Svadobné a narodeninové oznámenia

- Široká ponuka oznámení
- Výroba oznámenia podľa predlohy alebo predstavy zákazníka
- Menovky na stoly
- Nádpisy na svadobné poháre
- Značka ŠPZ pre Mladomanželov

Cena: na vyžiadanie, podľa špecifikácie.

Uveďte o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Ľubica Sekulová - RTS - REKLAMA
Ľubica Sekulová
+421 54 / 4884 161
ks.enilnots@amalkerstr


 • Svadobné korzety

  Svadobné korzety

  Ponúkam štrasové korzety k ušitiu exkluzívnych svadobných šiat, po ušití vyzerajú takto.

 • Svadobné lodičky

  Štýlové a jedinečné sandáliky dodajú Vašim šatám šmrnc. Jednoduchosť je zvýraznená kamienkami na zadnej časti.

 • Svadobné šaty NICOLETTE

  Sexy svadobné šaty, v ktorých budete neprehliadnuteľná. Priesvitný korzet so srdiečkovým výstrihom a čipkou nechá vyniknúť Vaše krivky. Sukňa je netradične strihaná a riasená, čím upúta pozornosť.

 • Svadobné šaty TAMARA

  Nádherné svadobné šaty s bohatou sukňou. Korzet má srdiečkový výstrih, čipkované zdobenie a viazačku. Sukňa je bohatá, viacvrstvová a napájaná v pásoch.

 • Svadobné šaty STELA

  Nádherné svadobné šaty cez jedno rameno so zdobením a bohatou sukňou.

 • Svadobné šaty SABINA

  Nádherné korzetové svadobné šaty s bohatou sukňou. Korzet je bohato zdobený. Sukňa je napájaná v pásoch, čím vytvára veľký objem. Šaty majú vlečku a viazačku.

 • Svadobné šaty NINA

  Extravagantnejšie svadobné šaty sa vyznačujú svojou prepracovanosťou. Sukňa je padavejšia, jednoduchšia a doplnená aplikáciami. Korzet je netradične riešený s ramienkami a aplikáciami. Šaty majú viazačku.

 • Svadobné šaty LINDA

  Svadobné šaty s predĺženým, riaseným korzetom nechajú vyniknúť Vašej postave. Sukňa sa rozširuje od kolien, kde sa nachádza ešte jedna vrstva sukne. Šaty majú viazačku a vlečku.

 • Svadobné šaty KORNELIA

  Krásne svadobné šaty. Šaty sú prestrihnuté pod prsiami, sukňa je bohatá a padavá, vrchný diel je klasický korzetový s nariasenými ramienkami. Šaty sú doplnené čipkovanými aplikáciami.

 • Krásne svadobné vankúšiky

  Krásne svadobné vankúšiky

  Krásne svadobné vankúšiky pod obrúčky a krížik, obvykle nesie najmenšia družička. Vankúšik symbolizuje spokojný domov, ktorý si začínajú mladomanželia budovať.

 • Svadobné oznámenia

  Tlač svadobných oznámení

 • Svadobné, promočné oznámenia

  Svadobné, promočné oznámenia

  Svadobné, promočné oznámenia

 • Svadobné holubice

  Budúci mladomanželia túžia, aby ich svadobný deň bol výnimočný. Svadba je radostná udalosť, s ktorou sa spája i mnoho symbolík. Jednou z nich je aj vypúšťanie holúbkov vo svadobný deň. Holúbky sú viac než len milé hrkutajúce stvorenia. Už od nepamäti sú biele holuby považované za symbol vernosti, lásky ale i za symbol čistoty, nevinnosti a pokoja. Táto krásna tr...

 • Svadobné poháre

  Svadobné poháre

  15 druhov svadobných pohárov, gravírovanie mien a dátumov svadby na želanie

 • Svadobné poháre ručne brúsené

  Nádherné ručné brúsené a gravírované svadobné poháre pre Váš najkrajší deň v živote. V ponuke striebro, zlato, platina. Gravírovanie mien, dátumov platinou, zlatom, alebo brúsením podľa Vášho želania. Pri pieskovaní je možné dátum vypieskovať aj na krúžko na stopke, pri gravírovaní platinou a zlatom len na čašu.

