www.poziadavka.sk - obchodný portál plný obchodných príležitostí

Predaj a sprostretkovanie PKW,LKW, Minibus

Dovoz Minibusov, Aut, sprostretkovanie predaja zo zapadnej EU,


Žiadate viac informácií, cenu, zľavu, alebo sa chcete niečo opýtať? Vyplňte formulár a stlačte tlačidlo odoslať správu:

Meno:
Telefón:
E-Mail:
Lokalita:
 

Predaj a sprostretkovanie PKW,LKW, Minibus
25


Lící deska pro WHN 13
Nabízíme samostatnou lícní desku horizontální vyvrtávačky WHN 13. Onačení LD 13, r.v. 1987 Cena dohodou.
Alkomat
Je novinkou na trhu určená na zábavu zákazníkov krčiem, na pláž, na firemné akcie. Slúži na meranie hladiny alkoholu „ľuďom“, ktorí sa rozhodnú o vyskúšanie. Nameranú hodnotu signalizuje zábavnými hlasovými textami cez reproduktor (aby aj okoloidúci vedeli, že kto je „najlepší chlap“...) a displejovými efektami. Zariadenie funguje na mincovník, prípadne na diaľkové ovládanie. Alkomat môžete kúpiť, prípadne prenajať na akcie. Hygienika fúkania je zab...
Ochranné pracovní pomůcky a oděvy
Dodáváme ochranné a pracovní pomůcky provaše potřeby, např.: ochranné brýle, pomůcky na ochranu dýchacích cest, pracovní obuv (např. s ocelovou špičkou, pantofle, gumáky), pracovní oděvy (např. montérky, bundy, trička, mikiny, reflexní oděvy, overaly), pracovní rukavice (např. kožené, úpletové, latexové) atd.
- vieme zabezpečiť návrh exkluzívnych obalových alebo propagačných materiálov, obalové materiály: krabice, vrecká, fólie, etikety... propagačné materiály: plagáty, letáky, billboardy... logodesign : návrh logotypu, redesign tvorba firemnej identity: vizitky, hlav. papier, pečiatky... - ponúkame nízkonákladovú tlač na tlačiarni ROLAND Versa UV na ľubovoľný materiál, ako fólia ( transparentná, metalízovaná, hliníková), samolepiaci papier, textil , koža a i...
Plastová predokenná roleta ŠTANDARD predstavuje cenovo výhodnejšiu alternatívu k hliníkovým systémom. Montuje sa do hotovej stavby. Po montáži je roletový box z exteriéru viditeľný. Skladá sa z roletového boxu, vodiacich líšt a lamelového panciera. Roletový box je hliníkový, dodáva sa v bielej a v hnedej farbe. Vodiace lišty a lamely sú vyrobené z plastu. Dutá plastová lamela má šírku 37 mm, v ponuke je 7 farebných odtieňov vrátane priesvitnej. Rolet...


