Strešné šindle Guttatec

Strešné šindle Guttatec

GUTTATEC je strešná krytina tvorená šablónami z pásu oxidovaného asfaltu

s minerálnymi plnivami a nenasiakavou nosnou rohožou zo sklených vlákien.

GUTTATEC je dodávaný vo dvoch tvaroch:

- RECTANGULAR ( obdĺžnik )

- BEAVER ( bobrovka )

Povrch šindla je tvorený tlakovo zavalcovaným posypom z keramizovaného prefarbovaného granulátu. Povrch je vybavebý samolepiacimi plôškami, ktoré slúžia na zlepenie šablón a vytvorenie kompaktnej plochy. Tento systém umožňuje bezpečné položenie aj pri nízkych teplotách.

Výhody:

- nízka hmotnosť ( cca 11 kg / m2 )

- jednoduchá montáž, aj svojpomocne

- vhodný voči krupobitiu

- vhodný pre strechy so sklonom od 15° do 75°

- nevytvára hluk pri daždi alebo vetre


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa ešte dnes a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

 • Opláštenia, tepelno-izolačné strešné a stenové sendvičové PUR/PIR a minerálne panely

  Opláštenia, tepelno-izolačné strešné a stenové sendvičové PUR/PIR a minerálne panely

  Kompletné, tepelne izolované strešné a stenové sendvičové panely poskytujú kvalitné, estetické, trvácne a praktické riešenia pre Vaše stavby. Staviame pre vás a vašu budúcnosť. Firma BRUCHA má zaručené refencie po celom svete. Nášmu klientovi môžme ponúknuť najmodernejšiu technológiu, know how a skúsenosti nášho vlastného technického personálu. Výrobný systém je unikátny vo svojej výrobnej oblasti. Špecializuje sa na izolačné panely pre občiansku aj priemyselnú výrobu. Ročne firma produkuje cez 4 milióny štvorcových metrov panelov. Systém je zameraný na kvalitu a dosiahnutie maximálnej spokojnosti zákazníkov. - panely z pozinkovan...

 • Asfaltové strešné šindle ISOLA a DOCKE, flexibilné aj v mraze + ľahké, odolné krupobitiu, víchrici..

  Asfaltové strešné šindle ISOLA a DOCKE, flexibilné aj v mraze + ľahké, odolné krupobitiu, víchrici..

  Výnimočná, vysoko trvanlivá bezúdržbová krytina pre každú strechu. Ľahká a pochôdzna, s kompletným príslušenstvom a tradíciou od 50-tych rokov 20-teho storočia. Široká ponuka tvarov a farieb. Odolná voči krupobitiu, víchrici, mrazu i horúčavám. Jedná sa o kompletný strešný systém s hrebenáčmi, odkvapovými prvkami, úžľabnými pásmi, plastovými vetrákmi s rovnakým bridlicovým posypom ako má krytina, bitúmenovými tesniacimi tmelmi na vodotesné spoje šindľov navzájom i s inými materiálmi ako sú plechy, fólie a pod. Táto krytina svojimi mimoriadnymi vlastnosťami nadchla aj medzinárodnú porotu na najväčšej slovenskej stavebnej výst...

 • Bodové strešné svetlíky

  Bodové strešné svetlíky

  Bodové strešné svetlíky sú určené k inštalácii na ploché strechy s maximálnym sklonom 15 stupňov a je ich možné inštalovať na strešný otvor.

 • Lacné kvalitné švédske strešné krytiny

  Lacné kvalitné švédske strešné krytiny

  Ponúkame lacné, kvalitné strešné krtiny - lakované plechové, lakované pozinkované, lakované hliníkové. Farby červená, hnedá, tehlová, zelená, grafitová, matné atd... Váha krytiny 5 kg/m2. Vyrobené z švedskej oceli. Kompletné príslušenstvo a doplnky. Odkvapy, zvody, fólie atd... Montáže striech...

 • Hlíníkové strešné krytiny

  Hlíníkové strešné krytiny

  Vyrábame, predávame a montujeme strešné krytiny. Ponúkame vysokokvalitnú hliníkovú strešnú krytinu KORRA. Materiál : hliníkový plech hr.0,6 mm s farebnou upravou viz foto. Farby červená 3011 mat, zelená RAL 6020 mat, čierna RAL 9005 mat tehlová RAL 8004 mat, hnedá RAL 8017 mat Záruka na farbu 30 rokov, životnost hliníkovek krytiny 100 rokov Ponúkame komplet strešné doplnky. Pásy na mieru Vašej strechy, šírka pásu 1080 mm.

