www.poziadavka.sk - obchodný portál plný obchodných príležitostí
OBAL CENTRUM s.r.o. | Profil spoločnosti

O NÁS

PONÚKAME

REFERENCIE

CERTIFIKÁTY

KONTAKTY

Obaly od fľaše až po IBC kontajner

Ponúkame: fľaše, dózy, plechovky, kanistre, vedierka, vedrá s vekom, sudy (nové, vymyté), IBC-kontajnery (nové, repasované, vymyté, príslušenstvo, doplnky), plastové nádrže, fólie, palety, kartóny, UN kartóny, plastové laboratórne fľaše a príslušenstvo, boxy na prepravu nebezpečných a infekčných materiálov, nádoby na medicínsky odpad, antistatické obaly, rozprašovače, dávkovače, uzávery.


Žiadate viac informácií, cenu, zľavu, alebo sa chcete niečo opýtať? Vyplňte formulár a stlačte tlačidlo odoslať správu:

Meno:
Telefón:
E-Mail:
Lokalita:
 

Obaly od fľaše až po IBC kontajner
36


Plastové prepravné obaly
Dodávame plastové palety, monoblokové paletové prepravné boxy, prepravky, boxy na skladovanie a prepravu nebezpečných materiálov.
Sortiment plastových laboratorných obalov
Dodávame široký sortiment plastových laboratorných obalov (fľaše, dózy, kanistre) a príslušenstva (nálevky, odmerky, strečky, rozprašovače, uzávery ...).
Prepravné paletové boxy v rôznom prevedení
Dodávame plastové prepravné boxy v rôznom prevedení na rôzne použitie. Vysoká pevnosť, ľahká manipulácia.
Široký sortiment priemyselných nádrží
Dodávame široký sortiment priemyselných nádrží o objeme 1000 - 5000 l s rôznym príslušenstvom. Ďalej ponúkame dvojstenné nádrže na LTO, objem 500, 1000 a 1500 litrov so širokou škálou príslušenstva(kohúty, tvarovky, potrubie).
Plechovky a plechové vedrá
Dodávame plechovky a plechové vedrá z jemného pocínovaného plechu pre priemyselné (farby, chemikálie) a potravinárske účely o objeme 0,1 - 30 litrov. Niektoré typy sú homologované pre prepravu nebezpečných látok.


Plastové antistatické obaly na skladovanie
Dodávame plastové antistatické obaly na skladovanie a prepravu horlavín v objemoch od 10 do 1000 litrov (kanistre, sudy, IBC kontajnery).
Prepravky a prepravné boxy
Dodávame široký sortiment plastových prepraviek a prepravných boxov pre priemysel a potravinárstvo. Niektoré druhy boxov disponujú homologáciou podľa UN.
Plastové fólie a sáčky
Dodávame široký sortiment plastových fólií (ovinovacie, baliace, zakrývacie, bublinkové, penové) a sáčky (štandardné, zipsové, antistatické, bublinkové, penové).
Plastové palety
Dodávame plastové palety pre rôzne účely použitia (priemyselné, hygienické, antistatické, z recyklátu), s rôznou nosnosťou a rozmermi.
Sortiment lepenkových kartónov
Ponúkame široký sortiment štandardných lepenkových kartónov, papierových sudov a tubusov a kartónov s UN-homologáciou pre balenie a prepravu nebezpečných látok v súlade s predpismy ADR, RID, IMDG Code a IATA. ...
Skladacie paletové boxy
Dodávame praktické skladacie paletové boxy, objem 800 - 1000 l, rôznorodé využitie, úspora 63 % ložného priestoru pri prevoze prázdnych zložených boxov.
Obaly na likvidáciu nebezpečných odpadov
Ponúkame špeciálne obaly na likvidáciu nebezpečných látok v objemoch 30, 50 a 60 litrov. Kónický tvar umožňuje jednoduché skladovanie prázdnych obalov. Materiál polypropylen, veko sa po nasadení odňať. Obal je určený pre bezezbytkové spálenie spolu s nebezpečným obsahom.
Nabídka posypové soli
Nabízeme dodání posypové soli, kusové nebo kamionové dodávky. Balení: 50 kg pytle (baleno na EUR paletách-900 kg na paletě) Termín dodání: do 7 pracovních dnů od objednávky
Ušetrite vhodným výberom dodávateľa


Získajte nových zákazníkov

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>
Registrácia
Prihlásenie
Zabudnuté meno a heslo
Požiadavky
Nové požiadavky na email
Nájsť dodávateľa
Ponuky
Firmy
Katalógy
Pracovné ponuky
Zľavy
Kancelárske priestory
Info o www.poziadavka.sk
Obchodné podmienky
Kontakt
Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
www.poziadavka.sk: Obaly od fľaše až po IBC kontajner 2004 - 2014 ©
Mám otázku