Ponuky

Najnovšie ponuky

Reťazové úväzky s okom a hákom

Reťazové úväzky s hákom a okom sú určené pre lesnú techniku pri ťažbe a približovaní dreva. Sú vyrobené z vysokopevnostnej reťaze a slúžia pre doplnkové viazanie kmeňov za lesný traktor. Dodávame reťaze od priemeru 6 do 16m...

Lanové úväzky pre žeriavy

Lanové úväzky dodávame v rôznych dĺžkach a priemeroch podťa potrieb zákazníka. Konce lana môžu byť zalisované alebo zapletané.

Klanicové laná

Lanové úväzky dodávame v rôznych dĺžkach a priemeroch podťa potrieb zákazníka. Konce lana môžu byť zalisované alebo zapletané.

Lanové úväzky na sťahovanie dreva

Lanové úväzky dodávame v rôznych dlžkach a priemeroch podta potrieb zákazníka. Konce lana môžu byt zalisované alebo zapletané.

Záberové reťaze pre lesné traktory séria 350

Reťaze sú určené k plnému záberu v ťažkých podmienkach. Sú vyrobené z mangánovej oteruvzdornej ocele. Modifikácia: TR - B - vyššie záberové segmenty.

Záberové reťaze pre lesné traktory séria 300

Reťaze sú určené k plnému záberu v ťažkých podmienkach. Sú vyrobené z mangánovej oteruvzdornej ocele. Modifikácia: TR - B - vyššie záberové segmenty.

Protišmykové reťaze so záberovými kruhmi pre lesné traktory a stroje séria 200

Reťaze sú určené pre poľnohospodárske traktory v lesných podmienkach. Sú vyrobené z cementovanej reťaze a záberových kruhov z mangánovej zliatiny.

Protišmykové reťaze so záberovými kruhmi pre lesné traktory a stroje séria 100

Reťaze sú určené pre lesné kolesové traktory a nakladače pracujúce v špeciálnych podmienkach. Sú vyrobené z vysokopevnostnej reťaze a záberových kruhov z mangánovej zliatiny.

Lesný kolesový ťahač - LKT 81 TURBO

LKT 81 TURBO je moderný špeciálny stroj určený na približovanie a sústreďovanie dreva v lesnej ťažbe. Koncepcia lesného kolesového ťahača LKT 81 TURBO zachováva osvedčené klasické usporiadanie s pohonom všetkých kolies rovnakej ve...

Vedenie účtovníctva + mzdy

Spracovanie jednoduchého a podvojného účtovníctva, evidencia odberateľských a dodávateľských faktúr,evidencia majetku, evidencia zásob, evidencia peňažných prostriedkov v pokladni a na účte, vyhotovenie výkazov ziskov a strát, súv...

Realizácia elektroinštalácií

Ponúkame projektovanie a realizáciu elektroinštalácií. Pre rodinné domy, byty, bytovky, priemyselné budovy, či verejné osvetlenia. Vieme zabezpečiť aj murárske a obkladačské práce.

Predošlá 1  ...  4312  4313  4314  4315  4316  4317  4318  4319  4320  ...  8955 Ďalšia

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Kontakt Obchodné podmienky

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Ponuky od 64725 na požiadavka.sk 2004 - 2014 ©