 • Paletový prírez kratený, strešne laty impregnované

  Ponúkame Vám paletový prírez smrek,borovica v dĺžkach aj kratený.Strešne laty 50x40,50x30 4-5m impregnované mačaním v Bochemite.Nie skladové zásoby,čerstvo pílene.Ceny dohodou.

 • Montáž strešnej krytiny

  Montáž strešnej krytiny

  Dodávka a montáž trapezových plechov , oplechovania striech konštrukcii

 • Strešné okná

  Stavebniny a Stavebné centrá vám ponúkajú komplexný program strešných okien s príslušenstvom.

 • Strešné laty

  Inštalujú sa na šikmú strechu ako nosné konštrukcie strešnej krytiny a slúžia k vytvoreniu vetraného priestoru medzi vlastnou strešnou konštrukciou a krytinou s nosným latovaním. Väčšinou sú v rozmeroch 5x3 a 5x4. Po dohode a objednávke môžeme vyhotoviť aj iný rozmer.

 • Strešné ventilátory SMART - špeciálna ponuka

  Strešné ventilátory SMART - špeciálna ponuka

  Mohol by sa ventilátor stať aj dekoráciuo budovy? Ventilátory rady SMART spĺňajú aj túto požiadavku. Sú to ventilátory novej generácie, určené pre všeobecnú ventiláciu v budovách. Dodávajú suchý vzduch s najvyššou teplotou +60?C, prašnosťou neprekračujúcou 0,3g/m?, bez lepkavých agresívnych nečistôt. Rodina ventilátorov SMART zahrňuje sériu 7 veľkostí motorov od 0,37kW do 7,5kW s najvyšším prietokom 27 500m?/h.Záujemcom zašleme katalógové listy na vyžiadanie.

 • Strešné krovy

  Strešné krovy

  Sme súkromná firma, ktorá vznikla v roku 2003 ako fyzická osoba. Ťažiskom činnosti je prevažne kompletná dodávka a montáž striech, klampiarske, tesárske a pokrývačské práce.

 • Strešné svetlíky

  Strešné svetlíky

  Strešné svetlíky zabezpečujú presvetlenie priemyslových a iných hál pri optimálnom využití denného svetla, čím šetria náklady na osvetlenie. Naša spoločnosť sa zaoberá výrobou, dodávaním a montovaním nových svetlíkov certifikovaných spoločnosťou Zenit Sk, s.r.o. a tiež rekonštrukciou starých priemyselných svetlíkov,kde sa drôtené sklo vymieňa za krytinu z polykarbonátu.

 • Strešné svetlíky

  Strešné svetlíky zabezpečujú presvetlenie priemyselných a iných hál pri optimálnom využití denného svetla, čím šetria náklady na osvetlenie. Naša firma sa zaoberá výrobou, dodávaním a montovaním nových certifikovaných svetlíkov a tiež rekonštrukciou starých svetlíkov. Strešné svetlíky nájdu uplatnenie všade tam, kde je potrebné denné svetlo, prirodzené vetranie alebo požiarne zabezpečenie, ako sú napr. výrobné haly, športové haly, hangáre, štadióny… Majú vynikajúce tepelno-izolačné vlastnosti, vysokú odolnosť proti rozbitiu, ochrannú vrstvu proti UV – žiareniu a opticky velmi dobre vyzerajú.

 • Strešné podhľady

  - Cetris, OSB, polystyren

 • Strešné podbitie

  - PVC tatranský profil, drevený tatranský profil

 • Strešné okná

  - drevené hliníkovo-plastové - strešné výlezy

 • Strešné schody

  Umožňujú jednoduchý a bezpečný výstup do podkrovných priestorov bez nutnosti zavádzania nákladných a veľa priestoru zaberajúcich pevných schodov. Spĺňajú všetky technické podmienky a zásady bezpečnosti a týmto zaisťujú úplné pohodlie používania.

