www.poziadavka.sk - obchodný portál plný obchodných príležitostí
VALTEC spol.s r.o.  | Profil spoločnosti

O NÁS

PONÚKAME

KONTAKTY

Zváračka - invertor GYSMI 165

Jednofázový prenosný invertorový zvárací zdroj s ventilátorom pre zváranie metódou MMA obalenou elektródou a metódou TIG (wolfrámovou neodtavujúcou elektródou) kontaktným zapaľovaním oblúka.
Použiteľné elektródy: bázické, rutilové, antikorové, hliníkové, liatinové.

Charakteristické znaky: vysoká stabilita zváracieho prúdu aj pri výkyvoch napájacieho napätia, nízka hmotnosť, malé rozmery.


Žiadate viac informácií, cenu, zľavu, alebo sa chcete niečo opýtať? Vyplňte formulár a stlačte tlačidlo odoslať správu:

Meno:
Telefón:
E-Mail:
Lokalita:
 
32


COMPIN 178 je profesionálny zvárací invertor s digitálnym zobrazením nastaveného prúdu MMA (obalenou elektródou) a TIG s dotykovým štartom (zváranie v ochrannej atmosfére netaviacou sa elektródou). Je to zdroj zváracieho prúdu so strmou charakteristikou. Invertor je riešený ako prenosný zdroj zváracieho prúdu. COMPIN 178 je jednofázový invertorový zdroj chránený proti preťaženiu účinnou nadprúdovou ochranou. Ďalej je vybavený elektronickými funkciami HOTSTART ( p...
Jednofázový zvárací invertor pre zváranie metódou MMA obalenou elektródou a metódou TIG kontaktným zapaľovaním oblúka. Vďaka vynikajúcim zváracím vlastnostiam, nízkej hmotnosti, malým rozmerom, spoľahlivosti a vybaveniu je Welder 165 vhodný predovšetkým k profesionálnemu využitiu vo výrobe, údržbe a montáži. Je vybavený funkciami HOT-START, ARC-FORCE, ANTI STICK.
Jednofázový prenosný invertorový zvárací prístroj, s ventilátorom, pre zváranie metódou MMA obalenou elektródou jednosmerným prúdom a metódou TIG-LIFT (kontaktným zapaľovaním oblúka). Použiteľné elektródy: rutilové (napr. ER 117), bázické (napr. EB 121), antikorové, hliníkové, liatinové. Hlavné znaky: nízka hmotnosť, malé rozmery, vysoká stabilita zváracieho prúdu aj pri zmene napájacieho napätia.
Zvárací invertor Rainbow 150 reprezentuje najpokročilejší stupeň technológie zariadení pre zváranie jednosmerným prúdom. Je konštruovaný na báze poslednej generácie invertorov IGBT a plochých transformátorov. Rada Rainbow svojou nízkou hmotnosťou, malými rozmermi a výbornými charakteristikami pre zváranie metódou MMA a metódou TIG LIFT kontaktným zapaľovaním oblúka sú najvhodnejším riešením pre údržbárske a výrobné práce.
Jednofázový prenosný invertorový zvárací zdroj s ventilátorom pre zváranie metódou MMA obalenou elektródou a metódou TIG (wolfrámovou neodtavujúcou elektródou) kontaktným zapaľovaním oblúka. Použiteľné elektródy: bázické, rutilové, antikorové, hliníkové, liatinové. Charakteristické znaky: vysoká stabilita zváracieho prúdu aj pri výkyvoch napájacieho napätia, nízka hmotnosť, malé rozmery.


