predstavám podľa štandardnéh...

 • Zariadenie interiéru rodinných domov

  V rámci komplexných služieb, ktoré poskytujeme, Vám dokážeme zabezpečiť aj zariadenie interiéru nábytkom vyrobeným na mieru, presne podľa vašich predstáv. Rekonštrukciu domu takto môžete vybaviť od A po Z s nami, úplne bez starostí.

 • Rekonštrukcia bytov a domov

  Naša stavebná spoločnosť vykonáva celý rad stavebných prác pri kompletných alebo čiastočných rekonštrukciách bytov aj rodinných domov. Zabezpečíme pre vás plnohodnotný servis, pričom vašou jedinou úlohou bude načrtnutie predstavy o rekonštrukcii domu alebo bytu, podľa ktorej pripravíme projekt.

 • Projekty bungalovov a domov

  Pre svojich klientov poskytujeme: kompletnú inžiniersku činnosť kompletnú projekčnú činnosť kolaudáciu

 • Zatepľovanie budov a rodinných domov

  Zatepľovanie najmä rodinných a bytových domov sa realizuje pre ich zlepšenie fyzického stavu ako stavebnej konštrukcie, modernizáciu, skrášlenie, nepochybne aj pre skvalitnenie komfortu bývania ( v lete sa byty neprehrievajú a v zime je v nich citeľne teplejšie ) a peňažnú úsporu pri vykurovaní.

 • Rekonštrukcie bytov a domov

  Ponúkame rekonštrukcie bytov a domov. Búranie, voda, elektro, murovanie, sadrokartón, stierky, maľby, parkety, omietky, obklady a dlažby atď.

 • KIMALL - výmena kopilitových stien na schodištiach panelových domov

  Výmena starých tepelne neefektívnych kopilitových stien za montovaný nízkoenergetický systém Topkimall je jednoznačne bezkonkurenčná. Náš systém ponúka riešenie so všetkými výhodami. Pôvodná kopilitová železná stena je tŕňom v päte panelových obytných domov. Skúste si iba porovnať konkurenčné riešenia. Najväčšie obmedzenie klasickej murovacej technológie pri výmene kopilitových stien je problém nutnosti postavenia adekvátneho počtu podlaží zo stavebných tehál, prípadne z tvárnic, ktoré musia byť aj tak zateplené polystyrénom. Tieto stavebné elementy nie sú obyčajne samostatne únosné výške domu. Táto technológia je riešiteľná...

 • ČOV - Domové čistiarne odpadových vôd

  ČOV - Domové čistiarne odpadových vôd

  Malé domové ČOV EKOPROGRES EČ SBR-2 sú biologické čistiarne odpadových vôd určená na decentralizované odkanalizovanie pre rodinné domy, chaty, chalupy, firmy, penzióny, hotely, osady, obce alebo mestské časti nenapojené na verejnú kanalizáciu. Technologické riešenie ČOV zaručuje dlhú životnosť, 100% vodotesnosť, jednoduchú údržbu a vysoký komfort prevádzkovania. Domová čistička odpadových vôd je plne automatizovaná, riadenie procesu zabezpečuje priemyselný počítač Siemens. Nádrž ČOV je vyrobená z LLDPE ako jeden celok vrátane nádstavca bezzvarovou technológiou.

 • Domové šachty

  Domové šachty

  - sú určené na pripojenie domovej kanalizačnej prípojky na verejnú kanalizáciu. Kanalizačnú prípojku, si občan zriaďuje sám. Norma hovorí, že pred napojením do hlavného zberača, je nutné umiestniť revíznu, alebo aj nazývanú kontrolnú, čistiacu, kanalizačnú, domovú šachtu. Domové šachty z PE s hladkou stenou, vystužené obvodovými výstuhami sú určené ako revízne šachty pre beztlakové odvádzanie odpadových vôd z rodinných domov a iných objektov - ukončenie súkromnej prípojky a na pripojenie k verejnej časti kanalizačného systému.

 • PROJEKTY RODINNÝCH DOMOV

  Projekty rodinných domov, dodanie do 30 dní. Možnosť úpravy interiéru a exteréru podľa požiadaviek zákazníka.