 • Strešné výlezy

  - výlez je vybavený tepelno-izolačným zasklením s koeficientom prestupu tepla Uskla = 1,0 W/m2K - vyrobené z borovicového dreva, vákuovo impregnované a ošetrené dvomi vrstvami akrylátového laku - ovládanie výlezu sa prevádza pomocou bočnej kľučky s možnosťou dvojpolohovej mikroventilácie - montuje sa spolu so špeciálnym tesniacim lemovaním typu: ESW, EZW, EHW a ELW (nedá sa použiť štandardné lemovanie pre strešné okná) do striech so sklonom od 15°do 55° - dodatočne môže byť vybavené širokou paletou vnútorných doplnkov

 • Nerezové strešné držiaky na sneh

  Nerezové strešné držiaky na sneh

  Ponúkame Vám držiaky na sneh sú vyrobené z leštenej nerezi, sú veľmi praktické esteticky zaujímavé. Samotná montáž nezasahuje do strešného plášťa strechy majú veľmi vysokú životnosť. Hodia sa predovšetkým na falcovanú strešnú krytinu.

 • Strešné krytiny

  Na trhu je široký výber strešnej krytiny vhodnej pre rekonštrukciu , taktiež aj pre novostavby. My vám však ponúkame to najlepšie na trhu spolu s kvalitnou montážou. Strešná krytina od spoločnosti K&J&G je to najkvalitnejšie čo trh môže ponúknuť. K dispozícii je ucelený strešný systém , ako aj odkvapový systém. Strešná krytina sa dodáva ako celok , ktorý sa určí zo stavebného plánu alebo z odborného zamerania, ktoré vám vieme poskytnúť.

 • Strešné krytiny a odkvapové systémy

  Strešné tašky Lichobežníkové

 • Aplikácia, inštalácia, strešné opravy plochých striech

  Poškodenú strešnú krytinu sa dá zachrániť bez potreby odmontovania starej krytiny. Naše kompletné systémy zaručujú kvalitu, dlhodobú životnosť a optimálnu cenu na rok garancie.

 • Profesionálne strešné lepidlo INSTA-STIK™

  Je určené primárne na lepenie tepelnoizolačných dosiek a jednovrstvových hydroizolačných pásov na rôzne vrstvy plochých striech. Profesionálne strešné lepidlo INSTA-STIK™ možno zaobstarať v prenosnej tlakovej nádobe (o hmotnosti 13,4 kg) nevyžadujúci pri použití žiadny vonkajší zdroj energie. Použitie strešného lepidla INSTA-STIK™ je veľmi jednoduché, pričom zaručuje rýchle a kvalitné priľnutie k povrchom.

 • Strešné systémy

  - STREŠNÝCH KRYTÍN ( plechy, škridle, šindle ) - TRAPÉZOVÝCH PROFILOV ( nosné, fasádne, oplášťovacie ) - KAZETOVÝCH OPLÁŠŤOVACÍCH PROFILOV - STREŠNÝCH OKIEN - ODKVAPOVÝCH SYSTÉMOV ( plechových, plastových ) - STREŠNÝCH DOPLNKOV - VÝROBU KLAMPIARSKYCH PRVKOV, PARAPIET - PLASTOVÝCH A HLINÍKOVÝCH OKIEN - ZATEPĽOVACÍCH SYSTÉMOV Realizujeme: - montáž krovu - klampiarske a pokrývačské práce - drobné stavebné práce - kamenárske práce - zatepľovacie práce, fasády, omietky - montáž plastových okien Zároveň zabezpečujeme montáž a demontáž uvedených výrobkov. Naším cieľom je poskytnúť zákazníkom kompletn...

 • Strešné materiály, hydroizolácie

  Razené škridly maloformátové, razené škridly veľkoformátové, ťahané škridly, prejzová škridla Bramac Mediterran Strechy v balíčkoch, modely škridiel, príslušenstvo, solárne strechy Bramac, izolácie Bramac Therm KM - Beta Betónová škridla, strešná krytina, spoločné prvky, vápennopiesková tehla, Ruukki Oceľové rámové konštrukcie, sendvičové panely, fasádne obklady, nosné trapézy, ľahké tenkostenné profily, C-kazety, oceľové krytiny pre rodinné domy, riešenia podľa typu budovy Lindab - Rova Odkvapový systém, strešné krytiny, odkvapový systém, prvky striech, strešné príslušenstvo, odkvap, ľahká krytina, plechy, strešné...