COMPIN 150 je profesionálny zvárací invertor určený na zváranie metódami MMA (obalenou elektródou) a TIG s dotykovým štartom (zváranie v ochrannej atmosfére netaviacou sa elektródou). Je to zdroj zváracieho prúdu so strmou charakteristikou. Invertor je riešený ako prenosný zdroj zváracieho prúdu. COMPIN 150 je jednofázový invertorový zdroj chránený proti preťaženiu účinnou nadprúdovou ochranou. Ďalej je vybavený elektronickými funkciami HOTSTART ( pre ľahšie za...
Zvárací invertor s perfektnými zváracími vlastnosťami a rozsiahlimi možnosťami nastavenia. Vďaka vysokému výkonu a maximálnej spoľahlivosti je určený pre široký okruh užívateľov. Vybavenie: - technológia IGBT - kompaktný, ľahký, prenosný - ANTI-STICK, ARC FORCE, HOT- START - inteligentná ochrana proti prepatiu, podpatiu, nadprúdu a prehriatiu
Vulcan 160 je jednofázový invertorový zdroj pre zváranie jednosmerným prúdom obalenými elektródami a metódou TIG so zapalovaním škrtnutím. Je spoľahlivý, má nízku hmotnosť, malé rozmery, jednoduché ovládanie, jednoduchú reguláciu a nízku spotrebu elektrickej energie. Vlastnosti a vybavenie: zariadenie zvára rutilovými, bázickými,nerezovými aj hliníkovými elektródami. Má výborné zváracie vlastnosti, automatickú tepelnú ochranu proti preťaženiu so svetelno...
Vulcan 130, 160, sú jednofázové invertorové zváračky pre zváranie jednosmerným prúdom obalenými elektródami a metódou TIG so zapalovaním škrtnutím. Sú spoľahlivé. Majú malú váhu, malé rozmery, jednoduché ovládanie, jednoduchú reguláciu a nízku spotrebu elektrickej energie.
Discovery 250 je profesionálny, robustný, 3-fázový invertorový zdroj pre MMA a TIG DC aplikácie s vynikajúcimi charakteristikami oblúka. Discovery 250 je špeciálne navrhnutý pre nepriaznivé pracovné podmienky, ako sú offshore konštrukcie, lodenice, lodná údržbu a opravy. TIG DC funkcie a digitálne ovládanie sú optimálnou kombináciou aj pre údržbu, stavebníctvo, stredne ťažké a ťažké kovové konštrukcie. Hot Start a Arc Force sú nastaviteľné pri zvá...
Discovery 150TP je vyspelý invertorový zdroj. Vyznačuje robustnou a spoľahlivou priemyselnou konštrukciou. Odporúča sa pre MMA a TIG DC aplikácie, pre ktoré poskytuje vynikajúce charakteristiky oblúka. Discovery 150 TP je ideálny pre údržbu a stavebníctvo. Vstavaný modul Total Protection ukladá menič proti prepätiu a tým je vhodný pre použitie s nestabilným napájaním a generátory.
Jednofázové invertorové zváračky pre zváranie obalenými elektródami a metódou TIG so zapaľovaním škrtnutím alebo dotykom jednosmerným prúdom. Majú výborné zváracie vlastnosti, sú spoľahlivé, bezpečné a schopné vykonávať náročné zváračské práce. Majú jednoduché používanie, dobré zváracie charakteristiky pre všetky bežné typy obalených elektród vo všetkých zváracích polohách a pre zváranie netaviacou sa elektródou TIG.
Profesionálny mikroprocesorový IGBT invertor, ktorý zabezpečí optimálne zváracie vlastnosti pri zváraní metódou TIG so zapalovaním vysokou frekvenciou HF. TIG s pulsným režimom. Vybavené s funkciami: Hotstart, Arcforce, Antistick, 2-takt, 4-takt..
Invertorové zváračky Fidaty sú jednofázové zváračky pre zváranie obalenými elektródami a metódou TIG so zapálením škrtom alebo dotykom jednosmerným prúdom. Ich silnými stránkami je spoľahlivosť a jednoduchosť ovládania.
Ušetrite vhodným výberom dodávateľa


Získajte nových zákazníkov

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>
Registrácia
Prihlásenie
Zabudnuté meno a heslo
Požiadavky
Nové požiadavky na email
Nájsť dodávateľa
Ponuky
Firmy
Katalógy
Pracovné ponuky
Zľavy
Kancelárske priestory
Info o www.poziadavka.sk
Obchodné podmienky
Kontakt
Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
www.poziadavka.sk: Zváračka - invertor GYSMI 165 2004 - 2014 ©
Mám otázku