 • Magnetky ( svadobné, reklamné, suveníry..)

  Magnetky ( svadobné, reklamné, suveníry..)

  Výroba magnetiek z magnetickej fólie (reklamné magnetky, svadobné magnetky, magnetky s fotkou do veľkosti A4). Veľkosti 5x5 cm - 0,50€/ks, 6x8 cm - 0,70€/ks. Podľa požiadavky aj iné veľkosti. Ceny bez poštovného a balného. Nie som platca DPH. Magnetky z drevenej preglejky gravírované v rôznych tvaroch podľa požiadavky.

 • Svadobné fotenie

  K budúcim mladomanželom máme vždy individuálny prístup podľa požiadavky. Je možné fotiť len samotný obrad, alebo tzv. portrétne foto, alebo kompletnú svadbu. Podľa toho sa odvíjajú aj ceny. Prispôsobíme sa vašim predstavám, avšak ak nám necháte voľnú ruku preferujeme umeleckú fotoreportáž. Ako hotový produkt vám môžeme odovzdať CD - DVD prezent, fotografie, fotoal...

 • Svadobné dekorácie

  Svadobné dekorácie

  Práve ste otvorili našu stránku, možno že zo zvedavosti a možno už plánujete Váš veľký svadobný deň. Vieme že tento deň by mal byť veľkolepý, krásny, príjemný, neopakovateľný. Je veľa spôsobov ako urobiť svadbu nezabudnuteľným zážitkom. My vám ponúkame príjemné, vznešené a dokonalé prostredie, počas celého svadobného dňa. Naša špecializácia je svadobná...

 • Výroba svadobnej pečiatky

  Výroba svadobnej pečiatky

  Novinkou našej služby je výroba svadobnej pečiatky – pôsobivého a originálneho doplnku na vaše svadobné oznámenie, pozvánku, svadobný diplom a na ďalšie kreatívne využitie. Takáto pečiatka, odtlačená na svadobnom oznámení alebo pozvánke pôsobí impozantne a púta pozornosť. Okrem toho ponúkame výrobu pečiatky s použitím ekologickej telovej farby. Pečiatkou s tel...

 • Narodeninové a svadobné torty

  Každy deň čerstvé s tých najlepších ingrediencíí z celého sveta, pečieme pre Vás a pre Vaše potešenie.

 • Svadobné poháre a maturitne pohare - Košice

  Svadobné poháre a maturitne pohare - Košice

  Ponukame výrobu a dodávku krásnych svadobných a maturitnych pohárov v rôznych farbách podľa Vašeho želania...biela, modra, ružova, kremova, marhuľková, zelená, prípadne odekorujeme podla Vašich predstav a navrhu.

 • Svadobné poháre a iné dekorované sklo

  Svadobné poháre a iné dekorované sklo

  Ponukame vyrobu a dodavku rôznych elegantnych svadobnych poharov, v rôznych farbach, biela, modra, ruzova, marhulkova, cervena, kremova, zelena, pripadne ine, s vypisanim mien a datumu svadby.

 • Maturitné a svadobné poháre

  Maturitné a svadobné poháre

  MATURITNE TRIEDY MAJU POHARE NA STUZKOVU SLAVNOST PRE TRIEDNEHO PROFESORA A RIADITELA ZDARMA. Ponukame výrobu a dodávku krásnych svadobných a maturitnych pohárov v rôznych farbách podľa Vašeho želania... biela, modra, ružova, kremova, marhuľková, zelená, dekorovane zlatom a striebrom/platina/,vsetko rucna vyroba

 • Maturitné a svadobné poháre

  Maturitné a svadobné poháre

  MATURITNE TRIEDY MAJU POHARE NA STUZKOVU SLAVNOST PRE TRIEDNEHO PROFESORA A RIADITELA ZDARMA. Ponukame výrobu a dodávku krásnych svadobných a maturitnych pohárov v rôznych farbách podľa Vašeho želania... biela, modra, ružova, kremova, marhuľková, zelená, dekorovane zlatom a striebrom /platina/, vsetko rucna vyroba ...