 • Strešné okná

  • Roto; Velux; Dakea

 • Strešné krytiny

  • Pálené: La Escandella; Creaton; Tondach • Betónové: Bramac; Euronit; Mediterran • Plechové: Isola; Lindab; Maslen; Blachotrapez

 • Mäkké strešné krytiny

  IKO šindle IKO je svetový výrobca a dodávateľ asfaltových hydroizolačných a strešných výrobkov. Asfaltové strešné šindle sú pre IKO prvoradým výrobkom. Usiľujeme sa byť prvoradeným odborníkom v tejto oblasti, ponúkať svetovú kvalitu a široký výber. Šindle sú skvelou strešnou krytinou, ideálnou na rekonštrukciu aj na novostavbu.

 • Plechové strešné krytiny

  Plechové strešné krytiny

  ROVA ROVA-SK, a. s. je spoločnosťou s výlučne domácim kapitálom, ktorá priniesla na slovenský trh zásadné zmeny v prístupe k zákazníkovi. Základom úspechu spoločnosti, ktorá sa v súčasnosti dostala do popredia producentov strešných systémov, je komplexnosť prístupu ku klientom a dôraz na kvalitu a trvanlivosť produktu. RUUKKI Ruukki, to sú komplexné riešenia s pridanou hodnotou, ktorých podstatou je symbióza kovov a excelentnej spolupráce. Dodávame komponenty, systémy a integrované systémy na báze kovov pre stavebníctvo a strojárstvo. Ponúkame široký rozsah kovových výrobkov a služieb. STAMINA Strešný systém Stamina, je výsledkom dlho...

 • Strešné parotesné fólie, parozábrany

  Strešné parotesné fólie, parozábrany

  COROTOP Strešné fólie sa aplikujú za účelom ochrany konštrukcie strechy a zatepľovacích materiálov ako napr. minerálna vlna pred vetrom, dažďom, snehom, prachom ako aj skondenzovanou vodou. Aj v prípade poškodenia strešnej krytiny plnia úlohu ochrany pred zatečením vody do strešného systému. JUTAFOL DELTA Pre všetky typy strešných konštrukcii sú pripravené na mieru funkčné kombinácie podľa najrôznejších požiadavkou.

 • Strešné okná podkrovné schody a výlezy

  Strešné okná podkrovné schody a výlezy

  FAKRO Vysoká kvalita, široký sortiment s celým príslušenstvom spĺňajú želania každého klienta. VELUX Kyvné strešné okná - Otvára sa prostredníctvom ovládacej rukoväte v hornej časti krídla - Rukoväť je dobre dostupná aj keď je pod oknom umiestnený nábytok - Môže byť doplnené elektrickým otváraním Výklopno-kyvné strešné okná - Otvára sa pomocou rukoväte v hornej časti krídla alebo pomocou kľučky v dolnej časti krídla - Jednoduché otváranie aj pri vysoko umiestnených oknách - Ponúka neobmedzený výhľad Okná pre zvláštne použitie - Strešné výlezy - Svetlíky Svetlovod - Ponúka jedinečné riešenie pre chodby,...

 • Tvrdé strešné krytiny

  Tvrdé strešné krytiny

  BRAMAC Pevnosť betónovej krytiny Bramac je až o 30% vyššia ako u iných tvrdých krytín. Časom sa zrením na rozdiel od iných materiálov ešte ďalej zvyšuje. To je zárukou jej dlhej životnosti až 100 rokov. TONDACH Tondach, okrem reprezentatívnosti a moderného imidžu, kladie dôraz predovšetkým na kvalitu a funkčnosť. Za každých okolností sa môžete spoľahnúť na vysokú kvalitu, extrémnu odolnosť voči poveternostným vplyvom... MEDITERRAN Základným materiálom škridiel Mediterran je betón, ktorý je zhotovený zo surovín dodávaných do výrobného závodu. Kontrola surovín pred ich zamiešaním je priebežná, totiž len týmto spôsobom sa dá ...