 • Elektroinštalácie bytov a rodinných domov

  Prevádzame elektroinštalácie v bytoch a bytových domoch podľa projektovej dokumentácie včetne záverečnej revíznej skúšky s dodaním revízných zpráv. Prevádzame vyhotovenie moderných inteligentných elektroinštalácii rodinných domov a inštitúcii so systémom NICOBUS za účelom kvalitného ovládania a šetrenia s elektrickou energiou.

 • Kompletne rekonštrukcie bytov a rodinných domov

  PVC podlahy Dlažby Obklady Sádrokartón Vodoinštalácie Elektroinštaláciu

 • Návrh a realizácia domov

  Ponúkame vypracovanie dizajnérských návrhov a realizáciu rekonštrukcie pre interiér a exteriér.

 • Výstavba rodinných domov

  MODERNÉ DOMY Moderný dom je víziou budúcnosti. Jeho prednosťami kôli ktorím sme ho nazvali moderný dom sú technológie zabezpečujúce luxusné využívanie výdobytkov modernej doby. Spotreba energií na prevádzku domu pri bežnom užívaní by nemala presiahnuť 70 kWh/1m2 obývanej plochy. Moderný dom. Zvýraznujeme technológie ktoré sú samozrejmosťou výbavy moderných domov: - bezpečnostné trojsklo, ktoré zabráni tepelným prestupom aj prestupom vo Vašich bankových účtoch. - podľahové vykurovanie, pohyb bez štrikovaných papúč vo Vašej domácnosti bez následnej PN. - vzduchotechnika, - krbové kachle alebo krbová vložka s obostavbou ktorá V...

 • Upratovanie bytov, domov

  - firma ponúka upratovacie služby

 • Môj domov - Poistenie domácnosti a nehnuteľnosti s poistením spodnej vody

  Môj domov - Poistenie domácnosti a nehnuteľnosti s poistením spodnej vody

  Na požiadavky, ktoré neuverejnia korektné telefónne číslo nebudem reagovať! Spolupracujem so všetkými poisťovňami. Hlavnou výhodou produktu Môj domov je, že jednou poistnou zmluvou je možné dojednať nasledovné poistenia - poistenie rodinného domu, bytu, chaty, garáže, vedľajšej stavby, domácnosti a zodpovednosti za škodu. Poistenie nehnuteľnosti sa vzťahuje na nasledujúci majetok - rodinný dom, byt, nebytový priestor, chatu, garáž, hospodárske budovy, altánky, prístrešky, bazény, oplotenie, slnečné kolektory a ďalšie vedľajšie stavby a to aj v prípade, že sa vedľajšia stavba nachádza na inom mieste poistenia ako váš rodinný dom, byt ale...

 • Malé domové čistiarne odpadových vôd AQUAFLOT

  Malé domové čistiarne odpadových vôd AQUAFLOT

  Malé biologické čistiarne slúžia na čistenie odpadových vôd z malých zdrojov, ako sú napr. rodinné domy, viacbytové jednotky, malé spoločenské zariadenia ap. Malé biologické čistiarne slúžia na čistenie odpadových vôd z malých zdrojov, ako sú napr. rodinné domy, viacbytové jednotky, malé spoločenské zariadenia ap. Umožňujú modernú a ekonomicky výhodnú likvidáciu splaškových odpadových vôd. Z hľadiska kapacity sú ČOV s typom označeným AQ vyrábané nasledovne: Predpríprava jamy na ištaláciu ČOV - AQ 4 slúži pre čistenie odpadových vôd z produkcie 3 – 6 EO - AQ 8 čistenie odpadových vôd z produkcie 7 – 10 EO - AQ 12 čisten...