 • Svadobné oznámenia...

  Svadobné oznámenia...

  Ponúkame svadobné oznámenia, pozvánky k svadobnému stolu, magnetky, etikety na víno, svadobné tričká, krabice na výslužky, tlač svadobných fotografií, tlač veľkých fotiek, tlač fotiek na plátno, fotoknihy z vašej svadby.

 • Svadobné ETIKETY na víno

  Svadobné ETIKETY na víno

  Etikety na vína, samolepky - vhodné na svadbu, alebo iné príležitosti - rozmer 8 x 12 cm

 • Svadobné poháre Košice

  Svadobné poháre Košice

  Svadobné poháre - Košice glass-decor. Ponukame výrobu a dodávku krásnych svadobných a maturitnych pohárov v rôznych farbách podľa Vašeho želania... biela, modra, ružova, kremova, marhuľková, zelená, dekorovane zlatom a striebrom /platina/, vsetko rucna vyroba vratane skla, prípadne odekorujeme podla Vašich predstav a navrhu.

 • Svadobné fotografie

  Svadobný deň patrí medzi najčarovnejšie dni v živote, na ktoré každý často a rád spomína. Avšak, aby spomienky zostali stále čerstvé, aby časom nevybledli a nestratili sa vo víre všedných dní, na to slúžia svadobné fotografie, ktorých výpovedná hodnota sa nestratí ani po rokoch. Ako svadobný fotograf pre vás veľmi rád zaznamenám všetky dôležité momenty váš...

 • Svadobné ozvučenie a osvetlenie

  Ak ste si už vybrali miesto svadobnej hostiny, urobíme obhliadku priestoru. Na mieste monitorujeme stav elektrického napájania, výšku stropu a veľkosť miestnosti. Podľa zistenia Vám poradíme, kde umiestniť tanečný parket tak, aby ozvučenie nerušilo svadobných hostí pri konzumácii alebo rozhovoroch pri stoloch. Prípadne ako dozvučiť hluché miesta. Nasvietime vašu tanečnú p...

 • Svadobné podbradníky

  Svadobné podbradníky

  Svadobné podbradníky nielen ochránia Vaše svadobné odevy pri vzájomnom kŕmení sa za svadobným stolom, ale pohľad na Vás s podbradníkmi pod bradou určite pobaví svadobných hostí.

 • Svadobné a spoločenské rukavičky

  Svadobné a spoločenské rukavičky

  Módny doplnok k šatám jednoduchým aj zdobeným. Určite si vyberiete z našej ponuky dlhých, krátkych, prstových aj bezprstových rukavičiek.

 • Svadobné a spoločenské kabelky

  Svadobné a spoločenské kabelky

  Svadobné a spoločenské kabelky sú neoddeliteľnou súčasťou spoločenského outfitu a vášňou väčšiny žien. Záleží len na Vás, akú si vyberiete. Klasickú, romantickú, alebo extravagantnú?

 • Svadobné pierka

  Svadobné pierka

  Svadobné pierka pre svadobných hostí, otcov aj svedka. V ponuke rôzne farebné kombinácie, stačí doladiť k Vašej svadobnej výzdobe.

 • Svadobné poháre

  Svadobné poháre

  Svadobné poháre vyrobíme podľa Vášho želania v akejkoľvek farbe, s Vašimi menami aj dátumom svadby. Túžite po hladkých, zdobených, či so Swarovski kryštálmi ? Stačí si vybrať.

 • Svadobné oznámenia

  Svadobné oznámenia

  Vyberte si z veľkého výberu luxusných svadobných oznámení. V ponuke 3 katalógy - až 321 krásnych oznámení.