 • Ľahké strešné krytiny

  Ľahké strešné krytiny

  ROVA-SK, a. s. je spoločnosťou s výlučne domácim kapitálom, ktorá priniesla na slovenský trh zásadné zmeny v prístupe k zákazníkovi. Základom úspechu spoločnosti, ktorá sa v súčasnosti dostala do popredia producentov strešných systémov, je komplexnosť prístupu ku klientom a dôraz na kvalitu a trvanlivosť produktu. RUUKKI, to sú komplexné riešenia s pridanou hodnotou, ktorých podstatou je symbióza kovov a excelentnej spolupráce. Dodávame komponenty, systémy a integrované systémy na báze kovov pre stavebníctvo a strojárstvo. Ponúkame široký rozsah kovových výrobkov a služieb. STAMINA Strešný systém Stamina, je výsledkom dlhoročného výv...

 • Strešné krytiny

  Strešné krytiny a ich široká ponuka na trhu dáva možnosť vybrať vhodnú strechu na každú stavbu. Dobrá strecha je základ bezpečného a pohodlného bývania. Poradíme Vám, aká strešná krytina sa hodí práve na Váš dom,aký bezpečný sklon potrebuje vami vybraná krytina, aký systém odvetrania strechy navrhnúť, aké parozábrany použiť, odporučíme vhodné strešné doplnky a prestupy strechy. Produkty pre Vašu strechu Vám dodáme v najvyššej kvalite, rýchlo a spoľahlivo, priamo na Vami určené miesto realizácie stavby. Spoločnosť Lateko – strechy, s.r.o. Vám ponúka nasledovné strešné krytiny od popredných svetových výrobcov: betónov...

 • Strešné okná

  Strešné okná zabezpečujú presvetlenie podkrovných priestorov pod šikmou ako aj rovnou strechou. Strešné okná tým umožňujú využiť podkrovné priestory rovnako plnohodnotne ako iné priestory v dome. Strešné okná sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a prevedeniach, či už materiálových, alebo farebných. Otváranie pre strešné okná je tiež možné prispôsobiť Vašim potrebám. K dispozícii sú: •kyvné strešné okná •výklopné strešné okná •výklopno-kyvné strešné okná •strešné okná ovládané manuálne •strešné okná ovládané elektronicky

 • Strešné záhrady - s intenzívnou a extenzívnou vegetáciou

  Novou výstavbou zanikajú zelené plochy v mestách. Nahradit ich nie je v dnešnej dobe ľahké. Zelené strechy sú alternatívou, ktorá zvýší spoločenskú aj úžitkovú hodnotu stavby a zmierni dopad na životné prostredie. Extenzívna strecha je bezudržbová, jednotlivé rastliny majú rozličný čas vegetácie a farby kvitnúcich rastlín sa menia podla ročných období.

 • Strešné škridle, fólie, doplnky, strešné okná.

  Strešné škridle, fólie, doplnky, strešné okná.

  Strešné doplnky, škridle, strešné okná, rolety, slnečné kolektory, odkvapové rúry - predaj a montáž za výhodné ceny.

 • ŽALÚZIA NA STREŠNÉ OKNO

  Interiérová žalúzia ovládaná šnúrou a bovdenom určená pre montáž do strešných okien. Lamely žalúzie sú dvojito prepletené v žalúziovom rebríčku. To zaručuje ich zotrvanie v nastavenej polohe pri nakolopení. Naklápanie lamiel sa ovláda bovdenom, vyťahovanie lamiel je pomocou šnúry. V šikmej polohe je žalúzia fixovaná bočnými silikonovými lankami.

 • Strešné systémy a doplnky

  Strecha ako ochranný štít domu musí byť spoľahlivá, bezpečná a stabilná. Aby bola funkčná a spĺňala všetky požiadavky, ktoré sú potrebné na vytvorenie obytného priestoru musí obsahovať kompletný sortiment strešného systému.Strechu ako takú treba riešiť komplexne s vhodnými doplnkami a detailami strešných krytín, strešných okien, fólií a izolácií.

 • Roletky na strešné okná

  Roletka určená pre montáž na rám všetkých bežných typov strešných okien ( FAKRO, VELUX, ROTO). Poskytujú optimálnu ochranu pred teplom a slnkom. K dokonalému zladeniu okna a interiéru prispieva veľký výber látok a farebných odtieňov. Ponúkame aj nepriehľadné zatemňujúce látky. Roletku je možné aretovať v rôznych polohách.

