PonukyNajnovšie ponuky
 Monitor - LCD 22 Wide

Monitor - LCD 22 Wide

Popis: 22 Wide LCD Samsung 225BW - DTP pracovisko LCD displej Samsung SyncMaster 225BW představuje špičkový širokoúhlý dvaadvacetipalcový LCD displej moderního, ultratenkého vzhledu.

Monitor - LCD 19

Monitor - LCD 19

Popis: 19 Wide LCD Samsung 920NW - 19 Wide LCD Samsung 920NW, 1440x900,DVI,300cd, 5ms,Silver

Tlmočenie a preklady

Vo veľmi krátkom čase a za výhodnú cenu Vám vyhotovíme preklad z/do ruského alebo anglického jazyka. Časovo a miestne neobmedzené tlmočenie na úrovni expert z/do jazykov - ruský alebo anglický.

Stojanová vŕtačka VS 32B,r.v.1990

Stojanová vŕtačka VS 32B,r.v.1990

vrtačka je po kompletnej oprave zo zárukou, príslušenstvo zverák, redukcie, vrtáky

Plastové poháre s 3D motívmi

Plastové poháre s 3D motívmi

Ponúkam neobmedzené množstvo plastových pohárov s 3D motívmi prezentácie vlastnej firmy, resp.loga. Pri väčších množstvách a pravidelných odberoch množstevná zľava.

Ponúkam kovovú konštrukciu

Ponúkam kovovú konštrukciu

Ponúkame kovovú konštrukciu, ktorá pôvodne mala slúžiť ako podstavec pod dve plastové nádrže na vodu o objeme 2,4 m3. Cena: 400 € Lokalita odberu: Strážske

Ultra rýchla ofsetová a digitálna tlač

Tlač a dokončovacie spracovanie prospektov, katalógov, letákov, časopisov a obchodných tlačovín. Jediná tlačiareň na Slovensku s tromi profesionálnymi tlačiarenskými technológiami pod jednou strechou: klasický ofset, suchý ofset a di...

Gravírovanie dreva

Drevo je možné gravírovať aj rezať. Vyrábame rôzne ozdoby, puzzle z preglejky, suveníry, mozaiky, informačné tabule z dreva, drevené reklamné predmety, krabičky na víno, drevené hračky, ornamenty a mnoho ďalších vecí.

Gravírovanie plastu

Plasty je možne značiť / gravírovať / aj rezať. V našej ponuke sa nachádza široká paleta plastov. Ide o jednofarebné aj dvojfarebné plasty. Z týchto plastov sa vyrábajú rôzne informačné tabule, štítky, bezpečnostné značenia, vi...

Gravírovanie gumy

Gumu môžeme gravírovať aj rezať. Podľa použitia poznáme viacero druhov gumy. So špeciálnej gumy sa vyrábajú aj pečiatkové štočky. Po vyrobení stočku stačí výrobok priamo aplikovať na pečiatkový strojček.

Textilný laser

Laserom môžte popisovať povrch textilu a môžte ho aj rezať. Je vhodný na rezanie strihov z látok, obrezávanie výšiviek, reklamný popis na textil a pod.

Gravírovanie kože

Koža je materiál, ktorý sa dá gravírovať aj rezať, jeho využite je od popis reklamných kožených predmetov až po priemyselné účely v obuvníckom a odevnom priemysle.

Gravírovanie fólie

Tento materiál sa dá rezať aj gravírovať. Dá sa rezať každý papier napr., grafický papier výroba pozdravov, oznámení, skladačiek, ornamentov, špeciálne papiere napr. na výrobu tesnení a podobne.

Gravírovanie korku

Korok – dá sa laserom rezať aj gravírovať. Gravírovanie na korok sa používa napríklad u vinárov kde sa na vrchnú časť gravíruje logo pripadne názov vínovej oblasti.

Gravírovanie keramiky

Keramika sa taktiež dá gravírovať laserovým lúčom.. Okrem priameho gravírovania je možné používať aj pastu na keramiku, ktorá vytvorí farebný popis na keramike a tým je možné vytvoriť na keramike akýkoľvek obrazec.

Predošlá 1  ...  8569  8570  8571  8572  8573  8574  8575  8576  8577  ...  9007 Ďalšia

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Kontakt Obchodné podmienky

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Ponuky od 128580 na požiadavka.sk 2004 - 2014 ©