 • Svadobné oznámenia

  Existuje veľa spôsoboch ako povedať Vašim blízkym, priateľom a známym o Vašej svadbe. Ak ste kreatívni a máte dostatok času, môžete si svadobné oznámenia vyrobiť sami, a tým budete originálni. Ak však nechcete tráviť večery vystrihovaním pozvánok zastavte sa u nás a my Vám ukážeme širokú škálu našej ponuky.

 • Svadobné kytice

  Svadobné kytice

  Kvety sú neodmysliteľnou súčasťou svadby, sú jedinečnými doplnkami, ktoré vdýchnu priestoru život. Svadobná kytica dotvára celkový vzhľad nevesty a musí byť zladená s pierkom ženícha. Tvar a veľkosť kytice by ste mali zvoliť podľa typu svojej postavy a strihu svadobných šiat.

 • Poháre svadobné, stužkové

  Poháre svadobné, stužkové

  Svadobné poháre dekorujeme aj SWAROVSKI kryštáľmi. Vyberte si z nášho katalógu.

 • Svadobné fotografie, albumy

  Svadobné fotografie, albumy

  Najpravdepodobnejším dôvodom, prečo ste navštívili moju webovú stránku, je blížiaci sa termín Vašej svadby. Tento deň, kedy si dvaja zaľúbení ľudia povedia svoje „ÁNO“, si chce každý z nás zachovať v spomienkach, čo najdlhšie. Pre to je určená práve fotografia a svadobná fotokniha. Spôsobov, ako sa dajú momenty zo svadobného dňa zvečniť, je veľa. Jedným z...

 • Svadobné šaty

  Svadobné šaty

  Požičiam svadobne šaty za 100€.

 • Svadobné zákusky

  Svadobné zákusky

  Sme firma s dlhoročnou tradíciou. Široká ponuka zákuskov a tôrt.

 • Svadobné vesty

  Svadobné vesty

  Svadobná vesta s plastrónom, manžetovými gombíkmi a vreckovkou v rovnakej farbe

 • Svadobné oznámenia

  Ponúkame Vám širokú škálu svadobných oznámení. V našej ponuke nájdete oznámenia klasické, ale i netradičné, so žartovnou tématikou. V prípade, že máte záujem pozrieť si ďalšie typy svadobných oznámení, radi Vás privítame v našej kancelárií.

 • Svadobné korunky, čelenky a bižuteria

  Svadobné korunky, čelenky a bižuteria

  Autoská tvorba šperků, bižuterie, módních dopňků a korunek pro Miss ne jen pro SR. Spolupráce s nejlepšími, modními návrhářemi. Zakázková a modelová výroba. Nakupujte i vy tam, kde nakupují české i zahraniční celebrity. Buďte originální se značkou Juwel.

 • Korzety - spoločenské, fashion, rockové, gotické, svadobné

  Korzety - spoločenské, fashion, rockové, gotické, svadobné

  Poskytujeme najsirsiu ponuku korzetov z plastovych alebo ocelovych kostic pre damy vo velkostiach S az 6XL. Cielova skupina je sirokospektralna od 18 do 60 rokov. Korzety fashion, goticke alebo svadobne, na miery s ocelovymi kosticami pre podporu chrbtice a ine. Ponukame MO aj VO odber bez minimalneho odberu.

 • Svadobné poháre

  Svadobné poháre

  v ponuke máme široký sortiment svadobných pohárov, kde obrázok-dekor, nápisy, typ písma a farbu stopky si môžete prevažne zmeniť podľa Vašich predstáv. Ponúkame sklo 1.triedy od českých a slovenských výrobcov vo vysokej kvalite. Po zadaní požiadavky, či nejakých otázok Vám radi odpovieme emailom alebo telefonicky. Na stránke nemáme uvedený cenník, ten zasielam...