 • OBNOVA pôvodného strešného plášťa

  Životnosť plochej strechy je obmedzená. Vplyvom poveternostných podmienok a postupným opotrebovaním strešnej krytiny dochádza k tomu, že vrchný ochranný posyp sa stráca , alebo vznikajú praskliny, trhliny a tak dochádza k strate vodotesnosti strechy a následnému zatekaniu. Účinným spôsobom obnovy a ochrany striech je aplikácia sanačného náteru , ktorým sa dosiahne dokonalá ochrana ktorá zvyšuje životnosť a užívateľskú hodnotu ošetrovaných striech.

 • Podstrešné fólie

  JUTAFOL D, JUTACON a JUTAFOL DTB sú viacvrstvové polyolefinové fólie zpevnené perlinkovou či plnou tkaninou. Tým je dosiahnutá dostatočná pevnosť ako v ťahu, a to v priečnom i v pozdĺžnom smere, tak i v pevnosti pri trhu.

 • Výroba strešnej krytiny

  Výroba strešnej krytiny

  Spoločnosť dokáže vyrábať aj šindle - strešnú krytine na rodinné domy z plechu v týchto kombináciách a taktiež z pozinkovaného plechu.

 • Výroba drevených šindlov, montáž strešnej šindlovej krytiny a fasády (obkladov)

  Výroba drevených šindlov, montáž strešnej šindlovej krytiny a fasády (obkladov)

  - predaj drevených šindlov z červeného smreka - pokrývanie striech alpským dreveným šindlom (domy, chaty, altánky, prístrešky, kaplnky, studne, hojdačky...) - obkladanie stavieb šindlom (fasády, obklady) - výroba štekov a celých plotov - dlhoročné skúsenosti získané viac ako 10ročnou spoluprácou s renomovanou rakúskou šindliarskou firmou

 • Žalúzie na strešné okná

  Ako samotný názov napovedá, žalúzie na strešné okná sú určené pre strešné okná a svojim univerzálnym prevedeniím je možné ich namontovať na akékoľvek strešné okno. Všetky farebné prevedenia horizontálnej žalúzie na strešné okná Vám radi predvedieme priamo u Vás doma na Vašich strešných oknách, kde si určite vyberiete ten správny farebný odtieň, zároveň Vám naši technický pracovníci radi poradia s výberom toho správneho tienenia pre Vaše podkrovie, a všade tam, kde potrebujete vyriešiť zatienenie.

 • Sieťky proti hmyzu na strešné okno

  Sieťky proti hmyzu rolovacie majú sieťovinu navinutú na pružinovej hliníkovej tyči a v hornej polohe je sieťovina chránená v elegantnej hliníkovej kazete. Bočné lišty takzvané nohy sú opatrené kefkovým tesnením pre dokonalé utesnenie. Ovládanie rolovacej protihmyzovej siete je pohodlné pomocou madielok, u vyšších okien je rolovacia sieť opatrená sťahovacou šnúrkou pre pohodlné sťahovanie sieťky. Pri stiahnutí rolovacej siete do spodnej polohy sa profil zacvakne do spodného vedenia siete a sieť je tak bezpečne uchytená, takže sa nemusíte bát o sieť ani pri silnejšom vetre. Pri silnejšom vetre sa skôr stane, že sa sieťovina vytiahne pri boč...

 • Strešné krytiny

  Ponuka podľa požiadaviek zákazníkov.

 • Strešné okná

  Strešné okná

  Strešné okná 78x120, 78x100, 65x120,54x80, 78x140. Cena od 220 eur vrátane dph. Lemované do plochej krytiny zadarmo

 • špeciálne izolácie FOAMGLAS , strešné plášťe, parkoviská,

  Pokládka izolácie foamglas

 • INSTA STIK™ Profesionálne strešné lepidlo

  Profesionálne strešné lepidlo INSTA-STIK ™ je určené primárne na lepenie tepelnoizolačných dosiek a jednovrstvových hydroizolačných pásov na rôzne vrstvy plochých striech. Profesionálne strešné lepidlo INSTA-STIK ™ možno zaobstarať v prenosnej tlakovej nádobe (o hmotnosti 13,4 kg) nevyžadujúci pri použití žiadny vonkajší zdroj energie. Použitie strešného lepidla INSTA-STIK ™ je veľmi jednoduché, pričom zaručuje rýchle a kvalitné priľnutie k povrchom.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Strešné šindle Guttatec 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.