Systém S 8000 IQ so 6 komorami a so stavebnou hĺbkou 74 mm ponúka oblé tvary. Veľká stavebná hĺbka zaisťuje statickú spoľahlivosť vďaka možnosti vloženia dodatočne veľkej oceľovej výstuže hrúbky 2 mm, ktorá je uzavretá.
Zateplené šlapky
Zateplené šlapky detských, ženských aj pánskych veľkostí. čísla od 24-47. Rôzme farby a motívy. Cena 4,50 EUR plus poštovné.
Zimné bundy Nike, Puma Adidas
Zimné bundy známych značiek ako Adidas, Nike, Puma. Nike bunda šedej farby, veľkosť S a M, cena 51 EUR. Nike bunda čiernej farby, veľkosť XS a S, cena 58 EUR. Adidas bunda fialovo zelená farba veľkosť L, cena 52 EUR. Puma bunda bielej farby, veľkosť M, cena 55 EUR. Puma bunda čiernej farby, veľkosť M, 48 EUR. Všetky ceny sú bez poštovného.
Pierre Cardin pánske ponožky
Pánske ponožky značky Pierre Cardin. Veľkosti 39-42, 43-46 alebo 40-46. Cena 3,50 EUR plus poštovné.
USB kľúč
USB kľúč v tvare jabĺčka, striebornej farby, na ľavej strane zdobený kamienkami. Cena 6,50 EUR plus poštovné.
Detské batohy
Detské batohy značky O´neil, a Nike. Cena O´neil batohu je 8 EUR a Nike 13,50 EUR. Plus poštovné
Detské batohy
Detské batohy značky O´neil, a Nike. Cena O´neil batohu je 8 EUR a Nike 13,50 EUR. Plus poštovné
Detské batohy
Detské batohy značky O´neil, a Nike. Cena O´neil batohu je 8 EUR a Nike 13,50 EUR. Plus poštovné
Disney pančuchy
Pančušky značky Disney pre dievčatá aj chlapcov. Pre dievčatá motívy pincezien, pre chlapcov motív Cars a Spiderman. Veľkosti 92/98, 104/110, 116/122. Cena pančúch je 2,80 EUR.
Chlapčenské ponožky Disney Cars a Spiderman
Chlapčenské ponožky s motívom Disney Cars alebo Spiderman. Veľkosti 23-26, 27-30, 31-34, 35-38. Cena ponožiek je 1,70 EUR plus poštovné.
Ohradová paleta Mars s lyžinami
30 ks. ohradových palet Mars s lyžinami 1200x800x600 mm.- výborný stav ( ze zakladače ) Cena : 1 400,- CZK /ks. EXW- Sedlnice u NJ .
Ponúkame žiaruvzdorné materiály na báze keramického vlákna pre teploty do 1260°C, 1430°C a 1600°C. (na báze kysličníka hlinitého a kremičitého) - výrobky spoločnosti Thermal Ceramics a Unifrax.
Rekonštrukcie paluboviek a športových podláh v telocvičniach
Najčastejším druhom podlahy v telocvičniach sú drevené parkety, ktoré môžu by nalepené priamo na podklad alebo uložené na pružný rošt. Podľa existujúceho stavu podlahy je možné navrhnúť optimálny spôsob rekonštrukcie. Súčasťou kompletnej dodávky je odborné poradenstvo, doprava a montáž, záručný a pozáručný servis.
Plošne odpružená podlaha, pružná vrstva je tvorená dreveným roštom, nášľapná vrstva je z drevených viacvrstvových parkiet. Súčasťou kompletnej dodávky je odborné poradenstvo, doprava a montáž, záručný a pozáručný servis.
Veda, vývoj a výskum
Činnosť strediska vývoja je zameraná predovšetkým na vývoj nových výrobkov a zariadení využitých v oblasti zdravotníctva, farmaceutickom priemysle, potravinárskom priemysle, chemickom priemysle, elektronickom priemysle, vybavení laboratórií apod. Sú to hlavne výrobky z produktových rád FORCLEAN, FORLAB a FORMEDICAL. V tejto oblasti spoločnosť Block a.s. dlhodobo spolupracuje s vysokými školami, akadémiou vied a výskumnými laboratóriami. Táto spolupráca v roku 20...
Hydraulický montážní lis CDM 80-7
Nabízíme k prodeji používaný hydraulický montážní lis CDM 80-7. Zapojen, možno odzkoušet. Cena na vyžádání. Umístění: sklad Tršice
Dievčeneské ponožky Hello Kitty a Disney princezné
Dievčenské ponožky Hello Kitty rôzne farby a Disney princezné, veľkosti 23-26, 27-30, 31-34, 35-38. Cena je 1,70 EUR
Adidas vesty
Biela Adidas vesta veľkosť 40, cena 68 EUR. Fialová Adidas vesta veľkosti 32-48, cena 45 EUR. Flitrová Adidas vesta veľkosti 32-48, cena 25 EUR.
