Rafting v Čunove

Rafting v Čunove

Moderný kanál s divokou vodou pri Čunove neďaleko Bratislavy len 20 min cesty autom. Každoročne sa tu organizuje niekoľko veľmi významných i medzinárodných vodáckych pretekov.
Vyskúšajte si aj vy rafting na 6-miestnych člnoch v jedinečnom areáli vodných športov.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa ešte dnes a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

 • Rafting na řece Salza - Rakousko

  Rafting na řece Salza v Rakousku, patří mezi nejoblíbenější sjezdy řek, její tyrkysová barva a prostředí alpských velikánů je zárukou vyjímečného zážitku. Čeká Vás střední obtížnost, která vám zajistí dostatečný přísun adrenalinu. Doba jízdy na řece Salza cca 4 hodiny. Ubytování je v krásném APSKÉM penzionu, který nabízí mnoho aktivit v okolí. V ceně je také polopenze a to ne jen tak ledajaká, věřte, že tady si každé sousto vychutnáte.

 • Kurz „Inštruktor raftingu“

  Kurz je určený pre ľudí, ktorí už majú základné skúsenosti s jazdou na divokej vode, ovládajú základné techniky pádlovania, čítanie vody. Ďalej je určený pre rekreačných rafterov, vodných turistov, členov záchranárskych zložiek a pod. Cieľom kurzu je rozšíriť rady inštruktorov raftingu na Slovensku a prispieť tým k zvýšeniu profesionality a bezpečnosti pri organizovaných raftingových aktivít pre verejnosť či rekreačné raftovanie. Kurz sa uskutoční na umelom kanály v Čunove alebo v Liptovskom Mikuláši.

 • Rafting v Čunove

  Rafting v Čunove

  Moderný kanál s divokou vodou pri Čunove neďaleko Bratislavy len 20 min cesty autom. Každoročne sa tu organizuje niekoľko veľmi významných i medzinárodných vodáckych pretekov. Vyskúšajte si aj vy rafting na 6-miestnych člnoch v jedinečnom areáli vodných športov.

 • Rafting - adrenalín na vode

  Rafting - adrenalín na vode

  Rafting je vyhľadávanou vodnou aktivitou pre firemné akcie a teambuilding. Ponúka Vám nevšedné zážitky, dobrodružstvo a odreagovanie. Rafting je jazda na gumennom člne na divokej vode. Splavujú sa rieky a vodné kanály v krásnych prostrediach tatranskej prírody. Čakajú na Vás adrenalínový zážitok pri prekonávaní veľkých vĺn, perejí, spenených vodných valcov a skokov. To všetko v spoločnosti našich skúsených inštruktorov.

 • Snowrafting - raft na snehu

  Snowrafting - raft na snehu

  Zábavu a adrenalín v zimnom období pre všetkých odvážnych na športovej akcii prinesie snowrafting. Ponúkame 3 alternatívy snowraftingu. Prvá alternatíva je ťahanie raftu za snežným skútrom. Pri druhej alternatíve sa postaví na vrchu zjazdovky veža s elektromotorom, raft (gumený čln) sa ťahá oceľovým lanom na vrch a potom spúšťa sa dole, pričom o bezpečné zabrzdenie sa starajú bungee (gumené) laná. Poslednou treťou alternatívou je postavenie trate s bránkami na zjazdovke, raftom sa jazdí pomedzi bránky, zmeny smeru sa ovládaju pomocou vesiel. Dúfame, že Vás snowrafting ako zimná zábava osloví a dostatočne sa pri ňom odreagujete.

 • Rafting

  Rafting

  Rafting je jednou z najlepších tímových aktivít, kde sa dokonale preveria vaše schopnosti. Splavujeme na Malom Dunaji kde je nízka náročnosť a na Váhu, kde je náročnosť nízka až stredná. Rafting zo sebou prináša skvelé zážitky a neopakovateľné momenty. Rafting – špecifikácie - 5 až 6 miestne člny - vo výbave záchranné vesty - pádla

 • Rafting na řekách Lech a Inn (2-místné rafty)

  Vodácký zájezd se sjížděním dvou alpských řek. První den nás čeká Vás rozpádlování na tyrkysové vodě Lechu s mírnými peřejkami. Pro svou specifickou krásu je údolí Lechu nazýváno rakouská Kanada . Druhý den hupsneme do zpěněných vln vodnaté řeky Inn ve věhlasném úseku Imst - Haiming, kterému raftaři neřeknou jinak než Imsterschlucht. Nechte doma starosti všedních dnů a pojeďte na skok do světa snů.

 • Rafting na vode

  Rafting je naša špecialita, ktorej sa venujeme úplne od začiatku. Pracujú pre nás skúsení inštruktori, ktorý sa poväčšine venujú športovému kajaku.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Rafting v Čunove 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.