 • Poistenie bytových domov aj pre eurofondy

  Poistenie bytových domov aj pre eurofondy

  Na požiadavky, ktoré neuverejnia korektné telefónne číslo nebudem reagovať! Spolupracujem so všetkými poisťovňami. Poistenie bytových domov Poistenie bytových domov je komplexný produkt, ktorý spája poistenie majetku a poistenie zodpovednosti za škodu a tým poskytuje vlastníkom bytov a nebytových priestorov optimálnu poistnú ochranu. Druhy poistenia: - Poistenie zodpovednosti za škodu z vlastníctva bytu a/alebo nebytového priestoru v bytovom dome - Poistenie majetku - Poistenie strojov a elektroniky Poistenie zodpovednosti za škodu z vlastníctva bytu a/alebo nebytového priestoru: Ako vlastníka bytu a/alebo nebytového priestoru vás toto pois...

 • Preprava tovaru z obchodných domov

  Preprava tovaru z obchodných domov

  Ponúkame Vám prepravu tovaru z obchodných domov ako IKEA, ASKO, HORNBACH, KIKA, OBI, SCONTO. Prepravu zabezpečujeme dodávkou Fiat Ducato s objemom 13m3 na 4 europalety za dostupné ceny. Naším krédom je spoľahlivosť, ochota a ústretovosť. Ako jedna z mála firiem pomôžeme s nakladaním tovaru.

 • Správa bytových domov

  Hlavnou činnosťou je správa správa nehnuteľností v zmysle zákona Národnej rady Slovenskej republiky č. 182/1993 Z. z. o vlastníctve bytov a nebytových priestorov v znení neskorších zmien a doplnkov v jednotlivých bytových domoch – bytoch a nebytových priestoroch. Cieľom našej spoločnosti je spokojnosť vlastníkov bytov a nebytových priestorov v bytovom dome. V rámci správcovskej činnosti sa snažíme najmä o sprehľadnenie finančných tokov pre všetkých vlastníkov bytov, včasné riešenie technických, ako aj právnych problémov a aktívnu komunikáciu so všetkými vlastníkmi bytov.

 • Stavanie domov od základu

  ?Zaistíme získanie potrebných povolení dotyčných orgánov-stavebné povolenie, projektová dokumentácia, zariadime kolaudáciu stavby vrátane všetkých revízíí a zkúšok. ?Vypracujeme vám rozpočet stavby a jej časový harmonogram ?Firma zaisťuje so svojimi subdodávateľmi kompletné vybavenie celého objektu,inštaláciu kúrenia, rozvody odpadu,vody a elektriny,inžinierske siete,kanalizácie

 • Rekonštrukcie bytov a domov

  V poslednej dobe rastie záujem o rekonštrukcie pôvodných obytných jednotiek, pretože ich stav už dávno nezodpovedá dnešnému štandardu bývania. Vždy je potrebné prekonzultovať všetko s odborníkom, ktorý navrhne optimálne riešenie a hlbku sravebného zásahu.

 • IP dverný vrátnik / IP domový videotelefón

  IP dverný vrátnik / IP domový videotelefón

  IP dverný vrátnik / IP domový videotelefón - ideálne IP zariadenie pre komunikáciu s návštevami pri vstupe / bráne na báze VoIP - SIP protokol, kompatibilný s IP PBX / GSM bránami / Cisco Systémom - špičková technológia, výborný dizajn, súčasný prenos hlasu aj videa cez Ethernet - zachovanie všetkých služieb a možností, výbavy komunikátora 2N HELIOS - PoE (Power over Ethernet) napájanie.

 • Výstavba a rekonštrukcia domovej kotolne

  Výstavba alebo rekonštrukcia domovej kotolne je jednou z najrýchlejších možnosti zníženia nákladov na výrobu tepla, ktoré môžete v súčasnosti urobiť Doba návratnosti domovej kotolne je od 3 do 5 rokov, v závislosti od typu bytového domu alebo objekt.

 • Stavba rodinných domov na kľúč

  stavba RD na kluc, zateplovanie, obklady a dlazby, malovanie

 • Stavebné práce,rekonštrukcie bytov,domov

  Stavebné práce,rekonštrukcie bytov,domov

  Zaoberáme sa všetkými stavebnými prácami.Rekonštrukcie bytových jadier ľudovo nazývaná aj prerábka bytu nieje jednoduchou záležitosťou,Na začiatku si treba uvedomiť,že každá práca sa dá robiť viacerými spôsobmi a rôznymi nákladmi.Je potrebné dbať hlavne nato ,aby rekonštrukciu realizovala profesionálna firma.Ak hľadáte kvalitu ste na správnej ceste.Príprava je dôležitou etapou celého procesu modernizácie.Prečo si vybrať rekonštrukciu u nás.Stojíme si za slovom,Dodržíme sľúbenú cenu,Kvalitu za rozumnú cenu,Sme vo všetkom pedantný,Zvyšujeme si odbornosť,Pracujeme moderne.Zavolajte nám alebo napíšte a mi sa vám ozveme,Dohodnite si obhliad...