Spojte trendy sedenie/ležanie s maximálnym relaxom a vychutnajte si tak každú chvíľku z vášho voľného času. Zostavu si môžete vybrať v jednej farbe, alebo si ju môže nakombinovať v rôznych farbách podľa vášho výberu. Na výber máte zo 17nástich krásnych farieb, z ktorých si určite vyberiete tú svoju.
Vytvorte si maximálne pohodlie na tejto úžasnej 3oj dielnej zostave pozostávajúcej zo sedacieho vaku a 2och roztomilých taburetiek. Celú zostavu si môžete vybrať v jednej farbe, alebo si ju môže nakombinovať v rôznych farbách podľa vášho výberu. Tak popusťte uzdu svojej fantázii. Na výber máte zo 17nástich krásnych farieb, z ktorých si určite vyberiete tú svoju.
- polyuretánová pena s akustickou a požiarnou odolnosťou - klasifikovaná v triede B1 podľa DIN 4102-1 - požiarnu odolnosť až 4 hodiny podľa BS 476 cast 20 - znižovanie hluku W = 59 dB podľa predpisu 167-32926e od IFT
- rýchlo tuhnúca polyuretánová pena určená na použitie v extrémnych poveternostných podmienkach - možno aplikovať pri teplotách od - 10 ° C do + 25 ° C - po vytvrdnutí je pena teplotne stabilný medzi - 55 ° C a + 100 ° C
Použitie: - izolácia okien a dverí - izolácia a tesnenie potrubia v stenách a podlahách - izolácia a tesnenie vodných potrubí a nádrží - utesňuje praskliny a spája podlahové lišty - vypĺňa a tesní medzery a praskliny v stenách a podlahách
Profesionálne strešné lepidlo INSTA-STIK ™ je určené primárne na lepenie tepelnoizolačných dosiek a jednovrstvových hydroizolačných pásov na rôzne vrstvy plochých striech. Profesionálne strešné lepidlo INSTA-STIK ™ možno zaobstarať v prenosnej tlakovej nádobe (o hmotnosti 13,4 kg) nevyžadujúci pri použití žiadny vonkajší zdroj energie. Použitie strešného lepidla INSTA-STIK ™ je veľmi jednoduché, pričom zaručuje rýchle a kvalitné priľnutie k povrchom.
Viacúčelové lepidlo INSTA-STIK ™ je rýchlo-tuhnúca jednokomponentná polyuretánové lepidlo, určené na lepenie rôznych druhov tepelne izolačných a sadrokartónových dosiek.
HYPERSEAL 25LM-S je tesniaci tmel do škár. Hyperseal 25LM-S poskytuje rozšírené tixotropný vlastnosti. HYPERSEAL 25LM-S priľne aj k podkladom ako je napr ku sklo, hliník, oceľ, polykarbonát apod.
H-DESMO PB Mono je ekonomická, rýchlo tvrdnúca, jednozložková, tixotropný, polyuretánová látka, vytvárajúca hydrofóbna, elastickú membránu s veľmi silnou priľnavosťou k väčšine typov substrátov. H-DESMO PB Mono vykazuje vynikajúce mechanické vlastnosti a výbornú chemickú odolnosť. H-DESMO PB Mono je ideálna pre použitie na zvislé povrchy.
Hydroizolačný náter H-DESMO je jednozložková polyuretánová látka, vytvárajúca elastickú membránu sa silnou priľnavosťou na rôzne druhy povrchov. Obsahuje malé percento xylolu a v prípade potreby možno riediť rozpúšťadlami. Náter H-DESMO je založený na čisto polyuretánovej elastomérovou hydrofóbna živicu s prímesou špeciálnych anorganických plnív, vďaka ktorým má produkt vynikajúce mechanické, chemické, tepelné a UV vlastnosti. Nanáša sa štetcom, va...
RCS 5000 ™ je vysoko kvalitná, hydroizolačná strešná krycia vrstva vyrobená pomocou vyspelej technológie celoakrylových polymérov. Táto plne prichytená bezšvová strešná krytina sa vyznačuje vynikajúcou adhéziou, pevnosťou, pružnosťou a odolnosťou voči vode.
Izolačnú penu Foam-Lok ™ 2800 je nutné chrániť pred ultrafialovým slnečným žiarením, vlhkosťou a ochozením. Náter napomáha chrániť a utesniť penu pred poškodením v dôsledku uvedených faktorů. Po prevedení nástreku izolačnej striekané peny Foam-Lok ™ 2800 na požadovanú silu a po vykonaní povrchových úprav sa nanáša ochranná vrstva pružného náteru Thermoflex 1000 niekedy s prímesou bridlicových granúl. Táto ochranná vrstva predstavuje trvanlivý povrch...