 • Svadobné a spoločenské šaty

  Svadobné a spoločenské šaty

  Požičajte si šaty z aktuálnych kolekcií za prekvapivo dobré ceny. Každú nevestu prekvapíme malým darčekom. Navštívte nás! - šaty pre družičky - šaty pre svadobné matky - svadobné šperky - závoje - podväzky - svadobná výzdoba – návleky na stoličky (biele s mašlou, podľa želania zabezpečíme aj návleky v iných farbách) - kvetinovú výzdobu na svadbu - t...

 • Svadobné šaty s čipkou

  Svadobné šaty s čipkou

  Sme predajca luxusných spoločenských a svadobných šiat. Našimi zákazníkmi sú prevažne svadobné agentúry a požičovne šiat.Krásne svadobné šaty. Korzet je spojený so sukňou. Vzadu šnurovačka. Sukňa je s jemnou čipkou. Sú veľmi romantické. Veľkosť 40. Sú vhodné aj pre útle postavy. Farba biela. Spodnica na rozšírenie sukne GRÁTIS!

 • Jednoduché svadobné šaty

  Jednoduché svadobné šaty

  Sme predajca luxusných spoločenských a svadobných šiat. Našimi zákazníkmi sú prevažne svadobné agentúry a požičovne šiat.Krásne jednoduché svadobné šaty na ramienka. Vzadu na jemné gombíky. Veľkosť 40. Sú vhodné aj pre útle postavy. Farba biela

 • Luxusné svadobné šaty

  Luxusné svadobné šaty

  Sme predajca luxusných spoločenských a svadobných šiat. Našimi zákazníkmi sú prevažne svadobné agentúry a požičovne šiat.Krásne svadobné šaty. Korzet je spojený so sukňou. Vzadu šnurovačka. Sukňa je s ružou a čipkou. Sú veľmi romantické. Veľkosť 40. Sú vhodné aj pre útle postavy. Farba biela. Spodnica na rozšírenie sukne GRÁTIS

Baliace stroje a materiálBaliace stroje a materiál

Baliace stroje a materiál pre firmy, široká ponuka.

Odpadkové koše pre interiérOdpadkové koše pre interiér

Smetné koše pre interiér, na zmiešaný alebo separovaný odpad.

Vlajkové stožiareVlajkové stožiare

Stožiare na vlajky a zástavy, široká ponuka dĺžok, prevedení.

Prezentačné stojany Prezentačné stojany

Drôtené stojany vhodné na noviny, časopisy, katalógy, letáky a inéHľadáte nových zákazníkov?   Aktuálne evidujeme 115 131 užívateľov zo všetkých oblastí podnikania.   Viac >>>

X

Vstup pre firmy

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste prihlasovacie meno alebo heslo?
Hľadáte zákazníkov?

1. Povedzte zákazníkom aké služby poskytujete, aké produkty vyrábate. Ukážete, čo chcete predať a potrebujete dať zákazníkom do pozornosti.

2. Vytvoríme spoločne stratégiu a nájdeme pre Vás odberateľov. Ukážeme im vašu ponuku, vaše referencie, katalógy.

3. Zákazníci smerujú priamo k Vám, prípadne do Vášho internetového obchodu alebo na Vaše webstránky.

X

Hľadám - rýchlo, výhodne, bezplatne a nezáväzne

1. Napíšte Vašu požiadavku o aký produkt alebo službu máte záujem.

2. Firmy, dodávatelia alebo výrobcovia Vám zašlú svoju ponuku.

3. Sami si v prípade spokojnosti vyberiete z doručených ponúk, bez provízie, sprostredkovania, poplatkov.

Služba je bezplatná a k ničomu Vás nezaväzuje, predošlí užívatelia takto ušetrili v priemere do 25%.

Uveďte o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby podpory predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Názov novej ponuky:
Text novej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navyigácia:

Napíšte nám:

Text:
Meno:
Telefón:
E-Mail:


Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Svadobné a narodeninové oznámenia 2004 - 2016 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.