 • Upratovanie bytových domov, spoločných priestorov

  Ponúkame Vám upratovanie Vašich bytoviek, panelákov. Ide o pravidelné upratovanie podľa dohody, väčšinou 2-3krát do týždňa, ovšem podľa požiadaviek vieme aj častejšie. Používame kvalitné čistiace prostriedky a moderné psotupy pri upratovaní, ktoré zabezpečujú kvalitné čistenie.

 • Výstavba rodinných domov na kľúč

  Pri výstavbe rodinných domov vychádzame z predstavy odberateľa a snažíme sa mu poradiť od financovania cez projekt a samotnú realizáciu. Výstavba prebieha v etapách, na ktorých sa s odberateľom dohodneme. Zabezpečíme Vám balík kompletných služieb od počiatočných prác ako sú výkopové práce až po zdravotechniku – voda, plyn, kúrenie, elektroinštalácie.

 • Zateplenie obvodových plôch bytových domov

  Zateplenie obvodových plôch vyhotovujeme viacerými certifikovanými systémami. Pri využití externých kontaktných zatepľovacích systémoch používame izolanty - polystyrén a minerálnu vlnu. Zateplenie sa vyhotovuje v technologických krokoch, ktoré kontroluje nezávislý certifikačný orgán. Všetky technologické postupy dodržujeme podľa najvyšších kritérií.

 • Komplexná obnova bytových domov

  Pri komplexnej obnove bytových domov zabezpečujeme kompletný profesionálny servis od A po Z. Prvoradým cieľom našej spoločnosti je poradiť konečnému spotrebiteľovi ako vyhotoviť obnovu za prijateľné cenové variácie. Ďalším cieľom je zabezpečiť pre Vás vyhotovenie diela s najvyšším stupňom kvality a garancie za nízke ceny, prijateľné pre všetky vrstvy obyvateľstva. Preto naša politika spĺňa všetky predpoklady pre spokojnosť zákazníka.

 • Domové vodomery

  ?Viacvtokový vodomer Optima Artist ?Viacvtokový suchobežný vodomer Optima Superdry ?Modulmeter MO-N ?Objemový vodomer KVMT/SMTP

 • Upratovanie spoločných nebytových priestorov bytových domov v Bratislave a okolí

  Vítame Vás na stránke našej spoločnosti. Spoločenstvám vlastníkov bytov a správcovským spoločnostiam ponúkame upratovacie a čistiace práce v spoločných nebytových priestoroch bytových domov. Okrem pravidelného upratovania, ktoré vykonávame podľa odsúhlaseného harmonogramu, zabezpečujeme aj upratovanie jednorázové, ako napríklad upratovanie po stavebných a rekonštrukčných prácach. Pravidelné upratovanie v súčasnosti vykonávame pre viac ako 200 bytových jednotiek v Bratislave a okolí. Čistota vo Vašich vchodoch je z našej strany pravidelne kontrolovaná. Medzi ďalšie služby, ktoré ponúkame, patrí letná údržba (kosenie trávnikov, strihanie ži...

 • rekonštrukcie domov, oplotenia s okrasných štiepaných tvárnic + plotové systémy, rôzne interierové a

  rekonštrukcie domov, oplotenia s okrasných štiepaných tvárnic + plotové systémy, rôzne interierové a

  Ponúkame rôzne práce okolo budov velkého rozsahu, realizujeme stavby striech rôzneho druhu a rôznych krytín,prípravy terénu a rôzne práce v interieroch. Sme málá firma a snažíme sa zhánať materiál čo v najnižšej cene a dobrej kvalite. Záleží nám na spokojnosti zákazníkov a dávame si záležať na čistote a poriadku po vykonaní realizačných prác.