The Injection Foam method allows the consumer to benefit from foam insulation that is injected through a hole into the wall cavity, as opposed to being sprayed directly into open wall/stud cavities (new construction). Honter Company is a only company on European market, which import and distributes unique sprayed foam and injection foam insulation Foam-Lok™, which is produced by Lapolla. The specially developed foam insulation differs from commercially available spray foam insulation becaus...
Spray foam insulation Roofing Systems provide many benefits to building owners. The two most prominent benefits are waterproofing/leak prevention and insulation value. Many additional benefits also exist such as superior compressive strength, lightweight, self-flashing, durable and long lasting. Spray FoamLok™2800, FoamLok™3000 insulation is applied as a liquid using plural-component spray equipment to fill cracks and crevices. It then expands approximately 30 times its original liquid vo...
Closed-cell spray foam insulation is one of the most efficient insulating materials commercially available. Foam-Lok ™2000 foam acts as a vapour barrier, insulation and air barrier all in one Foam-Lok™2000 has a similar application process to that Foam-Lok™500 foam it adheres directly to the substrate forming a seamless and permanent coverage over and around even the most difficult shapes. However, it only expands to 50 times its liquid volume it seals cracks and joints, and around protrus...
FoamLok™500 is an Open-Cell foam, which provides superior energy economy and durability while significantly reducing unmanaged moisture and air infiltration. Area and conditions of use: attic insulation, roof insulation inside the building, ceiling insulation, wall insulation, insulation between the rafters, house, etc. Foam insulation can be applied from - 6 ° C (application is possible for the entire year). FoamLok™500 foam is spray-applied as a liquid and expands within seconds to ...
Mars velká
Kovové ohradové palety Mars 1200x800x600 mm. použité v dobrém stavu , množství : 135 ks.
Doplňky do postýlek
Matrace- molitanová Dětská molitanová matrace (PUR pěna).Středně tvrdá. Matrace je potažena polyuretanovým vláknem a vrchní vrstva je 100 % bavlna. Potahový materiál je sundavací a dá se prát samostatně v pračce, dle návodu k používání. Výrobek vyhovuje Vyhlášce Ministerstva zdravotnictví ČR č. 84/2001 Sb., kladených na výrobky pro děti do 3 let. Molitanová matrace Klasická molitanová tvrdší matrace s potahem z bavlny. - rozměr: 120x60x8cm - materiál...
Hračky pro holky a kluky
- Houpadla - Vozíky - Dětský zahradní domeček - Houpačky a provazové žebříky - Stavebnice a ostatní - Dětské knihovny - Tahací hračky - Kuchyňky
Drevené brikety
Ponúkame na predaj kvalitné drevenné brikety. Rozmer 90x250 mm Balenie: 10 kg folia /1000 kg paleta Cena 185 € bez DPH/t.
Potravinove produkty
Ponúkame : pekárenské výrobky z kysnutého cesta ,parenú knedlu. parene buchty s naplňou. mrazené pirohy s naplňou.
- plastový barmanský
- nerezové
- s prísavkami
- hliníkový
- nádoba na sódu nerezová
- pre servítky na 15 x 15 cm
Ušetrite vhodným výberom dodávateľa


Získajte nových zákazníkov

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>
Registrácia
Prihlásenie
Zabudnuté meno a heslo
Požiadavky
Nové požiadavky na email
Nájsť dodávateľa
Ponuky
Firmy
Katalógy
Pracovné ponuky
Zľavy
Kancelárske priestory
Info o www.poziadavka.sk
Obchodné podmienky
Kontakt
Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
www.poziadavka.sk: Predaj a sprostretkovanie PKW,LKW, Minibus 2004 - 2014 ©
Mám otázku