 • Výstavba bytov a rodinných domov

  - Murárske práce - Obkladačské práce - Vodárenské práce - Kurenárske práce - Sadrokartonárske práce - A iné stavebné práce každého druhu

 • Kompletná realizácia rodinných domov

  Kompletná realizácia rodinných domov

  Realizujeme kompletné rekonštrukcie RD, bytov, jadrá, kúpelne, omietky, stierky, sádrokartónove stropy a steny. Obkladanie keramických obkladov a dlažieb, žuly. Rekonštrukcie balkónov a terás, izolovanie terás. Realizácia na strednom a západnom Slovensku prevažne v okolí BA .

 • Rekonštrukcia domov

  Zabezpečujeme rekonštrukciu rodinného domu do nízkoenergetického štandardu. Našim cieľom je pretvárať domy na energeticky úsporné domy. Takáto prestavba domu vám ušetrí peniaze nielen za energiu a kúrenie.

 • Zatepľovanie domov

  Zatepľovanie domov je najčastejšie využívaný spôsob rekonštrukcie nielen bytových či rodinných domov, ale aj administratívnych budov a iných polyfunkčných objektov. Zatepľovanie môže byť čiastkové alebo kompletné, v závislosti od potrieb užívateľa, podmienok stavby, lokalizácie a orientácie budovy.

 • Predaj projektov rodinných domov

  PROJEKT NA STAVEBNÉ POVOLENIE [PSP]-obsahuje všetko na vybavenie stavebného povolenia. Slúži na vybavenie stavebného povolenia a následne na vybavenie financovania prostredníctvom ŠFRB alebo hypotekárneho úveru. Svojou podrobnosťou nie je dostatočný na svojpomocnú výstavbu. Projekt na stavebné povolenie spĺňa všetky atribúty prílohy k žiadosti na vydanie stavebného povolenia. Projekty na stavebné povolenie sú vhodné pre tých zákazníkov, ktorí si bez veľkých investícií do realizačných projektov chcú byť istí výstavbou vybratého rodinného domu na svojom pozemku, poprípade zabezpečením hypotekárneho úveru, alebo plánujú urobiť na projekte také...

 • Stavebné práce a rekonštrukcie domov

  - realizácie stavieb už od výkopových prác - príprava staveniska a terénne úpravy - príjazdové komunikácie a parkoviská - rekonštrukcie a renovovanie rodinných domov alebo bytových domov - murárske a omietkárske práce - tesárske, železiarske a betonárske práce - izolatérske práce - zatepľovanie budov, bytových a rodinných domov - demolácie, demolačné a búracie práce - lešenárske práce - montáž a demontáž lešenia - inštalácia zdravotno-technických rozvodov - realizácia solárnych systémov - inštalácia elektrických rozvodov - silnoprúd a slaboprúd - realizácia ústredného kúrenia - výmena a osadzovanie okien a osadzovanie para...

 • Vypracovanie projektovej dokumentacie rodinnych domov

  Vypracovanie projektovej dokumentacie rodinnych domov

  * Vypracovanie projektovej dokumentacie * Zhotovovanie rozpoctov a kalkulacii stavebnych prac * Vyhotovenie 3D vizualizacii * Prekreslovanie stavebnych vykresov

 • Domová biologická čistiareň odpadových vôd AS-VARIOcomp

  ČOV AS-VARIOcomp slúži k aktivačnému aeróbnemu čisteniu odpadových vôd z bytových zariadení, rodinných domov, bytových lokalít, hotelov a pod. ČOV AS-VARIOcomp je vhodná najmä tam, kde nie je možné alebo výhodné pripojiť zdroj odpadových vôd na kanalizačný systém. V cene ČOV je zahrnuté: plastová nádrž ako nosič technológie, zakrytie celej ČOV zatepleným krytom, prevzdušňovacie elementy, rozvody vzduchu, zdroj tlakového vzduchu (dúchadlo), ponorné čerpadlo.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Domov sociálnych služieb 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.